PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل دسترسی به پوشه های محدود شده و عدم نمایش محتویات آن پس از نصب ویندوز جدید

mehrashkan
12-12-2013, 16:40
با سلام
اساتید بزرگوار و دوستان گرام
من یه هارد اکسترنال دارم که یه سری از پوشه هاش رو از طریق خود ویندوز و راست کلیک کردن و ادامه دادن در مسیر : properties > security قفل کردم به شکلی که وقتی هارد رو میزدم به یه کامپیوتر دیگه ، اون پوشه ها که یه علامت قفل زرد کوچولو هم کنارشون بود باز نمیشدن
چند روز پیش یه مشکلی برای لپتاپم پیش اومد که کلا بالا نیومد و مجبور شدم به نصب مجدد ویندوز و کلا این قضیه هارد اکسترنال رو فراموش کردم خلاصه حواسم نبود و از طرفی هم مجبور شدم به نصب ویندوز
از طریق دی وی دی های بکاپ ویندوز ارجینال لپتاپم رو دوباره نصب کردم و بعدش وقتی هارد اکسترنال رو زدم به سیستمم تازه فهمیدم چه کردم
حالا یه لطفی بکنید بگید چطور میتونم دوباره دسترسی رو به اون پ.شه ها باز کنم
ممنون
اینم پیغامهایی که میده بصورت تصویری

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

FerineFast
12-12-2013, 17:29
باید Owner پوشه رو عوض کنید
Continue کنید و در بخش Advanced و تب Owner گزینه Edit رو بزنید.
Other Users And Groups رو بزنید و Advanced و Find Now و Administrators رو انتخاب کنید و تایید کنید و همینطور تا آخر تایید کنید.

mehrashkan
12-12-2013, 17:33
باید Owner پوشه رو عوض کنید
Continue کنید و در بخش Advanced و تب Owner گزینه Edit رو بزنید.
Other Users And Groups رو بزنید و Advanced و Find Now و Administrators رو انتخاب کنید و تایید کنید و همینطور تا آخر تایید کنید.

ممنون دکمه تشکر توی این انجمن نیست؟!!

دوست عزیز فایده نداره بازم همون پیامها میاد که عکساشون رو گذاشتم
البته وقتی find now میزنم چندتا administrator میاره کدومو انتخاب کنم؟؟

mtchabok
12-12-2013, 18:01
ممنون دکمه تشکر توی این انجمن نیست؟!!

دوست عزیز فایده نداره بازم همون پیامها میاد که عکساشون رو گذاشتم
البته وقتی find now میزنم چندتا administrator میاره کدومو انتخاب کنم؟؟

دکمه تشکر وجود داره . در پایین هر پست ٬ سمت راست.

باید گروه administrators رو به عنوان صاحب پوشه ها انتخاب کنید که با آیکن دو آدم کنار هم نشون داده میشه.

mehrashkan
12-12-2013, 18:20
دکمه تشکر وجود داره . در پایین هر پست ٬ سمت راست.

باید گروه administrators رو به عنوان صاحب پوشه ها انتخاب کنید که با آیکن دو آدم کنار هم نشون داده میشه.

بازم ممنون ولی دکمه تشکر رو پیدا نکردم سمت راست پایین فقط یه دکمه دارم مربوط به گزارش تخلف!!

در تب owner باید تیک replace رو بزنم یا نه؟؟
الان پوشه ها باز میشن ولی عکسا رو متاسفانه نشون نمیده

FerineFast
12-12-2013, 18:30
بله اون تیک وضعیت Owner فایل های زیرشاخه رو هم مثل فولدر می کنه!

mehrashkan
12-12-2013, 18:41
بله اون تیک وضعیت Owner فایل های زیرشاخه رو هم مثل فولدر می کنه!

شرمنده
اون علامت قفل که بعد از نصب مجدد ویندوز دیگه نبود الان با این کارایی که کردم اومد دوباره اما پوشه ها باز میشن و پیغامی دیگه نمیاد ولی عکسای توی پوشه رو هنوز نمیتونم ببینم

ممنون

FerineFast
12-12-2013, 18:53
همین کار رو برای تب Permissons هم انجام بدید و تیک Replace all child ... رو هم بزنید.

mehrashkan
12-12-2013, 19:10
همین کار رو برای تب Permissons هم انجام بدید و تیک Replace all child ... رو هم بزنید.

