PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن کامپیوتر

amirfakhrian
16-12-2013, 22:32
سلام
همین که کامپیوتر رو روشن می کنم و صفحه اول مشخصات سیستم می آید، 3،4 تا بوق تیک تیک ایجاد می شود و با یک وقفه کوتاه 2،3 تا بوق دیگر ایجاد می شود و سیستم خاموش و دوباره روشن می شود و همین اتفاق تکرار می شود. مشکلش چیه؟

EXTREME
16-12-2013, 22:57
با برداشتن باتری مین بایوس مین رو دیفالت کنید و باتری مین رو بررسی بکنید این بوق بیشتر مربوط به مین میتونه باشه
ولی شما در هر صورت با یک پاور دیگه هم سیستم رو چک کنید ببینید درست میشه یا نه دمای پردازنده هم ممکنه بالا باشه قن سی پی یو و ... بررسی بشه

بوق گرافیک معمولا یک بوق بلند با دو یا سه بوق کوتاه است و تموم میشه بوق رم هم ممتد و پشت سرهم است با فاصله

بوق خالی شدن بایوس هم پشت سرهم هست منتها مثل آزیر میمونه

amirfakhrian
16-12-2013, 23:06
با برداشتن باتری مین بایوس مین رو دیفالت کنید و باتری مین رو بررسی بکنید این بوق بیشتر مربوط به مین میتونه باشه
ولی شما در هر صورت با یک پاور دیگه هم سیستم رو چک کنید ببینید درست میشه یا نه دمای پردازنده هم ممکنه بالا باشه قن سی پی یو و ... بررسی بشه

بوق گرافیک معمولا یک بوق بلند با دو یا سه بوق کوتاه است و تموم میشه بوق رم هم ممتد و پشت سرهم است با فاصله

بوق خالی شدن بایوس هم پشت سرهم هست منتها مثل آزیر میمونه

ممنون از جوابتون. یکم در مورد راهنمایی بوق اشتباه کردم. صدای بوق رو دو بار ضبط کردم. لطفا گوش کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

EXTREME
17-12-2013, 11:19
ممنون از جوابتون. یکم در مورد راهنمایی بوق اشتباه کردم. صدای بوق رو دو بار ضبط کردم. لطفا گوش کنید.

اینکه بوق نیست این صدا فکر کنم از هارد باشه کابل هارد رو بکشید ببینید سیستم بعد از روشن شدن ریست میشه یا نه با یک پاور دیگه هم سیستم بررسی بشه اتصالات هارد هم چک بشه