PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کپی شماره تلفن از سیم کارت روی حافظه گوشی

مهستی
22-08-2006, 17:07
من قبلا از سامسونگ ان 620 استفاده میکردم حالا همون سیم کارت را روی سونی اریکسون کا 750 آی گذاشتم ولی با کمال تعجب میببینم که این گوشی حافظه سیم کارت را خالی تشخیص میدهد.
و به هیچ طریقی نتوانستم با سونی اریکسون کا750 آی به شماره های سیم کارت دسترسی داشته باشم یا انها را روی حافظه گوشی کپی کنم ولی باز موقعی که همون سیم کارت را روی گوشی قبلی قرار میدهم شماره های سیم کارت موجود هست ولی روی کا 750 حافظه سیم کارت خالی هست خواهش میکنم هرکس راهی بلد هست به من نشون بده که خیلی اعصابم به هم ریخته . :sad:

مهستی
22-08-2006, 17:10
من یه مشکل دارم : موقعی که می خوام یه اهنگی را بجای زنگ گوشی سونی اریکسون کا 750 آی انتخاب کنم به محض انتخاب و کلیک روی اون گوشی خاموش میشه آیا کسی میدونه علت و راه حلش چیه ؟

Aminzikzak
22-08-2006, 17:46
مطمئنی گوشیت سالمه ...
با این علائم گوشی از قبل یه مشکلی داشته ...

آخه خاموش شدنش در هنگام انتخاب زنگ هیچ دلیل خاصی نداره ...
این اشکالات معمولاً تو سیمبین هست اونم وقتی نرم افزار انتخاب زنگ روش نصب کنی... ولی گوشیت رو ببر نمایندگی .

Siavash Y
22-08-2006, 18:09
گوشی شما مشکل داره

این چیز هایی که گفتی عادی نیستن

مهستی
22-08-2006, 20:34
من چند بار تنظيم گوشي ام رو ريست كردم و در آغاز شروع پس از ريست سوال ميكنه كه آيا شماره ها از سيم كارت به گوشي كپي بشن يا خير و من بله رو انتخاب كردم ولي دوباره موقعي كه به مخاطبين مراجعه كردم چيزي به شماره ها اضافه نشده بود بنظر شما دليلش چيه ضمنا گوشي ام كاملا سالمه چون ساير عملكردهاش هيچ عيبي نداره.

metal_militia
22-08-2006, 21:35
ظاهر گوشی تون سالمه ولی باطننا

70%فلش احتیاج داره

saviss
22-08-2006, 21:43
من قبلا620داشتم وگوشیه فعلیمd-500اما تنها مشکلی که موقع تعویض باهاش برخورد کردم اینبود که گوشی جدید اسامی فارسی رو بصورت مربع مربع تشخیص داد همین (که اونهم با گرفتن پرینت از دفترچه تلفن گوشیه قبلی ومطابقتش با این یکی حل شد........میتونی همین کاررو بکنی
ضمنا مگه گوشی نو فلش میخواد؟حیف نیست؟
چه جوری گوشیه جدید سیم کارت رو خالی نشون میده ؟یعنی حافظه ی خالی(کامل) برای جادادن شماره ها داره؟امکان نداره.......مگر اینکه شماره ها توی حافظه ی خود دستگاه قبلی بوده باشن نه توی سیم کارت