دوست عزیز
این روال رو انجام دادم
اینجا add رو زدم
این اومد باید اون تیک پایینم بزنم؟

اینجا پیغام خطا میده

FerineFast
12-12-2013, 19:14
این ارور نشون میده هنوز Owner فایل های زیر شاخه Administrators نیست اول یکبار دیگه در بخش owner تیک Replace رو بزنید و تایید کنید سپس در این بخش Full Control رو به تمام زیر شاخه ها با تیکی که بالا گفتم بدید.

mehrashkan
12-12-2013, 19:23
این ارور نشون میده هنوز Owner فایل های زیر شاخه Administrators نیست اول یکبار دیگه در بخش owner تیک Replace رو بزنید و تایید کنید سپس در این بخش Full Control رو به تمام زیر شاخه ها با تیکی که بالا گفتم بدید.

من قسمت اول رو درست انجام دادم بازم چک کردم دوباره هم انجام دادم اما ارور پابرجاست

دوتا administrator هست یکیشون دوتا آدم هست عکسش و اون یکی یه آدمه با یه فلش پایین من دوتا آدمه رو انتخاب میکنم درسته؟؟

در تب premission چیزی رو از قلم ننداختم به نظرتون؟

FerineFast
12-12-2013, 19:30
من تست کردم روی یک فولدر حاوی عکس جواب داد
یک مورد دیگه رو هم به لیست owner اضافه کنید وقتی Find رو میزنید اسم user تون رو از لیست انتخاب کنید و تیک replace هم حتما زده باشید.

در ضمن قبل از تغییر بخش Permission یکبار همه پنجره ها رو تایید و بسته باشید.

mehrashkan
12-12-2013, 19:41
من تست کردم روی یک فولدر حاوی عکس جواب داد
یک مورد دیگه رو هم به لیست owner اضافه کنید وقتی Find رو میزنید اسم user تون رو از لیست انتخاب کنید و تیک replace هم حتما زده باشید.

در ضمن قبل از تغییر بخش Permission یکبار همه پنجره ها رو تایید و بسته باشید.

اسم یوزرم هم چندتا هست فرق نمیکنه کدومو بزنم؟
اینکه زمانیکه قفل کردم با الان ویندوز رو مجدد نصب کردم تاثیری نذاشته یعنی؟ ایراد از این نصب ویندوز نیست؟

FerineFast
12-12-2013, 19:44
دیگه اسم یوزر که چند تا نمیشه مثلا شما mehran باشه اسم یوزرت 1 دونه مهران بیشتر در لیست نمیاد.

ایراد اتفاقا از تغییر ویندوز و تغییر Owner هست ولی شما اگر دقیق پیش برید حتما حل میشه برای مثال روی یک فایل عکس اینها رو چک کنید همه درست باشند.

mehrashkan
12-12-2013, 19:44
درست شد
یوزرنیم خودمم اضافه کردم حل شد
درود به شرف پاکت
سپاس دوست عزیز
خیلی لطف کردی
ایشالا عوضش رو ببینی
واقعا ممنونتم

bad.bakht
17-03-2014, 18:52
منم همین مشکل برام پیش اومده.من روی یکی از درایو ها این کارو کردم درایو قفل شد وقتی درایو باز کردم پوشه ها این بار باز نمیشد.بعد یکی از پوشه ها رو باز کردم این بار عکس ها و....باز نمیشد.هزاران فایل توشه من که نمیتونم تک به تک این هارو باز کنم شدنی نیست.لطفا چیکار کنم که یک دفعه ای همه باز بشن؟:n28:

bad.bakht
17-03-2014, 19:11
اینم از مراحل طی شده و بی نتیجه بودن

bad.bakht
17-03-2014, 21:03
کسی نیست به من کمک کنه؟

bad.bakht
17-03-2014, 21:05
فایل هایی که قفل شده خیلی مهمه برام و خیلی زیادن نمیشه دونه به دونه باز کر میخوام همجوری که یک دفعه ای قفل کردم همونجوری هم باز بشن.خدا لعنت کنه اون سایتیو که اینو یاد داد:n16::n29:

bad.bakht
17-03-2014, 21:26
مراحل گفته شده رو طی میکنم این ارور رو میده
خواهشا کمکم کنید

bad.bakht
17-03-2014, 21:30
مراحل گفته شده رو طی میکنم این ارور رو میده
خواهشا کمکم کنید

mehrashkan
18-03-2014, 12:23
دوست عزیزیه بار بطور کامل تاپیک رو بخون و دقیقا طبق اون پیش برو درست میشه