PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کپی نشدن فایل ها در سرور لن

Meysam Raz
17-12-2013, 13:50
دوستان سلام
من یک مشکل نه چندان حاد دارم که ندونستن راه حلش اذیتم میکنه
دوتا کیس دارم یکی رو مخصوص دانلود از تورنت و در کل کارایی که نیاز داره سیستم زیاد روشن باشه گذاشتم و اون یکی برای کار و بازی و خلاصه استفاده شخصی
چون دوتا موس و ... نداشتم و از طرفی نمیخواستم پول برای KVM سوئیچ بدم این دوتا سیتم رو با لن شبکه کردم و از کیس شخصی به کیس دانلودر که معمولا روشنه ریموت میزنم
از طرفی یک سرور مجازی هم دارم
پس :
1.کیس شخصی 2.کیس دانلودر 3.سرور مجازی
حالا مشکل اینجاست : نمیدونم چرا وقتی از سیستم شخصی به سرور مجازی که توی خارج دارم ریموت میزنم میتونم هر فایلی رو که بخوام توی ویندوز خونه کپی کنم و توی ویندوز سرور مجازی پیست کنم یا حتی میتونم فایل رو درگ کنم توی سرور
اما وقتی میخوام همین کار رو با ویندوز خونه و سیستمم دانلودر بکنم نمیشه و مجبورم از درایوهای شیر شده استفاده کنم
راستش فکر میکردم مشکل از ویندوز باشه چون سیستم دانلودرم ویندوزش xp بود اما الان که ویندوز سرور 2003 ریختم هم باز نمیشه فایل رو کپی کرد داستان چیه؟
تنظیمات خاصی داره؟
پیشاپیش ممنون

hraeissi
18-12-2013, 08:53
دوستان سلام
من یک مشکل نه چندان حاد دارم که ندونستن راه حلش اذیتم میکنه
دوتا کیس دارم یکی رو مخصوص دانلود از تورنت و در کل کارایی که نیاز داره سیستم زیاد روشن باشه گذاشتم و اون یکی برای کار و بازی و خلاصه استفاده شخصی
چون دوتا موس و ... نداشتم و از طرفی نمیخواستم پول برای KVM سوئیچ بدم این دوتا سیتم رو با لن شبکه کردم و از کیس شخصی به کیس دانلودر که معمولا روشنه ریموت میزنم
از طرفی یک سرور مجازی هم دارم
پس :
1.کیس شخصی 2.کیس دانلودر 3.سرور مجازی
حالا مشکل اینجاست : نمیدونم چرا وقتی از سیستم شخصی به سرور مجازی که توی خارج دارم ریموت میزنم میتونم هر فایلی رو که بخوام توی ویندوز خونه کپی کنم و توی ویندوز سرور مجازی پیست کنم یا حتی میتونم فایل رو درگ کنم توی سرور
اما وقتی میخوام همین کار رو با ویندوز خونه و سیستمم دانلودر بکنم نمیشه و مجبورم از درایوهای شیر شده استفاده کنم
راستش فکر میکردم مشکل از ویندوز باشه چون سیستم دانلودرم ویندوزش xp بود اما الان که ویندوز سرور 2003 ریختم هم باز نمیشه فایل رو کپی کرد داستان چیه؟
تنظیمات خاصی داره؟
پیشاپیش ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Meysam Raz
18-12-2013, 16:09
ممنون از توجهت اما گفتم که الان مجبورم از درایو های شیر شده استفاده کنم
میخوام خیلی راحت از توی همون پنجره ریموت بتونم فایل رو کپی کنم و توی سیستم خودم پیست کنم
تا دیگه نیازی نباشه از درایو واسطه چیزی بردارم و دوباره برگردونم درست مثل ریموتی که به سرور خارجی میزنم (اونم از طریق نت افت سرعت داره )
اینجا چون ارتباط با کابل لن هست پس قطعا افت سرعت نداره و خیلی برام کاربردی میشه

FerineFast
19-12-2013, 03:43
اگر گزینه Clipboard فعال باشه Copy-Paste میشه کرد مگر اینکه دستی یا توسط برنامه ای سرویس مورد نیاز بسته شده باشه

Meysam Raz
19-12-2013, 05:42
اگر گزینه Clipboard فعال باشه Copy-Paste میشه کرد مگر اینکه دستی یا توسط برنامه ای سرویس مورد نیاز بسته شده باشه
ممنون ازت دوست عزیز
گزینه کلیپبرد فعاله و از طرفی سیستم ها دست خودمه پس دستی بسته نشده . منم دنبال راه حلی هستم که اگر بستست بازش کنم . واقعا نمیفهمم تنظیمات ریموت من که همونه و ویندوز سرور هم همون ویندوز سروریه که روی سرور مجازیه پس چرا وقتی ریموت میزنم خارج میشه کپی کرد اما وقتی ریموت میزنم به سرور لن نمیشه .
یعنی متن رو میشه راحت کپی کرد و مشکلی نداره اما فایل رو نمیشه
تنها چیزی که توی ریموت ها فرق داره یوزر هاست
وقتی میخوام ریموت بزنم سرور خارجی و آیپی اون رو میارم میزنه administrator اما وقتی آیپی سرور لن رو میارم یوزر رو میزنه SERVER\administrator که SERVER اسم ویندوز سرورمه همین .

FerineFast
19-12-2013, 06:22
فایروال و آنتی ویروس چی نصب هست روی سرور ؟

این دستور ها رو به ترتیب روی سرور اجرا کنید :
1. taskKill.exe /im rdpclip.exe
2. rdpclip.exe

Meysam Raz
19-12-2013, 09:54
تشکر از پیگیریتون
هنوز آنتی ویروس و فایر وال نصب نکردم چون ویندوزش رو تازه عوض کردم به وین سرور
دوتا دستوری که بود رو زدم بعد از اولی یه ثانیه یه صفحه DOS باز شد و بسته شد و دیگه نتونستم چیزی کپی کنم
دستور دوم رو زدم هم همه چیز برگشت . اما مشکل هنوز هست

Meysam Raz
22-12-2013, 00:23
خوب بعد از کلی درگیری با این مشکل و ناتوانیم توی حلش مجبور شدم طبق روال جاریه کشوری کلا صورت مسئله رو پاک کنم و ویندوز رو عوض کنم:n24:
طبق چیزی که آخر این صفحه دیدم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ویندوز سرور 2012 ریختم و از همون ابتدا با کپی و پیست فایل بین سیستم خودم و پنجره ریموت مشکلی ندارم