Mehdi_Full
22-08-2006, 21:53
مهستی جان شما روی گوشی ان 620 شماره تلفنها رو روی سیم کارت ذخیره نکردی و روی حافظه خود گوشی ذخیره شده شما سیم کارت رو روی همون ان 620 بنداز بعد یکی یکی شماره ها رو روی سیم کارت Save کن بعد بزار تو کا 750 اونوقت همه شماره ها رو داری
در مورد خاموش شدن گوشیت هم احتمالا گوشی یه مشکلی داره ببر گارانتی یه تست کنه اگه لازم باشه برات فلش میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهستی
23-08-2006, 01:08
مشكلم رو يه دفعه ديگه بطور كامل توضيح ميدم خواهش ميكنم توجه كنيد و اگه راه حلي بلديد بهم نشون بديد: اپراتور سيم كارت من از نوع Tci هست موقعي كه تنظيمات كلي رو ريست ميكنم يا برنامه جادويي نصب رو اجرا ميكنم سوال ميكنه كه :آيا نام ها و شماره ها از سيم كارت به مخاطبين كپي شوند؟ و من در جواب بله رو انتخاب ميكنم و اون موقع شروع به كپي ميكند ولي قبل از اينكه عمل كپي كاملا تموم بشه پيغام ميده كه حافظه پر شده است همه موارد را نمي توان كپي كرد. و اين در حاليست كه حافظه خالي گوشي من در حال حاضر با انتقال فايلها به مموري چيزي بيشتر از 32 مگابايت هست.يه نكته خيلي مهم اينكه من سيم كارت از نوع اپراتور Mci رو روي گوشي ام گذاشتم و شروع به كپي شماره ها روي گوشي كرد و كاملا درست هم بود و بعدا هم همه اون شماره روي گوشي كاملا كپي شده بود .من حتي براي ااينكه مطمئن بشم حافظه سيم كارتم خالي نيست چند بار اونو رو گوشي ان 620 امتحان كردم و با مراجعه به شماره ها و وضعيت حافظه مطمئن شدم كه حدود 70 شماره روي حافظه سيم كارت هست ولي با وجود اون پيغامي كه در حين كپي شماره ها روي سيم كارت ميده فكر ميكنم مشكل از جاي ديگه باشه . با وجود اين چيزهايي كه گفتم ميشه گفت گوشي من سالمه چرا كه اگر خراب بود نبايد شماره هاي اون سيم كارت رو روي گوشي كپي ميكرد در حاليكه اين كار رو چند بار هم امتحان كردم و كاملا درست عمل ميكرد . حالا سوال من اينه: منظور از اين كه در حين كپي شماره ها از سيم كارت به گوشي پيغام ميده كه حافظه پر شده چيه؟ بازم تاكيد مي كنم كه حافظه خالي گوشي ام در حال حاضر بيش از 32 مگابايت هست . و اين جوريه كه وقتي به مخاطبين سيم كارت مراجعه ميكنم پيغام ميده كه هيچ اطلاعاتي در دست نيست و وقتي به وضعيت حافظه سيم كارت نگاه ميكنم صفر از 150 رو نشون ميده . لطفا كمك كنيد .ضمنا چون گوشي من فاقد گارانتي هست و من در شهرستاني هستم كه فاقد نمايندگي سوني اريكسون هست خواهش ميكنم يه لطفي كنيد اگه ممكنه از نمايندگي و اهل فن سوال كنيد و پاسخ رو اينجا بنويسيد از لطفتون خيلي ممنونم.

ilailaila
23-08-2006, 01:16
مشكلم رو يه دفعه ديگه بطور كامل توضيح ميدم خواهش ميكنم توجه كنيد و اگه راه حلي بلديد بهم نشون بديد: اپراتور سيم كارت من از نوع Tci هست موقعي كه تنظيمات كلي رو ريست ميكنم يا برنامه جادويي نصب رو اجرا ميكنم سوال ميكنه كه :آيا نام ها و شماره ها از سيم كارت به مخاطبين كپي شوند؟ و من در جواب بله رو انتخاب ميكنم و اون موقع شروع به كپي ميكند ولي قبل از اينكه عمل كپي كاملا تموم بشه پيغام ميده كه حافظه پر شده است همه موارد را نمي توان كپي كرد. و اين در حاليست كه حافظه خالي گوشي من در حال حاضر با انتقال فايلها به مموري چيزي بيشتر از 32 مگابايت هست.يه نكته خيلي مهم اينكه من سيم كارت از نوع اپراتور Mci رو روي گوشي ام گذاشتم و شروع به كپي شماره ها روي گوشي كرد و كاملا درست هم بود و بعدا هم همه اون شماره روي گوشي كاملا كپي شده بود .من حتي براي ااينكه مطمئن بشم حافظه سيم كارتم خالي نيست چند بار اونو رو گوشي ان 620 امتحان كردم و با مراجعه به شماره ها و وضعيت حافظه مطمئن شدم كه حدود 70 شماره روي حافظه سيم كارت هست ولي با وجود اون پيغامي كه در حين كپي شماره ها روي سيم كارت ميده فكر ميكنم مشكل از جاي ديگه باشه . با وجود اين چيزهايي كه گفتم ميشه گفت گوشي من سالمه چرا كه اگر خراب بود نبايد شماره هاي اون سيم كارت رو روي گوشي كپي ميكرد در حاليكه اين كار رو چند بار هم امتحان كردم و كاملا درست عمل ميكرد . حالا سوال من اينه: منظور از اين كه در حين كپي شماره ها از سيم كارت به گوشي پيغام ميده كه حافظه پر شده چيه؟ بازم تاكيد مي كنم كه حافظه خالي گوشي ام در حال حاضر بيش از 32 مگابايت هست . و اين جوريه كه وقتي به مخاطبين سيم كارت مراجعه ميكنم پيغام ميده كه هيچ اطلاعاتي در دست نيست و وقتي به وضعيت حافظه سيم كارت نگاه ميكنم صفر از 150 رو نشون ميده . لطفا كمك كنيد .ضمنا چون گوشي من فاقد گارانتي هست و من در شهرستاني هستم كه فاقد نمايندگي سوني اريكسون هست خواهش ميكنم يه لطفي كنيد اگه ممكنه از نمايندگي و اهل فن سوال كنيد و پاسخ رو اينجا بنويسيد از لطفتون خيلي ممنونم.

