PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید کیس تا 2 میلیون

king.lord
18-12-2013, 20:28
به نام خدا
سلام
دوستان راستش دفه پیش یه مشاوره گرفتم برای کیس 6 میلیونی برا خودم و اقای اشراقی و داش حسام کمکم کردن و از خریدم خیلی خیلی راضی ام
یکی از اقوام میخواست یه کیس بخره چون من اینجا نتیجه خیلی خیلی خوبی گرفتم بش گفتم خودم برات پیدا مینکم و اونم قبول کرد میخوام یه کیس خوب معرفی کنید
کاربردش
گیم+نرم افزار ها سنگین(افیس-فتوشاپ و ..........)
بیشتر میخواد یه مادر برد حرفه ای اینده نگرانه داشته باشه که بعد ارتقا بده
همه چیز دار به جز کیس ممنون(یه مادربرد بگید که جدید ترین قطعات رو ساپرت کنه اگه با این بودجه پیدا بشه

eshraghi2010
18-12-2013, 20:58
به نام خدا
سلام
دوستان راستش دفه پیش یه مشاوره گرفتم برای کیس 6 میلیونی برا خودم و اقای اشراقی و داش حسام کمکم کردن و از خریدم خیلی خیلی راضی ام
یکی از اقوام میخواست یه کیس بخره چون من اینجا نتیجه خیلی خیلی خوبی گرفتم بش گفتم خودم برات پیدا مینکم و اونم قبول کرد میخوام یه کیس خوب معرفی کنید
کاربردش
گیم+نرم افزار ها سنگین(افیس-فتوشاپ و ..........)
بیشتر میخواد یه مادر برد حرفه ای اینده نگرانه داشته باشه که بعد ارتقا بده
همه چیز دار به جز کیس ممنون(یه مادربرد بگید که جدید ترین قطعات رو ساپرت کنه اگه با این بودجه پیدا بشه

سلام برادر ! خوشحالیم که مشاوره من و داداش حسام موجب رضایتتون شده و از سیستم خریداری شده راضی هستید ! انشاء الله فنش براتون بچرخه ! :n16:
ایشون حرفه ای ترین مادربرد رو هم ببنده حداکثر بعد از دوسال نسل سوکتش منقرضه و تا دوسال دیگهDDR4 هم اومده ! پس این روزها روی آینده نگرانه بودن مادربرد نمیشه خیلی حساب باز کرد بدون تعارف !
البته با بودجه 2 تومن مادربرد حرفه ای و آینده نگرانه نمیشه بست چون قیمت چنین مادربردی تقریباً 1850 هست !!!
اگه به من اعتماد داری به آشناتون بگو افزایش بودجه بده و این سیستم رو بگیره : ( با این بودجه بهتر از این امکان پذیر نیست ! )
آفیس و فتوشاپ که سنگین نیستند برادر !! :n02: اگه واقعاً نرم افزار سنگینی کار می کنه بگو ! البته اگه این طور باشه که واقعاً نرم افزار سنگینی ( چیزی در حد 3DMax ) کار کنه باید بودجه بیشتر از اینها داشته باشه !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای من کاری نداره که سیستم تا همون 2 تومن پیشنهاد بدم ولی بدون که تفاوتش حس میشه ! خودت هم ماشالله سیستم گرفتی و تجربه داری و میدونی من چی میگم !
اگه نشد به هیچ وجه که افزایش بودجه بده مادربرد رو باید GIGABYTE H81M-S2PV و گرافیک رو Sapphire 7790 OC Dual-x 1GB GDDR5 بگیره تا درست بشه قیمتش و برسه به 2 تومن !

king.lord
19-12-2013, 12:22
سلام برادر ! خوشحالیم که مشاوره من و داداش حسام موجب رضایتتون شده و از سیستم خریداری شده راضی هستید ! انشاء الله فنش براتون بچرخه ! :n16:
ایشون حرفه ای ترین مادربرد رو هم ببنده حداکثر بعد از دوسال نسل سوکتش منقرضه و تا دوسال دیگهDDR4 هم اومده ! پس این روزها روی آینده نگرانه بودن مادربرد نمیشه خیلی حساب باز کرد بدون تعارف !
البته با بودجه 2 تومن مادربرد حرفه ای و آینده نگرانه نمیشه بست چون قیمت چنین مادربردی تقریباً 1850 هست !!!
اگه به من اعتماد داری به آشناتون بگو افزایش بودجه بده و این سیستم رو بگیره : ( با این بودجه بهتر از این امکان پذیر نیست ! )
آفیس و فتوشاپ که سنگین نیستند برادر !! :n02: اگه واقعاً نرم افزار سنگینی کار می کنه بگو ! البته اگه این طور باشه که واقعاً نرم افزار سنگینی ( چیزی در حد 3DMax ) کار کنه باید بودجه بیشتر از اینها داشته باشه !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای من کاری نداره که سیستم تا همون 2 تومن پیشنهاد بدم ولی بدون که تفاوتش حس میشه ! خودت هم ماشالله سیستم گرفتی و تجربه داری و میدونی من چی میگم !
اگه نشد به هیچ وجه که افزایش بودجه بده مادربرد رو باید GIGABYTE H81M-S2PV و گرافیک رو Sapphire 7790 OC Dual-x 1GB GDDR5 بگیره تا درست بشه قیمتش و برسه به 2 تومن !
سلام
بش گفتم گفت تا 500 دیگه هم میدم منم گفتم 500 هم خودم کمکت میکنم حالا جمعا شد 3 میلیون حالا چیز بهتری کاسب میشه یا نه
راستی این سایتی که ازش لیست میزاری هم بم بگو
اره چیزایی در حد 3dmax هم کارمیکنه
:n01:

eshraghi2010
19-12-2013, 13:40
سلام
بش گفتم گفت تا 500 دیگه هم میدم منم گفتم 500 هم خودم کمکت میکنم حالا جمعا شد 3 میلیون حالا چیز بهتری کاسب میشه یا نه
راستی این سایتی که ازش لیست میزاری هم بم بگو
اره چیزایی در حد 3dmax هم کارمیکنه
:n01:

یا خدا !!! اذیتمون نده برادر !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3D Max ؟!!! :n04: سه میلیون ؟!!! :n04::n02:
مطمئن باش بهتر از این نمیتونی ببندی !!

سایت هم از سایت های آنلاین قیمت رو می گیرم ! اگه منظورت لیست هست این لیست رو با اکسل درست کردم ! :n01:
اگه بتونه فعلاً گرافیک نگیره و CPU رو قوی تر ببنده و بعداً گرافیک رو اضافه کنه عالی میشه ! از نظر کاربرد 3D Max ! گیم رو همیشه میشه انجام داد ! یه مدت تحمل کنه و گیم نزنه و کاری که گفتم انجام بده عالی میشه !!
مثل سیستم زیر :

خلاصه بهشون بگو ! دیگه تصمیم با خودشونه !

امیر تتلو
19-12-2013, 17:52
بنظر من هم نظر هقای اشراقی کاملا درسته

king.lord
19-12-2013, 19:09
یا خدا !!! اذیتمون نده برادر !!! :n02: 3D Max ؟!!! :n04: سه میلیون ؟!!! :n04::n02:

سایت هم از سایت های آنلاین قیمت رو می گیرم ! اگه منظورت لیست هست این لیست رو با اکسل درست کردم ! :n01:
اگه بتونه فعلاً گرافیک نگیره و CPU رو قوی تر ببنده و بعداً گرافیک رو اضافه کنه عالی میشه ! از نظر کاربرد 3D Max ! گیم رو همیشه میشه انجام داد ! یه مدت تحمل کنه و گیم نزنه و کاری که گفتم انجام بده عالی میشه !!
مثل سیستم زیر :

سلام بنظرت مادر برد msi خوب کار میده؟
چون من تجربه استفاده از msi رو ندارم
و یه سوال خیلی خنده دار
بدون کارت گرافیک سیستم بالا میاد؟

eshraghi2010
19-12-2013, 19:36
سلام بنظرت مادر برد msi خوب کار میده؟
چون من تجربه استفاده از msi رو ندارم
و یه سوال خیلی خنده دار
بدون کارت گرافیک سیستم بالا میاد؟

سلام ! چرا خوب کار نده ؟!! امسال توی نسل جدید MSI کولاک کرده !! این هم ارزون ترین مادربرد Z87 موجود در بازار ایران هست که واقعاً بسیار خوش قیمته نسبت به امکاناتش !
بله ! بالا میاد ! روی مادربرد خروجی تصویر وجود داره که میشه ازش تصویر گرفت برای مانیتور !
روی این مادربرد هم یه دونه پورت VGA ، یه دونه پورت DVI-D و یه دونه پورت HDMI وجود داره که عالیه و به همه نوع مانیتوری میتونه تصویر بده !!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]/?div=Detail

king.lord
19-12-2013, 19:38
سلام ! چرا خوب کار نده ؟!! امسال توی نسل جدید MSI کولاک کرده !! این هم ارزون ترین مادربرد Z87 موجود در بازار ایران هست که واقعاً بسیار خوش قیمته نسبت به امکاناتش !
بله ! بالا میاد ! روی مادربرد خروجی تصویر وجود داره که میشه ازش تصویر گرفت برای مانیتور !
روی این مادربرد هم یه دونه پورت VGA ، یه دونه پورت DVI-D و یه دونه پورت HDMI وجود داره که عالیه و به همه نوع مانیتوری میتونه تصویر بده !!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]/?div=Detail

