PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب و جدید در 7

van123
17-12-2013, 16:45
سلام
دوستان من یه مشکلی دارم واسه ورود به 7
user که میخام واردش بشم پسورد داره
حالا اگه پس خراب بزنم که هیچ ولی پس رو دارم و درست نیزنم ولی این پیغام رو میده
The User {rofile Service service Failed the Logon.
User Profile cannot be Loaded
عجیبه
میگه بیوزرت خراب شده
تکلیف چیه؟
چحور وارد شم حالا؟

FerineFast
17-12-2013, 20:30
خوب به دلیلی نامشخص یوزر شما خراب شده ولی میشه درستش کرد برای اینکار احتیاج دارید اول با یک یوزر دیگه به ویندوز وارد شید اگر یوزر دیگه دارید که با اون لاگین شید ولی اگر ندارید باید دیسک ویندوز را داخل دستگاه بزارید باهاش بوت کنید و در بخش repair وارد Command Prompt بشید و دستور زیر را اجرا کنید تا یوزر Administrator دستگاه فعال بشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فعلا مراحل بالا رو انجام بدید و اعلام کنید تا بقیه مراحل رو به شما بگم.

azizrad
17-12-2013, 20:39
البته نرم افزار بازیابی پسورد بهتر عمل می کنن. برای خود من اتفاق افتاد که با نرم افزار ۷ Windows Password Remover حلش کردم . موفق باشی

Ali_RNT
17-12-2013, 20:59
همون روشی که دوستمون گفتن رو انجام بدید اما بنویسید:

van123
17-12-2013, 21:05
همون روشی که دوستمون گفتن رو انجام بدید اما بنویسید:

چرا اسکن نو؟؟؟؟؟

Ali_RNT
17-12-2013, 21:10
چرا اسکن نو؟؟؟؟؟

ببخشید اصلاح میکنم.این روش در حالت بوت کار نمیکنه.ولی دستور زیر رو امتحان کنید و به من خبر بدید.این دستور فایل یوزر رو چک میکنه...

به جای un یوزرنیمتون رو بنویسید...

van123
17-12-2013, 21:12
ببخشید اصلاح میکنم.این روش در حالت بوت کار نمیکنه.ولی دستور زیر رو امتحان کنید و به من خبر بدید.این دستور فایل یوزر رو چک میکنه...

آره دستور قبلی اشتباه بود
الان تست میکنم
کاش تو یاهو مسنجر کمکم میکردید
inter_rd

van123
17-12-2013, 21:16
خوب به دلیلی نامشخص یوزر شما خراب شده ولی میشه درستش کرد برای اینکار احتیاج دارید اول با یک یوزر دیگه به ویندوز وارد شید اگر یوزر دیگه دارید که با اون لاگین شید ولی اگر ندارید باید دیسک ویندوز را داخل دستگاه بزارید باهاش بوت کنید و در بخش repair وارد Command Prompt بشید و دستور زیر را اجرا کنید تا یوزر Administrator دستگاه فعال بشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فعلا مراحل بالا رو انجام بدید و اعلام کنید تا بقیه مراحل رو به شما بگم.
نوشت دستور با موفقیت تموم شد اما فعال نشد

van123
17-12-2013, 21:22

نوشت درخال بازساری و گفت بعد که ویندوزبالا اومد دستور sfc اجرا کنیذ اما واسه من که بالا نیمد
تو یوزر میمونه

there is a system repair pending which requires reboot to coplate. restart windows and run sfc again.

Ali_RNT
17-12-2013, 21:35
بعد از اجرای خط فرمان در محیط بوت (همون پنجره مشکی) این دستور رو بنویسید.این دستور یک کپی از فایل اصلی Access center تهیه میکند:

سپس این دستور رو بنویسید تا cmd رو به جای اون بیارید:

سپس کامپیوتر رو ریستارت کنید و بدون وارد کردن رمز دکمه شکل چرخ دنده رو پایین صفحه کلیک کنید.احتمال زیاد پنجره مشکی خط فرمان باز میشود.سپس دستوری که گفتم رو بنویسید.وقتی کار رو تموم کردید و انشائا... درست شد بگید تا بهتون بگم اکسس سنتر رو چطور درست کنید...

van123
17-12-2013, 21:38
بعد از اجرای خط فرمان در محیط بوت (همون پنجره مشکی) این دستور رو بنویسید.این دستور یک کپی از فایل اصلی Access center تهیه میکند:

سپس این دستور رو بنویسید تا cmd رو به جای اون بیارید:

سپس کامپیوتر رو ریستارت کنید و بدون وارد کردن رمز دکمه شکل چرخ دنده رو پایین صفحه کلیک کنید.احتمال زیاد پنجره مشکی خط فرمان باز میشود.سپس دستوری که گفتم رو بنویسید.وقتی کار رو تموم کردید و انشائا... درست شد بگید تا بهتون بگم اکسس سنتر رو چطور درست کنید...

یعنی اول اون دستور قبلی بنویسم؟
بعد این 2تا؟
محیط بوت منظورت سیستم رو با بوت بیارم بالا و تو خط فرمان اینا رو بنویسم؟

Ali_RNT
17-12-2013, 21:43
نخیر.وقتی همه ی این کار ها رو کردید، کامپیوتر رو ریستارت کنید و از روی هارد بوت کنید.یعنی هون ویندوز که روی کامپیوتر نصبیدین.بعد دکمه شکل چرخ دنده رو پایین صفحه کلیک کنید...

Ali_RNT
17-12-2013, 21:50
شکل چرخ دنده رو که کلیک کردید بنویسید:

van123
17-12-2013, 21:52
نخیر.وقتی همه ی این کار ها رو کردید، کامپیوتر رو ریستارت کنید و از روی هارد بوت کنید.یعنی هون ویندوز که روی کامپیوتر نصبیدین.بعد دکمه شکل چرخ دنده رو پایین صفحه کلیک کنید...
داداش همین کاری که گفتی کردم
کپی نمیکنه
میگه
the system cannot findmassage text for massage number0x400023d3 in the massage file for application