:blink: :blink: :blink: :wac: :wac: :wac: :wac:

ilailaila
23-08-2006, 01:18

:blink: :blink: :blink: :wac: :wac: :wac:
نرم افزار MyPhoneExplorer رو كاپيوتر داري؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببخشد 2 تا شد

مهستی
23-08-2006, 02:05
نرم افزار MyPhoneExplorer واسه چه كاريه ؟ آيا مشكل منو ميونه حل كنه ( در مورد كپي شماره از سيم كارت روي گوشي )لطفا جواب بدهيد.

مهستی
23-08-2006, 02:07
نرم افزار MyPhoneExplorer واسه چه كاريه ؟ آيا مشكل منو ميتونه حل كنه ( در مورد كپي شماره از سيم كارت روي گوشي )لطفا جواب بدهيد.

ilailaila
23-08-2006, 02:16
اين نرم افزار يه نرم افزار قوي براي انتقال داده هاست
درضمن فضاي اشغال شده و فضاي فري گوشي كامل نشون ميده
ميتوني اطلاعاتتو اول برزي رو پي سي بعد انتقال بدي به اون گوشي
نميدونم مشكلتو حل كنه يا نه ولي يه كم با نرم افزاره كار كني قلقش دستت بياد هر كاري ميتوني انجام بدي البته نه هركاري :happy: :biggrin: :rolleye:
يعني ميتوني تو كامپيوتر هم اطلاعات سيم و هم اطلاعات روي گوشي ببيني

Mehdi_Full
23-08-2006, 13:12
مهستي جان به نظر من ليست شماره تلفنها رو دوباره روي كا 750 خودت از اول وارد كن چون 70 تا شماره زياد وقتت رو نميگره

ilailaila
23-08-2006, 14:32
اين كارو كه آقا مهدي گفت ميتوني راحت وسريع با اون نرم افزاره انجام بدي
دانلودش كني ضرر نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

مهستی
26-08-2006, 02:04
با سلام آيا راهي براي ديدن اطلاعات يا حداقل شماره تلفنهاي ذخيره شده روي سيم كارت از طريق نرم افزار MyPhoneExplorer وجود داره يا نه . چون موقعي كه روي گزينه SIM در اين برنامه كليك ميكنم در حاليكه گوشي ام به كامپيوتر وصل است هيچ شماره يا اطلاعاتي رو نشون نمي ده ولي تمام اطلاعات و شماره هاي داخل گوشي از طريق اين نرم افزار قابل دسترسي هستند . لطفا جواب بدهيد.

Siavash Y
26-08-2006, 02:10
این نرم افزار شماره های توی سیم رو هم نشون میده

مهستی
26-08-2006, 02:22
پس علت اينكه من شماره هاي ذخيره شده توي سيم كارت رو با گوشي سامسونگ ان 620 ميتونم ببينم ولي توي گوشي سوني اريكسون كا 750 آي و همچنين از طريق اين نرم افزار نميتونم ببينم چيه. ممنونم

Siavash Y
26-08-2006, 03:27
من قبلا مشکل مشابهی داشتم
قدیم قدیما که نوکیا 2100 داشتم وقتی خواستم شماره های توی سیم کارتو تو گوشی جدید کپی کنم اسم هارو قاطی پاتی آورده بود
ولی اینکه اصلا نشون بده رو نمیدونم!!!!!

hemo
28-08-2006, 08:19
مهستي جان
شما بايد بعد از اتصال گوشي و باز كردن برنامه دكمه Synchronize رو بزني
همون كه شبيه دكمه Refresh هست. اينكارو كردي؟

مهستی
04-09-2006, 01:38
مهستي جان
شما بايد بعد از اتصال گوشي و باز كردن برنامه دكمه Synchronize رو بزني
همون كه شبيه دكمه Refresh هست. اينكارو كردي؟
آره ولي نميدونم چرا بازم شماره هاي سيم كارت رو نشون نيمده ؟ تعجب اينجاست كه هر وقت كه سيم كارت رو داخل گوشي سامسونگ ان 620 ميذارم بازم شماره هاي سيم كارت رو نشون ميده . ولي تو اين برنامه يا تو كا 750 چيزي ديده نميشه و كلا حافظه سيم كارت خاليه.