PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برترین بازی‌های 2013 - برترین هر ژانر - برترین بازی رانندگی

Layken
22-12-2013, 18:36
بــرتــریــن بــازی‌هــای 2013
برترین هر ژانر
برترین بازی رانندگی

Best Games of 2013
Genre Awards
Best Driving Game

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Forza Motorsport 5
Xbox One

سازنده: Turn 10 Studios
ناشر:Microsoft Studios
Gran Turismo 6
PlayStation 3

سازنده: Polyphony Digital
ناشر: Sony Computer Entertainment
Grid 2
PC / Xbox 360 / PlayStation 3

سازنده: Codemasters
ناشر: Codemasters

Need for Speed:Rivals
PC / Xbox 360 / PlayStation 3
PlayStation 4 / Xbox One

سازنده: Ghost Games
ناشر: Electronic Arts
Trials Evolution
PC

سازنده: RedLynx
ناشر: Ubisoft

mosolim
26-12-2013, 10:07
مطمئنا همه به ریوال رای میدن کسی فورتزا و گراند رو بازی نکرده خوب.....

MW_ARDEN
26-12-2013, 23:16
دوست عزیز اون رایوال هست :n02: البته جسارت نشه!

اقا این که ناقصه که! فرمول یک 2013 پس کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟ F1 2013 نمره 9.5 از ده گرفته بعد شما GRID رو گذاشتین ولی فرمول یک رو نذاشتین ؟؟؟ :n04:

mjorh
27-12-2013, 00:36
دوست عزیز اون رایوال هست :n02: البته جسارت نشه!

اقا این که ناقصه که! فرمول یک 2013 پس کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟ F1 2013 نمره 9.5 از ده گرفته بعد شما GRID رو گذاشتین ولی فرمول یک رو نذاشتین ؟؟؟ :n04:

دوست عزیز رایول هست البته جسارت نشه :n02: /ˈraɪv(ə)l/ خیلیا اشتباه میکنن این تلفظ رو حتی شنیدم تو TV خودمون هم اشتباه تلفظ شده!

نه F1 اونقدارم خوب ظاهر نشد! کدوم سایت 9.5؟!! میانگینشم فک کنم نزدیک 80 بود ....

از بین این بازی ها Trials واقعا عالی بود که امسال برا PC اومد و NFS Rivals هم خیلی خوب بوده تا به اینجا که بازی کردم و Forza هم به نسبت سری های قبل ضعیفتر بوده ، Grid2 هم نسبت به نسخه ی قبلیش ضعیف بود ...

MW_ARDEN
27-12-2013, 02:14
دوست عزیز رایول هست البته جسارت نشه :n02: /ˈraɪv(ə)l/ خیلیا اشتباه میکنن این تلفظ رو حتی شنیدم تو TV خودمون هم اشتباه تلفظ شده!

نه F1 اونقدارم خوب ظاهر نشد! کدوم سایت 9.5؟!! میانگینشم فک کنم نزدیک 80 بود ....

از بین این بازی ها Trials واقعا عالی بود که امسال برا PC اومد و NFS Rivals هم خیلی خوب بوده تا به اینجا که بازی کردم و Forza هم به نسبت سری های قبل ضعیفتر بوده ، Grid2 هم نسبت به نسخه ی قبلیش ضعیف بود ...

بله ببخشید اشتباهه تایپی بود :n05::n02:
خب البته، nfs و trial خیلی فراگیرترن ، یعنی از 70 میلیون ادم (ایرانو میگم!) والا بگرد ببین چند نفر پیدا نمیشه که بخواد f1 بازی کنه یا اصلا بدونه چجوری میشه رانندگیش کرد ، همه فقط میخوان گازشو بگیرن تو در و دیوار هم رفتن مشکل نیست :|

البته من نگفتم بهترینه چون خداییش Forza بهترش یا trial ولی حداقل جزء 5 تا هست!

Spaniuly
29-12-2013, 10:19
:4:الان هاله ای از بدجنسی و شیطانی دورم حلقه زده با تمام وجود حس بدجنسی بهم دست داده چون که...:4:
فورزا 5 رو بازی نکردم اما در کمال بی شرمی و بدجنسی بهش رای دادم رایول بدک نبود اما بت من توی ریسینگ فقط فورزاس... از همه بابت نظر و رای غیر معتبرم معذرت می خوام :n03:

virus2009
30-12-2013, 01:50
فورزا 5 رو قسمت نشد بازی کنم ولی به خاطر نهایت لذتی که از forza 4 به عنوان یک بازی ریسینگ بردم بهش رای میدم چون فقط اسمش شرف داره به بازی های ریسینگ دیگه ؛ حالا هر چی که میخواد بشه ( یک وقت فکر نکنید قصد توهین نداشتم :n09:)
Gran Turismo رو هم خیلی دوست دارم بازی کنم ؛ ولی چه کنم که همیشه کنسول های سونی باید مظلوم واقع بشن تو ایران

air_damned
11-01-2014, 21:35
سلام دوستان
میخوام یه بازی مسایقه ماشین برای pc که بشه 2 نقر با 2 دسته مقایل هم مسابقه یدند معرفی کنید..ممنونم

air_damned
12-01-2014, 23:25
کسی نیست جواب ما رو بده ؟؟