PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رشته ی معماری بهتره یا مکانیک؟؟

ferarri
17-12-2013, 15:57
سلام

من الان داتشجوی ترم یک رشته ی مکانیکم......این فکر افتاده تو سرم ک تغییر رشته بدم برم معماری.......

فقط احتیاج ب یکم راهنمایی دارم ......بنظرتون کدوم یکی شون بهتره؟.....مکانیک سخته همینش اعصابمو خورد کرده لطفا کمک کنید ممنون

ferarri
17-12-2013, 20:50
کسی نیست؟؟؟؟؟؟

fishdilo
17-12-2013, 20:53
از چه نظر؟
با چه شرایطی ( نسبت به موقعیت هر فرد فرق میکنه)

Sent from Nokia Lumia 920 using Tapatalk

amir.h.r.j
17-12-2013, 21:09
بستگی به خودت داره . من بهت مبگم که بازار کار معماری به اندازه مکانیک خوب نیست . همچنین سختی های خاص خودشو داره ولی علاقه چیز دیگه ایه .

ATRGT3
17-12-2013, 21:24
مکانیک تموم کنی بهتره (میدونم سخته)

hamid_diablo
17-12-2013, 21:43
فقط علاقه

ببین به کدومش بیشتر علاقه داری...چون علاقه باعث میشه بروز و آپدیت بمونی و نواوری رو چاشنی رشته تحصیلیت کنی...انگیزتم تو رشته مورد علاقت بیشتره...

ferarri
17-12-2013, 22:05
از چه نظر؟
با چه شرایطی ( نسبت به موقعیت هر فرد فرق میکنه)

Sent from Nokia Lumia 920 using Tapatalk

از نظر ایندش... میزان درامدش....موقعیت کارش...سختی و راحتیش.....و.....

amir.h.r.j
19-12-2013, 07:31
از این لحاظ ها بخوای باید بگم مکانیک بهتره . راستی تو کدوم دانشگاهی ؟

ferarri
19-12-2013, 08:12
از این لحاظ ها بخوای باید بگم مکانیک بهتره . راستی تو کدوم دانشگاهی ؟

دانشگاه باهنر.....

مطمئنی شما ک مکانیک بهنره؟....کسی اشنا سراغ نداری ک مکانیک باشه رفته باشه سر کار؟ مصلا حقوقش چقدره.....یا ی معمار حقوقش چقدره؟

A.M.D.D.E.V.I.L
19-12-2013, 12:51
معماری میشناسم که تو آمریکا تخصصش رو گرفته ، تو ایران جز درس دادن کار دیگه ای براش نیست ، تصمیم گرفته برگرده آمریکا
اگه میخوای ایران بمونی مکانیک یا عمران بهترن ، اگه میخوای بری خارج هیچ فرقی نداره همشون سقف 60 الی 100 هزار دلار بر سال درآمد دارن

hoha881
19-12-2013, 12:52
بازار کار خرابه . من خودم عمران خوندم .وضعیت رشته های مهندسی خرابه .کار به سختی گیر میاد ساعت کاری بالا در امد پایین. الان در امد رشته های تجربی به مراتب بالاتره کار هم فعلا که براشون راحت پیدا میشه.رشته های تاپش که بماند (پزشکی - دندانپزشکی - داروسازی) رشته هایی مثل فیزیوتراپی (تا ۴ میلیون در ماه) وضعیت پرستاری هم خوبه حداقلش اینه که بدون هیچ پارتی راحت کار براشون پیدا میشه.به ظر من اگه معدلت بالای 15 هست ادامه بده و به فکر رفتن باش(مقاله بده و ...) اگرم نیست به نظرم به فکر دوباره دادن کنکور و رفتن به رشته های تجربی باش.
راجب معماری هم شنیدم ساختمون های بالای ۵ طبقه باید امضای معماری پای نقششون بخوره ولی خودم فوق لیسانس معماری میشناسم که بیکاره دنبال ازمون استخدامی توی ادارات هست.

-FOX-
21-01-2014, 23:09
سلام

من الان داتشجوی ترم یک رشته ی مکانیکم......این فکر افتاده تو سرم ک تغییر رشته بدم برم معماری.......

فقط احتیاج ب یکم راهنمایی دارم ......بنظرتون کدوم یکی شون بهتره؟.....مکانیک سخته همینش اعصابمو خورد کرده لطفا کمک کنید ممنون
تغییر رشته از مکانیک به معماری یعنی افتادن از چاله به چاه !:n02:
من خودم مکانیک میخونم و به نظر خودم اگه کسی به این رشته علاقه داشته باشه به راحتی میتونه تو درس و تو کارش موفق بشه
در ثانی شما ترم یک که هنوز درس های اختصاصی رو شروع نکردید ! جاهای سختش تازه از ترم 3 به بعد شروع میشه :n24: