PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی دو سیم کارت تا یک میلیون

tahahonar
15-12-2013, 15:24
سلام دوستان. لطفا یه گوشی دوسیم معرفی کنید تا یک میلیون با اولویت های:
1. دوسیم همزمان فعال
2. دوربین با کیفیت
3. ظاهر شیک
4. با دوام
5. مصرف باطری معمولی

از همگی ممنون

soranstar
15-12-2013, 22:42
1. دوسیم همزمان فعال
2. دوربین با کیفیت
3. ظاهر شیک
4. با دوام
5. مصرف باطری معمولی

از همگی ممنون

دوست عزیز، ظاهر شیک که یک مقوله‌ی شخصی هستش، ولی با بقیه مشخصات که فرمودید، من گوشیایه دو سیم کارت ال‌جی، مثل L7 رو بهتون پیشنهاد میدم، که قیمتشون از قیمت مورد نظر شما کمتر هم هستش.

Sent from my HTC One SV using Tapatalk

amin 5800
16-12-2013, 00:29
بهترین گزینه که میشه انتخاب کرد به نظر من s4 mini هست هم دوربین خوبی داره هم سخت افزار قوی نسبت این رنج قیمت هم دوسیم کارته هست مصرف باطری معمولی داره ظاهر گوشی هم مثل s4 سایز کوچیک بد نیست

italia88
16-12-2013, 01:10
1. دوسیم همزمان فعال
2. دوربین با کیفیت
3. ظاهر شیک
4. با دوام
5. مصرف باطری معمولی

از همگی ممنون

galaxy s4 mini با مشخصات شما جور درمیاد

tahahonar
16-12-2013, 12:54
دوست عزیز، ظاهر شیک که یک مقوله‌ی شخصی هستش، ولی با بقیه مشخصات که فرمودید، من گوشیایه دو سیم کارت ال‌جی، مثل L7 رو بهتون پیشنهاد میدم، که قیمتشون از قیمت مورد نظر شما کمتر هم هستش.

ممنون. دوست من گوشی L7 که معرفی کردی هم صفحه نمایشش از s4 mini ضعیفتره، هم ram و بقیه چیزها. آیا منظور خاصی داشتی تو این مدل یا مدلهای مشابه یا نه فقط نظرتون اینطوره و مثلا از برند سامسونگ دل خوشی ندارید.
راستش من تحقیق زیاد کردم و توی این رنج قیمت با مشخصاتی که مدنظرم هست به s4mini رسیدم و به htc desire600 حالا می خوام بدونم گزینه بهتری هم هست یا نه؟
ممنون از همگی

riza.akbari
16-12-2013, 15:30
Huawei Ascend G700 پیشنهاد میشه نسبت به قیمتش بدک نیست یه نگاهی بنداز!

soranstar
16-12-2013, 23:09
ممنون. دوست من گوشی L7 که معرفی کردی هم صفحه نمایشش از s4 mini ضعیفتره، هم ram و بقیه چیزها. آیا منظور خاصی داشتی تو این مدل یا مدلهای مشابه یا نه فقط نظرتون اینطوره و مثلا از برند سامسونگ دل خوشی ندارید.
راستش من تحقیق زیاد کردم و توی این رنج قیمت با مشخصاتی که مدنظرم هست به s4mini رسیدم و به htc desire600 حالا می خوام بدونم گزینه بهتری هم هست یا نه؟
ممنون از همگی

با سلام
دوست عزیز، مدلایی که خودتون مدنظرتون هست، از مدلی که من پیشنهاد دادم بهتر هستش‌
واقعیتش نمیدونستم قیمتاشون در این حدوده، من انتظار قیمت بالاتر رو داشتم.
۲تا مدل هم، جفتشون خوبن.
ولی چون از نزدیک با این ۲تا مدل کار نکردم، نمیتونم مدلی پیشنهاد بدم، ولی باتوجه به تجربه‌های قبلیم از این دوتا برند، من HTC رو از نظر کیفیت ساخت بهتر، ارجحتر می‌دونم.

mosicr77
16-12-2013, 23:26
بهترین 2 سیمکارته s4mini هستش و مشکلش فقط نداشتن ال ای دی هشداردهنده هستش

tahahonar
17-12-2013, 11:43
Huawei Ascend G700 پیشنهاد میشه نسبت به قیمتش بدک نیست یه نگاهی بنداز!

