PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بوت نشدن مادربرد MSI p31

majidli
15-12-2013, 14:51
با سلام وخسته نباشید

چتد وقت پیش سیستم بالا نمیومد تمام قطعات روی مین سالم بود مادربرد به شرکت گارانتی بردم که عیبو از خازن ها دونستند که حدودا 8 خازن را عوض کردن ولی بعد سیستم بالا میومد ولی در ویندوز ریست می شد دوباره بردم گفتند چیپ احتمالا خرابه خازن هارو دوباره خراب کرده!
ولی الان سیستم اصلا بوت نمیشه و بوق نداره :n03: تی رم ها رو درمیارم هیچ بوقی نداره ON و Off میشه ولی بوق نداره و بوت نمیشه. لطفا راهنمایی کنید

EXTREME
15-12-2013, 15:17
اگه قظعات همه سالم هستند و تست شدن مشکل از همون مین یا اتصال بدنه یا بایوس مین میتونه باشه مدل مینتون چی است؟ گارانتی داره براتون عوض نمیکنن ؟

majidli
15-12-2013, 16:05
MSI p31 گارانتیش تمموم شده توضیحم دادم که بردم چی شد

EXTREME
15-12-2013, 16:32
مشکل شما از همون مین است و من فکر کنم هنوز هم مشکل داره چون شما میگید قطعات سالم است و مشکلی نداره یعنی رم پاور و گرافیک سیستم وباتری مین

حالا با دیباگر بهتر میشه فهمید مشکل از کجاست

majidli
16-12-2013, 11:10
سلام م درضمن سیستم خاموش روشن میشه و ریست ولی بوت نمیشه بوق نداره چیپ های شمالی وجنوبی و سی پی یو هم گرم میشوند درحد کم ونرمال

چندتا عکس از مین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
16-12-2013, 12:16
بله میدونم سیستم روشن خاموش و ریست میشه ولی تصویر نمیده

با این عکس ها که چیزی معلوم نمیشه همانطور که گفتم اگر همه قطعات سالم باشند یعنی اینکه مینتون هنوز مشکل داره
برای تست سی پی یو رو دربیارید و سوکت رو ببینید کثیف نیست یا نه و سی پی یو رو دوباره جا بزنید
ببینید سی پی یو موقع روشن شدن سیستم گرم میشود یا نه

majidli
16-12-2013, 13:56
چندین دفعه اینکارو کردم بله عرض کردم سی پی یو گرم میشه