PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیاه شدن صفحه مانیتورLG

ahmad20062
18-12-2013, 01:58
2روز هست که یک مانیتور 19اینچ lg مدلLED 19EN33 خریداری کردم.مشکلی که دارم اینکه با
دیدن فیلم.ویا استفاده دیگر یک مرتبه صفحه مانیتور سیاه می شود ولی اگر فیلمی در حال پخش باشد
صدای ان را دارم ویا بازدن هر دکمه کیبورد سیستم کار خود را می کند منتها صفحه مانیتور سیاه کامل
انگار که مانیتور خاموش باشد در صورتی که اینطور نیست.در این حالت تنها کاری که می شود انجام
داد دکمه روشن شدن مانیتور را یک بار می زنم ومانیتور خاموش می شود و دوباره روشن می کنم و
ادامه فیلم در حال پخش قابل دیدن هست ویا هر نرم افزاری که عملی را انجام می داده به کار خودش
پرداخته.با شرکت مادایران تماس گرفتم.ومشکل را بیان کردم گفتن که مانیتور را در سیتم دیگری امتحان
کنید ممکن هست با گرافیک شما سازگار نباشد.من هم روی سیتم دیگری امتحان کردم حدود نیم ساعت
فیلم پخش کرد ولی مشکلی پیش نیامد.
اوائل با پخش مثلا 10دقیقه از فیلم صفحه سیاه می شد ویندوز را عوض کردم ولی حالا خیلی دیرتر
این اتفاق می افتد
درضمن سیستم من خیلی قدیمی هست که مشخصات ان را در زیرقرار می دهم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EXTREME
18-12-2013, 14:25
اگه مانیتور روی یک سیستم دیگه تست شده و مشکلی نداشته مشکل شما یا از درایور گرافیک میتونه باشه یا خود گرافیک یا دمای بالای گرافیک یا کابل دیتا

ahmad20062
21-12-2013, 02:34
ممنون مشکل را از طریق اعمال تعغییراتی در تنظیمات مانیتور حل کردم و مشخص هست علت ان از کارت گرافیک هست. البته می خواهم سیستم جدیدی تهیه کنم.چو این سیستم را 10سال پیش خریداری کردم.ایا تا زمانی سیستم جدید را تهیه کنم مشکلی برای خود مانیتور بوجود نمی اید.در ضمن درایو جدید این نوع کارت گرافیک را دقیقا از کجا می توانم دانلود کنم؟

TREASURES
21-12-2013, 12:28
ممنون مشکل را از طریق اعمال تعغییراتی در تنظیمات مانیتور حل کردم و مشخص هست علت ان از کارت گرافیک هست. البته می خواهم سیستم جدیدی تهیه کنم.چو این سیستم را 10سال پیش خریداری کردم.ایا تا زمانی سیستم جدید را تهیه کنم مشکلی برای خود مانیتور بوجود نمی اید.در ضمن درایو جدید این نوع کارت گرافیک را دقیقا از کجا می توانم دانلود کنم؟
سلام
با یه سرچ ساده تو نت میتونید درایور رو پیدا کنید.....
مدلش هم NVIDIA GEFORCE FX5500 هست

absineh
21-12-2013, 13:33
درایورکارت را توی سایت جی فورس یا توی گوگل نام گرافیک را سرچ کنید میتونید درایورهاش را دانلود کنید.