دوست من ممنون. اما huawei یه برند نیست. ساخت چین هست و از مودم و گوشی و ... تولید می کنه که به نظر من در حد گوشی های متوسط به پایین کیفیت دارند.
ممنون

tahahonar
17-12-2013, 11:46
دوستان اگه HTC با یه کانفیگ ضعیفتر از Samsung باشه بازهم HTC رو پیشنهاد می دید یا سامسونگ رو؟
چون خودم هم HTC رو بهتر می دونم ولی در شرایط قیمتی برابر Samsung امکاناتش بیشتر از HTC Desire 600 هستش؟

KHALILI67
22-12-2013, 01:19
هوآوی هم گزینه های خوبی داره در این رینج

behnam_r007
25-12-2013, 20:11
S4 mini شک نکن. ظاهرش و سخت افزار همه عالی

italia88
26-12-2013, 22:01
دوستان اگه HTC با یه کانفیگ ضعیفتر از Samsung باشه بازهم HTC رو پیشنهاد می دید یا سامسونگ رو؟
چون خودم هم HTC رو بهتر می دونم ولی در شرایط قیمتی برابر Samsung امکاناتش بیشتر از HTC Desire 600 هستش؟

هر دو برند از تاپ های بازارن یه جاهایی دیگه سلیقه خود شخص میاد وسط

Mostafa NBA
30-12-2013, 13:03
دوست من ممنون. اما huawei یه برند نیست. ساخت چین هست و از مودم و گوشی و ... تولید می کنه که به نظر من در حد گوشی های متوسط به پایین کیفیت دارند.
ممنون

خب شما اشتباه میکنی. یک بار Huawei P6 رو دستت بگیری متوجه میشی که خوب بودن به این ملاک های ظاهری و چیپی که شما فرمودید نیست.

نظر من اینه که G700 هوآوی رو تهیه کنید. مسلماً S4 mini عالیه اما چراغ هشدار دهنده نداره و این یعنی عذاب. بدتر از این نمیشه به نظر من. اگه با این مورد مشکلی نداری همین S4 mini بهترین هست.

Iloveu-ALL
30-12-2013, 13:32
خب شما اشتباه میکنی. یک بار Huawei P6 رو دستت بگیری متوجه میشی که خوب بودن به این ملاک های ظاهری و چیپی که شما فرمودید نیست.

نظر من اینه که G700 هوآوی رو تهیه کنید. مسلماً S4 mini عالیه اما چراغ هشدار دهنده نداره و این یعنی عذاب. بدتر از این نمیشه به نظر من. اگه با این مورد مشکلی نداری همین S4 mini بهترین هست.

s4 mini باتریش ضعیفه! P6 بد داغ میکنه

Mostafa NBA
31-12-2013, 01:13
s4 mini باتریش ضعیفه! P6 بد داغ میکنه

بنده p6 رو مثال زدم فقط. ایشون قصد تهیه گوشیه دو سیم کارت رو دارن و p6 اصلاً جاش اینجا نیست.
و اینکه میفرمایید داغ میکنه باز هم ربطی به کیفیت ساخت p6 نداره، اگه اینجوری بخوایم صحبت کنیم ایکسپریا زد هم خلی داغ میکنه!

soranstar
01-01-2014, 01:19
بنده p6 رو مثال زدم فقط. ایشون قصد تهیه گوشیه دو سیم کارت رو دارن و p6 اصلاً جاش اینجا نیست.
و اینکه میفرمایید داغ میکنه باز هم ربطی به کیفیت ساخت p6 نداره، اگه اینجوری بخوایم صحبت کنیم ایکسپریا زد هم خلی داغ میکنه!

دوست عزیز، P6 یه مدل دوسیم کارته هم داره.
البته فکر کنم حافظه داخلیش 16G، هستش ولی قابل ارتقا نیست.

italia88
09-01-2014, 21:41

آقا این چراغ هشدار دهنده چیه و به چه کاری میاد ؟؟ چون رفیق من میخاد بین همین دوتا گوشی یکی رو بگیره...

Atghia
09-01-2014, 21:47
آقا این چراغ هشدار دهنده چیه و به چه کاری میاد ؟؟ چون رفیق من میخاد بین همین دوتا گوشی یکی رو بگیره...

لابد همون چراغی منظورشونه که وقتی پیام میرسه یا تماس بی پاسخ و...بصورت چشمک زن فعال میشه:n06:

soranstar
09-01-2014, 22:29
لابد همون چراغی منظورشونه که وقتی پیام میرسه یا تماس بی پاسخ و...بصورت چشمک زن فعال میشه:n06:

بله
دوستمون منظورش همون چراغه، که واقعا کاربردیه.

Iloveu-ALL
10-01-2014, 00:04

فامیلم یدونه تقلبیش رو داره وقتی باتری کمه چشمک میزنه
یعنی تقلبیش داره؟!
:n02:

soranstar
10-01-2014, 02:43
یعنی تقلبیش داره؟!

این چراغ چشمک تکنولوژی خاصی نداره که تولیدکننده‌ها نتونن بذارن، ولی واقعا کاربردیه.

italia88
10-01-2014, 19:13
یعنی تقلبیش داره؟!

پش بهش بگم اگه خواست بگیره تقلیبشو بگیره:n02: