PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی در خرید مودم وایرلس

jamal9
19-12-2013, 21:59
سلام بچه ها
من چند روز دیگه میخوام یه مودم بخرم ...
الان یکم کمک لازم دارم ...
تو اینترنت زیاد سرچ کردمو بحثای زیادی رو خوندم از بچه ها ...مشکل من تو بُرد مودم وایرلس هستش ...من میخوام واسه خونه بخرم ...خونمون ویلایی هست و حدود 80 -100 متر هم با مغازمون فاصله داره ...ساختمان بزرگی هم بینشون نیست ...فقط یه دیوار 2 متری هست با یه خونه ی ویلایی دیگه و البته دیوار خود خونمون و خود مغازه ...ساختمون هم قدیمیه و چندان دیواراش قوی و ضخیم نیست ...
حالا با این شرایط شما چه مودمی رو پیشنهاد میدین که امواجش از خونه تا مغازه بتونه برسه؟ در ضمن میخوام که با لپ تاپ وصل بشم به اینترنت ...
مودم پیشنهادی و مدلش با قیمت تقریبیش رو اگه بگین ممنون میشم ...چون نمیخوام دوباره هزینه ی اضافی بکنم ..دستم هم تنگه یه مقدار ...
من حدود 100-150 تومن دارم ..حالا اگه میشه مودمی که بتونه این فاصله رو ساپورت کنه رو معرفی کنین ممنون میشم ...خیلیا میگفتن با مودم های معمولی هم تونستن حدود 200-300 متر دورتر از مودم به اینترنت وصل بشن ...مال من که فوقش 100 متره ..البته کمتره حدود 80 متره ...سرتون رو هم درد اووردم ...اگه میشه جوابم رو بدین بازم ممنون ...:n12:

Armin.Computer
20-12-2013, 23:53
سلام بچه ها
من چند روز دیگه میخوام یه مودم بخرم ...
الان یکم کمک لازم دارم ...
تو اینترنت زیاد سرچ کردمو بحثای زیادی رو خوندم از بچه ها ...مشکل من تو بُرد مودم وایرلس هستش ...من میخوام واسه خونه بخرم ...خونمون ویلایی هست و حدود 80 -100 متر هم با مغازمون فاصله داره ...ساختمان بزرگی هم بینشون نیست ...فقط یه دیوار 2 متری هست با یه خونه ی ویلایی دیگه و البته دیوار خود خونمون و خود مغازه ...ساختمون هم قدیمیه و چندان دیواراش قوی و ضخیم نیست ...
حالا با این شرایط شما چه مودمی رو پیشنهاد میدین که امواجش از خونه تا مغازه بتونه برسه؟ در ضمن میخوام که با لپ تاپ وصل بشم به اینترنت ...
مودم پیشنهادی و مدلش با قیمت تقریبیش رو اگه بگین ممنون میشم ...چون نمیخوام دوباره هزینه ی اضافی بکنم ..دستم هم تنگه یه مقدار ...
من حدود 100-150 تومن دارم ..حالا اگه میشه مودمی که بتونه این فاصله رو ساپورت کنه رو معرفی کنین ممنون میشم ...خیلیا میگفتن با مودم های معمولی هم تونستن حدود 200-300 متر دورتر از مودم به اینترنت وصل بشن ...مال من که فوقش 100 متره ..البته کمتره حدود 80 متره ...سرتون رو هم درد اووردم ...اگه میشه جوابم رو بدین بازم ممنون ...:n12:

سلام
دقیق نمی دونم ولی براساس تجربه
به نظر من بحث برد مودم بحث پیچیده ای هست
مثلا شاید حتی جنس دیوار هم مطرح باشه
نوع آنتن مودم
البته اکثر مودم ها آنتن اکسترنال می خورن اگر اشتباه نکنم
ولی اگر می تونستید یک مودم رو برای تست پیدا کنید بهتر بود و خرید خوبی داشتید

jamal9
21-12-2013, 13:02
مودمی برای تست متاسفانه نیست ..
حالا شما که تجربتون در مورد اینترنت و مودم و اینا زیاد هست چه مودمی رو پیشنهاد میدین؟
یکی از بچه ها توی همین فروم گفتن که یه مودم دو انتنه سری N بگیرم کارم راه میفته ...سرچ کردم تو اینترنت قیمتشم خوب بود ...بین 100 و 150 بود ...
حالا شما این مودم رو مناسب میدونین؟ یا لازمه سه انتنه بگیرم؟
دیوار ها هم زیاد ضخیم نیستن حتی ...منم نظرم این هست که 2 انتنه برام جواب بده ...حالا از فروشنده هم میپرسم ...
اینجا از شما پرسیدم که اگه فروشنده مبتدی بود و اطلاعی نداشت به مشکل برنخورم یا احیانا سرم کلاه نذاره ...بازم ممنون

amin750
21-12-2013, 14:33
میتونین از مودم های سری N استفاده کنی باید تست کنی تا جواب بگیری همه چی به شرایط بستگی داره

jamal9
21-12-2013, 18:53
ممنون امین جان ...حالا ببینیم چی میشه ...امیدوارم که جواب بده ...سرعت نت نصف هم بشه اشکالی نداره فقط نت داشته باشم کافبه ...