PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نرم افزار Autodesk Inventor professional 2014

VAHID
20-12-2013, 17:45
من این نرم افزار رو نسخه ی 32 بیتی اش در ویندوز 7 نصب کردم( هم نسخه ی 32 بیتی و هم نسخه ی 64 بیتی رو داشت و حجمش 6.7 گیگ بود)

ولی محیط design accelerator در قسمت اسمبلی نبود

نرم افزار رو پاک کردم تا دوباره نصب کنم ، الان که میخوام دوباره نصب کنم ، توی صفحه ی Home نرم افزار نوشته که نرم افزار قبلا نصب شده ( عکس زیر)

الان باید چیکار کرد ، تا دوباره بتونم نرم افزار رو نصب کنم؟؟؟

چرا محیط design accelerator رو نداشت؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mostafa_khan001
21-12-2013, 19:39
سلام
منم مشکل مشابه شما رو دارم
اتوکد رو نصب کردم، ارور داد...گفتم شاید نصب ام ایراد داشته، میخوام پاکش کنم و دوباره نصب کنم اما uninstall نمیشه! نمیدونم چیکار کنم که پاک شه.
زمانی که دکمه انیستال رو میزنم صفحه ای برای initializing میاد...حتی تا 2 ساعت هم صبر کرده ام...این صفحه نمیره که نمیره!

همون طور که دوستمون گفتن تا پاک نشه هم نمیشه دوباره نصبش کرد و installed میزنه
از برنامه your uninstaller هم استفاده کردم واسه پاک کردن اتوکد..اما اون هم نمیتونه کاری کنه

دارم به این فکر میرسم که باید ویندوز عوض کنم!:n03::n14:

wordist
22-12-2013, 19:45
سلام وحید جان

یكی از روشهایی كه معمولا میشه در اینگونه موارد استفاده كرد System Restore هست ، چون با این كار تمامی تنظیمات رجیستری بر میگرده

معمولا هنگام نصب اینگونه نرم افزارهای مهم یك Restore Point ساخته میشه كه میشه درصورت نیاز به حالت قبل از نصب برگشت

یكی دیگه ار روشها هم استفاده از نرم افزارهایی هست كه تمامی ردپای یك نرم افزار نصب شده رو پاك میكنن مثلا Your Uninstaller Pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

VAHID
22-12-2013, 23:04
سلام وحید جان

یكی از روشهایی كه معمولا میشه در اینگونه موارد استفاده كرد System Restore هست ، چون با این كار تمامی تنظیمات رجیستری بر میگرده

معمولا هنگام نصب اینگونه نرم افزارهای مهم یك Restore Point ساخته میشه كه میشه درصورت نیاز به حالت قبل از نصب برگشت

یكی دیگه ار روشها هم استفاده از نرم افزارهایی هست كه تمامی ردپای یك نرم افزار نصب شده رو پاك میكنن مثلا Your Uninstaller Pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با این نرم افزاری هم که معرفی کردین نگاه کردم اسم (Autodesk Inventor) نبود

راهی دیگه ای نداره؟

Dew Drop
23-12-2013, 00:26
سلام
با نرم افزارهای بهینه ساز ترجیحاً Tune up رجیستری ویندوز رو پاکسازی کنید تا اگه کی مربوط به این نرم افزار در رجیستری موجود باشه حذف بشه و امکان نصب دوباره فراهم بشه
و اگه بخواید دستی این کار رو انجام بدید که قبلش باید بکاپ بگیرید,از این مسیر کی مربوط رو از رجیستری حذف کنید(ولی به نظرم با نرم افزار این کار رو انجام بدید بهتره)

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Autodesk\Inventor\
RegistryVersion18.0

HKEY_CURRENT_USER\Software\Autodesk\ Inventor\RegistryVersion18.0