پس دیگه برم سراغ همون سیستم بدون VGA
ممنون از زحماتت و وقتی که گذاشتی

king.lord
19-12-2013, 19:40
داش راستی اگه بخواد یه گرافیک برداره چه قد پاش در مید
الان زنگ زدم بش گفت عید میتونه 1500 بخرجه
وچی برداره

eshraghi2010
19-12-2013, 20:00
پس دیگه برم سراغ همون سیستم بدون VGA
ممنون از زحماتت و وقتی که گذاشتی

الآن به یکی از دوستام که با تری دی مکس آشنایی داره زنگ زدم می گفت اگر کارت گرافیک رو برای سیستم دوم که گرافیک نداره حداکثر ظرف یکی دو ماه بتونه اضافه کنه سیستم دوم خیلی بهتره ولی اگه نمیتونه اضافه کنه سیستم اول رو بگیره چون گرافیک توی تری دی مکس دخیل هست !
من هم سیستم دوم رو با همین ذهنیت پیشنهاد دادم که گرافیک توی مدت کوتاهی به سیستم اضافه بشه !
به هرحال مبارکش باشه ! اگر خرید و راضی بود توی پیام خصوصی یا همین جا بهم خبر بده خوشحال میشم !
التماس دعا ! :n16:

eshraghi2010
19-12-2013, 20:08
داش راستی اگه بخواد یه گرافیک برداره چه قد پاش در مید
الان زنگ زدم بش گفت عید میتونه 1500 بخرجه
وچی برداره

مدل مانیتورش و سایز و رزولوشنش چیه و چقدره ؟!!

king.lord
19-12-2013, 22:49
مدل مانیتورش و سایز و رزولوشنش چیه و چقدره ؟!!
سلام
مانیتورش فول اچ دیه

eshraghi2010
19-12-2013, 23:11
سلام
مانیتورش فول اچ دیه

اوه اوه !!! اگه بخواد تا دو سه سال روی این مانیتور با جزئیات بالا بازی کنه باید گرافیک 780 ببنده که حداقل 2440 قیمتشه ! اما برای بازی های امروزی 770 جواب میده !! اما 770 رو حتماً حداقل نسخه 4 گیگش رو بخرید از برند گیگابایت !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

animsprite
19-12-2013, 23:23
یا خدا !!! اذیتمون نده برادر !!! :n02: 3D Max ؟!!! :n04: سه میلیون ؟!!! :n04::n02:

مثل سیستم زیر :

در مورد این دو سیستم که اقای اشراقی استاد مشاوره هستن ولی یه تجربه که من در جمع کردن سیستم ها داشتم اینه که یه I5 همیشه جوابگوی تمامیه کاربریها بوده چه گیم چه کار با بر نامه های رندرینگ یا همین 3dmax ...قدرت i7 رو هم نمیشه نادیده گرفت ولی چیزی که کارو راه میندازه اینه که همین i5 ها برای هر کاربردی در ایران کاملا کفایت میکنه باقیه هزینه رو بهتره روی یک گرافیک بهتر هزینه کنید...در مورد رم هم که چون کلا دنبال کار حرفه ایی مثل اور و....نیستید رم با باس 1600 هم بسیار عالیه و باقیه هزینه میتونه باز رو گرافیک متمرکز بشه یا مثلا وقتی داری یه هارد 1ترا برمیداری با قیمت 180 شما میتونید یک هارد 2ترا با قیمت برای توشیبا 260 بردارید که به صرفه تره
گرافیک هم من با gtx 760 از اسوس با قیمت 1تومن موافقم که از کودا و بیت بالاتری بر خورداره .....در غیر این صورت از amdکارت بسیار قدرتمد 7870 با قیمت 760 با 256 بیت رو بهتون پیشنهاد میکنم

