PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار هایه اسلامی

rezapci
22-08-2006, 08:52
سلام

دوستان من میشه این نرم افزار هایه اسلامی را دونه به دونه اپولود کنید برامون؟

اسم برنامه هار می گذارم , شما دوستان زحمتش را بکشید برامون.

حديث وصل

رمضانيه DVD

شميم رمضان

قدر 3

مفاتیح الجنان

مناجات 1

مناجات 2

منتخب مفاتیح

منتخب مفاتیح الجنانmp3

نور الجنان

نهج البلاغه گويا

قرآن کريم

کتابخانه انگليسي نور

ولاء (عربي)

نداء (عربي - انگليسي)

بشري 2

ضحي (عربي- انگليسي)

سپيده اميد (ويژه امام زمان عج)

خوب من اسن لیست را از سایت تبیان در اوردم

از دوستان هر کدام یکی از سی دی ها را اپولود کنید, کار ما حله, برایه جشن تولد اقا امام زمان(عج) می خواهم و هم برایه ماه مبارک رمضان.

خلاصه که , این همه سافتورد از این جور مسائیل اینجا پیدا میشه, اما برنامه هایه اسلامی برایه ما که ان وره اب هستیم نیست!

ضحمتش را بکشید ثواب هم دراه کار موئمنین را حل کنید.

اقا محمد و دوستان اهل خیر شما هم یه نظری گوچه چشمی ...

یا علی التماس دعا

mohammad.clergyman
22-08-2006, 10:06
بسم رب الشهداء

================
سلام

من متاسفانه هيچ كدوم از اين نرم افزار ها را ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين نرم افزار ها هم حجم هاي زيادي دارند آپلودشان سرعت 512 ميخواهد !!! نه سرعت زاغارت من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rezapci
22-08-2006, 10:15
کسی نبود؟ کمکی بکنه به موئمنین؟

rezapci
22-08-2006, 10:21
بسم رب الشهداء

================
سلام

من متاسفانه هيچ كدوم از اين نرم افزار ها را ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين نرم افزار ها هم حجم هاي زيادي دارند آپلودشان سرعت 512 ميخواهد !!! نه سرعت زاغارت من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

انشا الله که این سرعت زاغارت شما به زودی از سرعت غارغرک هم جلوه می زنه :biggrin:

bLaCk.bytE
22-08-2006, 11:09
شما که می خوایی این همه هزینه کنی دانلود کنی.....5 دقیقه تو بازار ایران با قیمت ارزون می تونید پیدا کنید...... البته این ایده منه

rezapci
22-08-2006, 11:45
شما که می خوایی این همه هزینه کنی دانلود کنی.....5 دقیقه تو بازار ایران با قیمت ارزون می تونید پیدا کنید...... البته این ایده منه

فدایه شما بشم من, من ایران نیستم.

IVAN
22-08-2006, 13:11
بهتر به فکر دانلود این برنامه ها(سی دی ها)نباشید.من یه سلیم رو خریدم 5500 تومن حالا اینا چندن خدا میدونه.فکر نمیکنم کسی هم اینایی رو که شما میخوایین رو داشته باشه.

rezapci
22-08-2006, 15:30
بهتر به فکر دانلود این برنامه ها(سی دی ها)نباشید.من یه سلیم رو خریدم 5500 تومن حالا اینا چندن خدا میدونه.فکر نمیکنم کسی هم اینایی رو که شما میخوایین رو داشته باشه.

چه عرض کنم والله , :blink:

rezapci
23-08-2006, 09:05
اییییییییی ایهو الناس, کسی نداره؟ ای داددددددددد بابا تورو خدا , من اگر دستم می رسید می خریدمشون .. اخه ما خارج از ایران هستم یه کمکی بکند شما را به خدا :sad: :thumbsdow

mohammad.clergyman
23-08-2006, 10:03
بسم رب الشهداء

==============

سلام

اگر خواستی هزینه را پست بده (‌چقدر رکم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

من برات از مرکز خدمات حوزه علمیه با تخفیف خفن میخرم و برات پست میکنم

موفق باشید

Saeid.Online
23-08-2006, 11:23
rezapci جان آقا محمد داره خيلي بهت لطف ميكنه و يه جورايي پارتي بازي .

منمم فكر كنم نظر آقا محمد بهترين راه تازه برات ارزونتر هم در مياد ...

چون در غير اين صورت راه ديگه اي .

البته شرمنده كه من نتونستم كمكت كنم .

يا حق.

mdchicho
23-08-2006, 11:39
من مي توانم حديث وصل رو برات بگذارم اگر خواستي به من بگو
mdchicho@gmail.com

rezapci
23-08-2006, 13:44
rezapci جان آقا محمد داره خيلي بهت لطف ميكنه و يه جورايي پارتي بازي .

منمم فكر كنم نظر آقا محمد بهترين راه تازه برات ارزونتر هم در مياد ...

چون در غير اين صورت راه ديگه اي .

البته شرمنده كه من نتونستم كمكت كنم .

يا حق.

بله فکر بسیار عالیی هستش.. کلی پول دادم .. خریدیند .. اجازه گرفتند از وزارت.. فرستادند 3 ماه پیش .. سی دی ها غیب شد! این کار راه کار نیست عملی نیست, قران فرستادند نرسید سی دی فرستادند نرسید .. این تور نمیشه .. عملی نیست

rezapci
23-08-2006, 13:54
من مي توانم حديث وصل رو برات بگذارم اگر خواستي به من بگو
mdchicho@gmail.com

بله احمد الله, اگر هر کدام از شما ها یکی از این سی دی ها را الپلود کنید, و برایم در پی ام بفرستید و من دونلود کنم و به شما بگم که پاکش کنید.. بهتره! چوت اینجا بگذارید مردم دولود می کنند و می فروشند سی دی ها را, من قصد تجارت .. با سی دی هایه اسلامی ندارم.

یا علی

mahsoft
23-08-2006, 15:04
بله احمد الله, اگر هر کدام از شما ها یکی از این سی دی ها را الپلود کنید, و برایم در پی ام بفرستید و من دونلود کنم و به شما بگم که پاکش کنید.. بهتره! چوت اینجا بگذارید مردم دولود می کنند و می فروشند سی دی ها را, من قصد تجارت .. با سی دی هایه اسلامی ندارم.

یا علی

دوست عزیز تازه اگه کسی هم پیدا بشه که اینترنت پر سرعت داشته باشه نمی تونه بیشتر این نرم افزار ها رو برای

دانلود اپ کنه

بر روی این سی دی ها از بالا ترین فناوری قفل گذاری برای حفاظت استفاده شده :happy:

موفق باشید

rezapci
23-08-2006, 15:16
دوست عزیز تازه اگه کسی هم پیدا بشه که اینترنت پر سرعت داشته باشه نمی تونه بیشتر این نرم افزار ها رو برای

دانلود اپ کنه

بر روی این سی دی ها از بالا ترین فناوری قفل گذاری برای حفاظت استفاده شده :happy:

موفق باشید

نیشتر از سی دی هایه مایکروسافت نیست یا ادوبی و یا غیر!

والله من فیلم هایه ایران را مشاهیده می کنم که هر کدام بالایه 300 مگ هستند!

بهانست! یعنی کسی نیست که این امر خیر را پیشه بگیره؟ خیلی سخته؟

عجب! :ohno: :blink:

rezapci
25-08-2006, 04:26
برایه یاد اوری کسی بنود؟