PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Galaxy s III OR Htc One X

m@jid2011
20-12-2013, 19:42
سلام دوستان بین Galaxy s III و Htc One X و ascend p6 کدوم بهتره ؟

SEVEN...8
22-12-2013, 01:52
به نظرر میرسه اس3

soranstar
22-12-2013, 02:29
سلام دوستان بین Galaxy s III و Htc One X و ascend p6 کدوم بهتره ؟

دوست عزیز، من تجربه کار با وان ایکس و اس۳ رو داشتم و باتوجه به اولویت‌هایی که مدنظر خودم بود، بهتون اس۳ رو پیشنهاد می‌دم، البته از نظر کیفیت ساخت وان ایکس بهتره.
البته اگه شما اولویتهاتون رو ذکر میکردید، راحتتر میشد راهنمایی کرد.

Sent from my HTC One SV using Tapatalk

SEVEN...8
22-12-2013, 02:57
دوست عزیز، من تجربه کار با وان ایکس و اس۳ رو داشتم و باتوجه به اولویت‌هایی که مدنظر خودم بود، بهتون اس۳ رو پیشنهاد می‌دم، البته از نظر کیفیت ساخت وان ایکس بهتره.
البته اگه شما اولویتهاتون رو ذکر میکردید، راحتتر میشد راهنمایی کرد.

بله درست میگید

m@jid2011
22-12-2013, 19:29
سلام دوستان خیلی ممنون از پاسختون من خدم نظرم رو s3 هست ولی چند جا خوندم که زیاد هنگ میکنه و باتریش به درد نمیخوره و کیفیت و بلندی صداش خوب نیس . دوست عزیز شما که با s3 کار کردید میشه راهنمایی کنید که اینایی که گفتم حقیقت داره یا نه؟ در ضمن اگه گوشیه دیگه هم مد نظرتون هست تو همین رنج لطفا معرفی کنید خیلی ممنون

soranstar
22-12-2013, 20:28
بله...اس3 شاید از وان ایکس سر تر باشه
اما دوستمون میگن اس3 مینی!!!
میدوید که اس3خیلی با اس3مینی فرق داره...

من که تو متنی که ایشون نوشتن، اثری از اس۳ مینی ندیدم و ایشون فقط نوشتن اس۳ و منم نظرمو باتوجه به اس۳ گفتم.

soranstar
22-12-2013, 20:35
سلام دوستان خیلی ممنون از پاسختون من خدم نظرم رو s3 هست ولی چند جا خوندم که زیاد هنگ میکنه و باتریش به درد نمیخوره و کیفیت و بلندی صداش خوب نیس . دوست عزیز شما که با s3 کار کردید میشه راهنمایی کنید که اینایی که گفتم حقیقت داره یا نه؟ در ضمن اگه گوشیه دیگه هم مد نظرتون هست تو همین رنج لطفا معرفی کنید خیلی ممنون

دوست عزیز، من با رو هنگ کردن گوشی زیاد حساسم و شاید تو ۶ماهی که گوشی دستم بود، فکر کنم ۳ یا ۴ بار هنگ کرد. (البته گوشی الانم HTC ONE SV هستش که تا الان اصلا هنگ نکرده و واقعا عالیه بوده)، باطریو شارژش هم که حدود ۱ تا ۱.۵ روزو دوام میاره، البته با استفاده معمولی، ینی تماس، پیام و وبگردی با وایرلس.
ولی درمورد صدای اسپیکر واسه آهنگ گوش دادن، حق باشماس و صداش زیاد بلند نیست.