PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دابل کلیک به جای open پنجره search را باز می کند!

bask-eta
22-08-2006, 13:52
سلام!
برای من یک مشکل عجیب در ویندوز پیش آمده است. من می خواستم شکل آیکون فولدرهایی که در آن فایل ها قرار دارند را عوض کنم. یعنی آن را از پوشه زرد رنگ همیشگی به شکل دیگری تغییر دهم.
برای همین به contorol Panel رفتم و گزینه Folder Option را انتخاب کردم. برگه File Type را انتخاب کردم. ازلیست Extentions نوع File Folder را انتخاب کردم. از قسمت پایین پنجره دکمه Advanced را کلیک کردم تا پنجره Edit File Type ظاهر شد. دکمه Change Icon را انتخاب کردم و محل icon جدید را مشخص کردم. اما قسمت پایین صفحه را کاری نداشتم. (در این قسمت از شما می خواهد که فولدرها چطور شناسایی شوند، با گزینه search یا در کامپیوتر من با ACDsee).
اما در کمال تعجب بعد از OK کردن مراحل حالا روی هر فولدری که کلیک می کنم به جای OPEN شدن پنجره Search همان فولدر را باز می کند ومن ناچارم برای OPEN کردن هر فولدر روی آن کلیک راست کرده و از لیست open را انتخاب کنم. (یعنی پیش فرض دابل کلیک برای یک فولدر از open به search تغییر یافته است)
کسی می داند چطور می توانم این مشکل را حل کنم.

mehdicracker
22-08-2006, 17:37
salam
in moshkeli ke to beham zadi kheyli nader ast va kheyli kam in moshkel pish miyad
khobe berim sa asl matlab
baraye dorost karadan in moshkel be ghesmat file type boro va bar roye FILE FOLDER click kon
va bad advance ro entekhab kon ta ya dariche barat baz beshe
dar ghesmati ke mibini
gozineye fine entekhab shode bar roye ye ghesmat khali click kon va set defult ra bezan
va ok kon
bad be roye FOLDER kilick kon va advance ro entekhab konva hamin amal ro dobare tekrar kon yani ye gaye khali click kon va set defult ra entakhab kon
bad ok kon bebin dorost shode ya na age nashodeh bood computer ra restart kon
age moshkeli bood bego ta begam
bye

S@eid
22-08-2006, 19:29
به پست پنجم اين تاپيك مراجعه كن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشي
;) ;) ;)

bask-eta
22-08-2006, 20:27
دوست عزیز مهدی کراکر روش شما را امتحان کردم، اما جواب نگرفتم. با ارجاعی که آقا سعید عزیز به تاپیک دیگری دادند، مشکلم حل شد. از هر دوی شما متشکرم.