eshraghi2010
19-12-2013, 23:31
در مورد این دو سیستم که اقای اشراقی استاد مشاوره هستن ولی یه تجربه که من در جمع کردن سیستم ها داشتم اینه که یه I5 همیشه جوابگوی تمامیه کاربریها بوده چه گیم چه کار با بر نامه های رندرینگ یا همین 3dmax ...قدرت i7 رو هم نمیشه نادیده گرفت ولی چیزی که کارو راه میندازه اینه که همین i5 ها برای هر کاربردی در ایران کاملا کفایت میکنه باقیه هزینه رو بهتره روی یک گرافیک بهتر هزینه کنید...در مورد رم هم که چون کلا دنبال کار حرفه ایی مثل اور و....نیستید رم با باس 1600 هم بسیار عالیه و باقیه هزینه میتونه باز رو گرافیک متمرکز بشه یا مثلا وقتی داری یه هارد 1ترا برمیداری با قیمت 180 شما میتونید یک هارد 2ترا با قیمت برای توشیبا 260 بردارید که به صرفه تره
گرافیک هم من با gtx 760 از اسوس با قیمت 1تومن موافقم که از کودا و بیت بالاتری بر خورداره .....در غیر این صورت از amdکارت بسیار قدرتمد 7870 با قیمت 760 با 256 بیت رو بهتون پیشنهاد میکنم

البته در کاربردهای حرفه ای دیگه i5 ها جوابگو نیستند و باید سراغ i7 ها مخصوصاً i7 های سوکت 2011 رفت ! توی بودجه های محدود و رندرینگ هایی که حرفه ای نیستند بله ! i5 کاملاً جوابگو هست ولی از یه جایی به بعد دیگه باید کار رو به i7 ها سپرد ! اگه اوضاع خیلی خیلی خیلی بحرانی بشه Xeon ها سر و کلشون پیدا میشه !!!

animsprite
19-12-2013, 23:41
بله جالب اینه که تو ایران کسی دنبال کارای حرفه ای نمیره ومعمولا وقتی اینتل میاد رنج بندی میکنه پردازنده اشو به i3 و i5و i7 این رنج بندی ها کاملا با کاربرد مصرف کننده رایطه مستقیم داره
و تمامی کسانی که در فروما به دنبال سیستم برای انواع کارایی میگردن وشایع اینه که برای هزینه های بالای 2 تومن خرید i5 و i7 مردد هستن که بهترین مشاوره برای اونا اینه که همون i5 رو بردارن که این باز بر میگرده به توانییه طرف در خرید که با خرید هر کدم مطمئنا کار اشتباهی نکردن
حالا بحث سوکت 2011 با مین های گرونش یا همین زئون ها که پیش کش و کارایی به اونجا ها نمیکشه مخصوصا تو گرونیه این دوره...وباید که با حد اقل بودجه به صرفه ترین سیستمو بست که اینده نگرانه هم باشه

king.lord
20-12-2013, 00:06
پس ،فردا میریم همون بدون vga رو بگیریم بعد دو سه روز که کارکرد میام خبرمیدم

eshraghi2010
20-12-2013, 00:12
پس ،فردا میریم همون بدون vga رو بگیریم بعد دو سه روز که کارکرد میام خبرمیدم

مبارکه برادر ! :n16:

king.lord
20-12-2013, 18:38
ب ن خ
سلام امروز رفتیم پیش همون فروشنده قبلی که خودم سیستم برداشته بودم
خدارو شکر بازم همه قطعات رو داشت وبرامون بست(رایگان
)
چون اون دفته 6500 داده بودم بش این دفه گفت قیمت سیستمی که بستی 3,150,000 هست وچون مشتری خوبی بودی رایگان سرهمش کرد ویه تخفیف خوب هم به مون داد 2,800,000 بخدا ادم خیلی خوب و با انصافیه قطعات هم دقیقا همون قطعات ذکرشده بودن حالا رفتیم خونشون وصلش کردیم اومد بالا ظاهرا که خوب بود حالا گفت تا فردا گیرمیدم بش بعد بت خبر میدم
باز هم کمال تشکر و قدرانی رو از اقای اشراقی عزیز دارم که منو تو خرید 2 تا سیستم راهنمایی کردن

eshraghi2010
20-12-2013, 20:21
ب ن خ
)
چون اون دفته 6500 داده بودم بش این دفه گفت قیمت سیستمی که بستی 3,150,000 هست وچون مشتری خوبی بودی رایگان سرهمش کرد ویه تخفیف خوب هم به مون داد 2,800,000 بخدا ادم خیلی خوب و با انصافیه قطعات هم دقیقا همون قطعات ذکرشده بودن حالا رفتیم خونشون وصلش کردیم اومد بالا ظاهرا که خوب بود حالا گفت تا فردا گیرمیدم بش بعد بت خبر میدم
باز هم کمال تشکر و قدرانی رو از اقای اشراقی عزیز دارم که منو تو خرید 2 تا سیستم راهنمایی کردن

