PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل جدی با کیبورد کامپیوتر...خواهشا کمکم کنید

pooryaaaa
22-12-2013, 22:20
سلام دوستان. من یه مدتی هست که کیبورد کامپیوترم خود به خود هنگ میکنه و هیچ کلیدی کار نمیکنه و این درحالیه که خود سیستم یا موس هنوز کار میکنن و تا ریست نکنم درست نمیشه.
توی خیلی از فروم ها سوال و جواب ها رو در این مورد خوندم اما هیچکدومش جواب من نبود.
مثلا گفتن نرم افزار سنگین نصب میکنی یا رم کم میاره یا نمیدونم درایور کیبورد نصب نیست یا آپدیت نیست و ...
من همه ی این ها رو بررسی کردم سیستمم همون سیستم قبله بدون اضافه شدن نرم افزاره خاصی یا چیز دیگه ای کیبورد رو هم عوض کردم بازم هنگ میکنه درایور و آپدیت و این چیزا هم همش نصبه.
خواهش میکنم کمکم کنید مشکل چیه
تو مدت حدود نیم ساعت کار میکنه بعد خود به خود هنگ میکنه و باید ریست کنم و همچنین وقتی وارد یه بازی میشم به محض ورود کیبورد هنگ میکنه...
آنتی ویروس و آنتی spyware هم نصبه
خداوکیلی دیگه بدجوری کلافه شدم کمکم کنید
ممنون

Ali_RNT
23-12-2013, 20:34
پورت کیبورد از چه نوع هست؟؟؟این مشکل بیشتر برای پورت USB پیش میاد...

pooryaaaa
23-12-2013, 22:00
بدبختیه من اینه که پورت کیبورد هم usb هستش و هم از اون نوع قدیمیا!!!
یعنی سر سیم کیبورد به دو قسمت usb و همون پین دار ها تقسیم شده که هردوشون الان داخل پورت ها هستن

Ali_RNT
24-12-2013, 07:00
یک بار یو اس بی و بار دیگر پین دار رو وصل کنید ببینید با کدوم مشکل داره.اگه با هر دو تا داشت مشکل از کیبورده...

pooryaaaa
24-12-2013, 12:05
کیبورد خودم با usb که کلا کار نمیکنه یعنی خاصیتش اینه و با پین هم قفل میکنه دم و دیقه!
با کیبوردی که فقط یک کابل usb داره هم تست کردم بازم قفل میکنه.
اینم بگم که سیستمم رو هر موقع میخوام خاموش کنم تازگیا خاموش نمیشه یعنی یا ریست میشه یا اگه ریستش میکنم صفحه مانیتور میره ولی سیستم روشن میمونه.ویندوز هم 150 بار عوض کردم چه 8 چه xp چه 7 نمیشه که نمیشه..

vissoto
24-12-2013, 12:19
پاورتان چند وات است و چند ساله داره کار می کنه؟

در صورت امکان سیستم را با پاور دیگری چک کنید اگر مشکل حل شد ایراد از پاور است.

pooryaaaa
25-12-2013, 15:38
پاورتان چند وات است و چند ساله داره کار می کنه؟

در صورت امکان سیستم را با پاور دیگری چک کنید اگر مشکل حل شد ایراد از پاور است.

سلام.پاورم 600 وات هستش و حدودا 4 ساله که کار میکنه.
یه موردی هم که بهش برخوردم الان اینه که دقیقا به محض ورود به هر بازی سریعا کیبورد قفل میکنه.
اقا مشکل چیه دیووووونه شدم من

Ali_RNT
25-12-2013, 21:36
این نرم افزار رو دانلود کنید و سخت افزار رایانه رو چک کنید.نتایج رو اینجا بذارید...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pooryaaaa
25-12-2013, 22:36
سلام.ضمن عرض تشکر بابت دوستانی که وقت میذارند و پاسخ میدن.

آقا من دانلود کردم اون گزینه که به شکل Play هست رو زدم و تست شروع شد حالا نمیدونم درست انجام دادم یانه.پیوست کردم ، ببینید چجوریه.
ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pooryaaaa
08-01-2014, 21:47
سلام.دوستان بیخیال این موضوع و مشکل من شدید؟