PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [اطلاع رسانی] قابل توجه تمامی کاربران وایمکس ایرانسل 28/09/1392 بسیار مهم

ase_pase
19-12-2013, 14:17
لطفا این پست رو کامل بخونید و حتما این موضوع رو کامل چک کنید و در صورت داشتن مشکل مشابه حتما به 707 زنگ بزنید و مشکل رو اعلام کنید و حتما شماره پیگیری برای مشکلتون دریافت کنید :

به طور کلی:

از چند روز پیش حجم مصرفی دوره فعلی و دوره گذشته تعداد احتمالا زیادی از کاربرای سرویس های وایمکس ایرانسل (به خصوص کاربران سرویس های نامحدود) چند برابر شده و در بعضی موارد حتی از میزان حداکثری دانلود هم بیشتر شده و بعد از اون هم ایرانسل به کاربرهایی که این اتفاق برای اون ها افتاده اس.ام.اس داده که "شما خط مشی مصرف رو رعایت نمیکنید" و به زبان ساده زیادی حجم مصرف میکنید و باید کمتر دانلود کنید. اگه این مشکل برای شما هم اتفاق افتاده حتما...حتما...حتما باید به 707 زنگ بزنید و مشکل خودتون رو اعلام کنید. با توجه به نوعی عجیب بودن مشکل ممکنه که پشتیبان های 707 قبول نکنند که مشکلی هست و اشتباه از شما هست ولی باید به وجود موشکل اصرار کرد و درخواست کرد میزان مصرفی رو با ریز مصرف مقایسه کنن و شماره پیگیری به شما برای حل مشکلتون بدن.
مهمترین نکته توی این بحث اینه که حتما این قضیه به تمام کاربران ایرانسل اطلاع رسانی بشه و حتما این موضوع چک بشه و به اطلاع ایرانسل برسه تا ایرانسل مشکل رو حل کنه.

=======

دوشنبه همین هفته 25/09/1392 متوجه شدم و در قسمت میزان ترافیک مصرفی Ecare میزان ترافیک مصرفی من توی دوره فعلی و دوره های گذشته خود به خود بیشتر از 2 برابر شده و توی بعضی قسمت ها میزان مصرف اعلام شده حتی از میزان حداکثری دانلود که فقط روی کاغذ ممکن هست هم بیشتر شده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم گفتم تا ببینم بقیه هم مشکل مشابه دارن یا نه که چند کاربر دیگه هم اعلام کردن که مشکل مشابه من رو دارن و ترافیک مصرفی دوره های گذشته اون ها هم چند برابر شده :

این مورد رو توی یکی از سایت های دیگه هم دیدم و اونجا هم مشکل مشابه برای کاربرها وجود داشته :

با توجه به اینکه این مشکل برای کاربرهای مختلف به وجود اومده و اس.ام.اس برای خط مشی مصرف که نتیجه اش میتونه رفتن به لیست سیاه برای کاربرها و قطع سرویس ها باشه لطفا حتما میزان ترافیک مصرفی خودتون رو چک کنید و در صورت وجود مشکل حتما با 707 تماس بگیرید و مشکل رو اطلاع بدین. باتوجه به خاص بودن این مشکل ، توی تماس با 707 پشتیبان ها ممکن هست که قانع نشن که مشکلی باشه و مشکل رو به شما ربط میدن ولی حتما باید اون ها رو قانع و به مشکلتون اصرار کنید تا مشکل رو پیگیری و به شما ، شماره پیگیری بدن.

بازهم تاکید میکنم که لطفا حتما حتما حتما این وضعیت رو چک کنید و حتما به تمام کاربرهای وایمکس ایرانسل که میشناسید این وضعیت رو اطلاع بدین

هم اکنون این بحث در تاپیک ایرانسل در جریان هست و جهت مشارکت در بحث و اعلام وضعیتتون می تونید در انجا پست خودتون را ارسال کنید
Wimax Irancell / شرکت ایرانسل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])