PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا گوشیهای هوواوی واقعا خوبن

panther99
15-12-2013, 19:51
دوستان اگه ممکنه اونایی که گوشیه هوواوی داشتن و یا الان دارن جواب بدن که آیا واقعا این برند گوشی برند خوب و موفقی بوده و از لحاظ کارایی و کیفیت مثل برندهای معتبر هست یا نه .
خب ممکنه گوشی سال اول از نظر بدنه خوب باشه ولی به مرور بدنه اش ضعیف بشه و در اثر ضربه ایراد پیدا کنه ! و مثلا بعد از سه سال انگار تو جنگ بوده اینقدر داغون شده :n02: که خب به کیفیت و مواد بکار رفته بستگی داره ! یا حتی دوربینش کیفیت روز اول رو نداشته باشه . ( چیزی که خودم تجربه کردم )
راستش قصد خرید گوشی دارم ولی گوشیی که میخوام بگیرم حداقل میخوام سه سال تمام دستم باشه . بنابراین این چیزا برام خیلی مهمه . آیا هوواوی واقعا برندی هست که بعد از سه سال هم بشه رفت سراغ مدل جدیدترش ؟؟
دوستانی که تجربه دارن از این برند با ذکر مدلشون لطف کنن بگن . ممنون میشم .

ADRIEN
15-12-2013, 20:06
برند خوبیه
ولی بعد از سامسونگ نوکیا اپل

malkemid
15-12-2013, 20:13
سلام دوست عزیز...

تصور من اینه که شما می خواید یه گوشی اندرویدی هواوی بخرید. راستش من با این برند کار نکردم ولی یه موضوعی که در مورد اندروید باید بهش توجه کرد بحث ساپورت نرم افزاری هست. عموما گوشی های این برند از سوی دولوپر ها ساپورت خوبی نمیشن و شما باید بعد از 3 سال همون چیزی که روز اول داشتین رو بهش قناعت کنید و زیاد دنبال آپدیت نباشید.

غیر از این مورد، احتمالا با بودجه تون می تونید گوشی مشابه از برندهای دیگه که امتحان پس دادن بخرید. پس چرا هواوی؟

panther99
15-12-2013, 20:44
حالا دلایلی دارم واسه این برند که اینجا زیاد مهم نیست .
میخوام بدونم واقعا نسبت به قیمتشون ارزش دارن ؟؟؟؟؟؟گوشیهای هووای تو همون رنج اگه بخوای گوشی با برند دیگه ای بخری حداقل باید 150 هزار تومن بذاری روش . میخوام بدونم این اختلاف قیمت یعنی چی ؟؟؟؟ یعنی کیفیت پایین یا گرفتن بازار از رقبا . ضمنا فعلا میخوام یک ماهی صبر کنم تا قیمتا یه کم پایین تر بیاد . آیا بنظرتون میاد ؟؟؟!!
فعلا راجع به این موضوع به یه نتیجه برسیم و بعد بحث سیستم عامل رو کنیم . تو سیتم عامل هم دو به شکم :n02: ولی فعلا این موضوع . ممنون .

panther99
17-12-2013, 20:00
آقا کسی نیست جواب بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این سایت چرا اینجوری شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hp722
25-12-2013, 14:16
نه خوب نیستن.من خودم میخواستم بگیرم و خیلی پرس و جو کردم.همه میگن بدجور پشتش داغ میکنه و در پشتش خوب جا نیفته همش صدا میده و لانچر میخواد چون منو نداره و یه مغازه ام رفتم گفت سری اولش عالی بود ولی بعدی ها که اومدن افتضاحن و میگفت فقط ما نزدیک 50تا مرجوعی داشتیم و میگفت اکثرا مغازه ها میگن خوبه تا بهتون گوشی رو بندازن و نخرید و از برندهای معتبر بخرید و منم نظرم عوض شد و میخوام xperia بخرم

SatiyaGroup
16-01-2015, 23:56
بستگی به مدلش داره. اگه بالای 600 بخری خوبن.