خواهش می کنم ! :n16:
مبارکه ! انشاءالله که راضی باشن !
ولی یه سؤال !
مطمئنی قطعاتی که برات بسته روی سیستم دقیقاً همونایی هست که من بهت پیشنهاد دادم ؟!!!
محاله به نظر خودم ! قیمت اولیه رو اینقدر بالا بزنه بعد یهو اینقدر تخفیف بده ؟!!! با عقل من که جور در نمیاد !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

king.lord
22-12-2013, 14:16
خواهش می کنم ! :n16:
مبارکه ! انشاءالله که راضی باشن !
ولی یه سؤال !
مطمئنی قطعاتی که برات بسته روی سیستم دقیقاً همونایی هست که من بهت پیشنهاد دادم ؟!!!
محاله به نظر خودم ! قیمت اولیه رو اینقدر بالا بزنه بعد یهو اینقدر تخفیف بده ؟!!! با عقل من که جور در نمیاد !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اره منم شک کردم
یه دفه 350 تخفیف خوب یکم با عقل جور در نمیاد
همون موقع اومدم تو سایت و تو مغازه چکشون کردم
خدارو شکر فعلا از سیستمش راضی هست و تا الان کهمشکلینداشته باش

animsprite
22-12-2013, 18:25
ب ن خ
)
خوب اگر سیستم رو از بازار پایتخت واقع در چهارراه ولیعصر گرفتی اونطور که دوستانم در ایران به من امار دادن بیشتر مغازه های اونجا سیستم رو رایگان اسمبلی میکنند .....به اضافه اینکه مدل های تقلبی پاور ها گرین و همچنین رم ها و هارد های چینی بازارو فرا گرفته و هیچ کدوم اون کیفیت برند های اصلی رو ندارن ماجرا کمی مشکوک هست یه چنین تخفیفی بسیار غلط اندازه :n23:

king.lord
22-12-2013, 19:03
خوب اگر سیستم رو از بازار پایتخت واقع در چهارراه ولیعصر گرفتی اونطور که دوستانم در ایران به من امار دادن بیشتر مغازه های اونجا سیستم رو رایگان اسمبلی میکنند .....به اضافه اینکه مدل های تقلبی پاور ها گرین و همچنین رم ها و هارد های چینی بازارو فرا گرفته و هیچ کدوم اون کیفیت برند های اصلی رو ندارن ماجرا کمی مشکوک هست یه چنین تخفیفی بسیار غلط اندازه :n23:
سلام
اولا ممنون که پیگیری میکنید و براتون مهمه
دوما
چطوری بفهمم قطعات اصل بم دادنه راه های تست بم بدید

Hessam 2
22-12-2013, 19:24
سلام
اولا ممنون که پیگیری میکنید و براتون مهمه
دوما
چطوری بفهمم قطعات اصل بم دادنه راه های تست بم بدید

از گارانتی هاشون.
گارانتی های اصل رو براتون مهندس اشراقی نوشتن. اگر اون گارانتی ها رو دادن، اوکی هست و اصله.

king.lord
22-12-2013, 20:13
پس اصل هستن چون دقیقا همون گارانتی ها هستن

animsprite
23-12-2013, 00:46
در مورد پاور ها خوب یه راه همون گارانتی هست در مورد هارد که بورد نصبی روی هارد رو میشه از رویه نوع رنگ فهمید چینی هست یا برند اصلی گرچه برند های اصلی هم خودشون شرکت چینی هست و منظور از چینی بودن اینه که توسط شرکت های غیر مجاز وارد ایران شدن بدین صورت که بورد هارد های اصلی رنگ سبز کاملا شفاف داره وبورد هارد های تقلبی سبز مات هست و این کاملا مشهود هست گرچه اگر اعتراضی هم به فروشنده کنید جوابشون اینه که میگن چون ایران تو تحریمه و جنس های اصلی سخت پیدا میشه و باید از خداتون هم باشه همینا کارتونو راه میندازن :n24:ولی با پرس وجو میتونید هارد گارانتی دار مورد نظرو پیدا کنید فقط نگذارید فروشنده از غفلت شما استفاده نه و جنسه خودشو بهتون بده :n13:به هر حال تو بازار نا به سامان ایران باید فقط با گارانتی راه برید که دوستان هم فرمودن :n22:

king.lord
28-12-2013, 10:39
به نام خدا
سلام این اشنا ما از سیستمش راضی هست و تا حالا هیچ مشکلی نداشته
دوستان بازم ممنون که منو تو یه انتخاب دیگه راهنمایی کردید و تشکر فراوان به خصوص از اقای اشراقی

حذف شود.......