من راضی ام. دوستانم هم که دارن بیشترشون راضی ان!

supermax15
17-01-2015, 00:11
گوشی های هوای مدل پاییناش اصلا اپدیت نمیاد براشون

rsh
17-01-2015, 00:20
بستگی داره اکثر دوستای من گوشی هواوی دارند نسبت به قیمتش گوشیه خوبیه به نظر من اگر بخوای یک گوشی بخری که امکانات خوب در مقابل قیمت خوب داشته باشه هواوی عالیه البته بازم میگم خواست شما از یک گوشی چی باشه به نظرم این گوشی ها برای یک سال یا دو سال نگه داشتن خوبند اگه یک گوشی میخواهید که باهاش حرف بزنید تو شبکه های اجتماعیی بچرخید چند تا عکس نه چندان حرفه ای بگیرید زیاد هم اهل گیم های سطح بالا نباشید عالیه

taghi_ramzi
17-01-2015, 12:50
من 3c دارم ، واقعاً ازش راضیم
خواهرم xperia z داره و من با اون مقایسه می کنم
یکی از بهترین چیزایی که هواوی داره ، نرم افزارهاییه که اولش روش نصبه و شما رو از نصب خیلی از نرم افزارهای دیگه بی نیاز می کنه
مثلاً وقتی شما سونی میخری ، تقریباً هیچ نرم افزار کاربردی نداره و همه چی رو باید خودتون نصب کنید
ولی هواوی چراغ قوه ، فایل منیجر ، تم های مختلف ، ضبط صوت و غیره داره
از نظر تنظیمات و امکاناتی که تو ستینگ میده ، به نظر من از سونی خیلی سرتره
کلاً نسبت به قیمتش من کاملاً راضیم ، در حالی که سامسونگ خیلی پایینتر از اینو گرونتر از این میفروشه
البته به شانس هم بستگی داره و ممکنه از لحاظ "احتمال ریاضی" ، احتمال خرابی یا نارضایتی از هواوی،از سونی یا ساملونگ بیشتر باشه ، ولی این احتمال اونقدرا هم به نظر من زیاد نیست
وقتی کامنتهای افراد راضی و ناراضی رو تو محلهایی مثل دیجیکالا ، از برندهای مختلف مقایسه کنید ، می بینید که فرق چندانی بینشون نیست
افرادی بودن که هواوی شون خراب درومده ، افرادی هم بودن که سونی شون خراب درومده

ضمناً به نظر افرادی که گوشی رو نخریدن و استفاده نکردن و حرفهای کلیشه ای و کلی مثل "چینیه" ، "داغ میکنه" ، "شنیدم زود خراب میشه" و اینجور چیزا میگن توجه نکنید که این تیریپ حرفا هیچ ارزشی ندارن.

raha2015
21-01-2015, 23:56
وقتی کامنتهای افراد راضی و ناراضی رو تو محلهایی مثل دیجیکالا ، از برندهای مختلف مقایسه کنید ، می بینید که فرق چندانی بینشون نیست

جالب تو سایت هایی که گفتین همه ی گوشی بهترین و عالی ترین گوشی های روی دنیا هستند:n20:

خیلی بهشون اعتمادی نیست

mmf66
22-01-2015, 09:31
به نظر من اصلا خوب نیستن مثل جنس درجه دو چینی میمونه بهتره یه گوشی از برندهای معتبر مثل سامسونگ یا الجی بخرین حتی اگه مشخصاتش پایینتر باشه

Soroush-S
22-01-2015, 10:46
هواوی خوب یا بد فعلا اکثر بازار ایران تسخیر کرده !

Sent from my GLX G3

mmf66
22-01-2015, 13:21
هواوی خوب یا بد فعلا اکثر بازار ایران تسخیر کرده !

Sent from my GLX G3

فعلا که هر چی جنس بنجل چینی هست بازار ایران رو تسخیر کرده این دلیل نمیشه که هر چی مردم بیشتر میخرن پس خوبه
البته جنس چینی خوب بیشتر از بنجلهاش هست ولی ایرانی ها همون بنجل ها رو بیشتر میخرن