PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی Win phone8

Life24
12-12-2013, 12:09
سلام،
یکی از دوستان میخواد گوشی بخره حتما ویندوز فون 8
مارک خوب و ظاهرا زیبا خیلی مهم هست
فقط htc و نوکیا موجوده؟ میشه چند نمونه معرفی کنید ممنون میشم

panther99
12-12-2013, 12:53
سامسونگ یه مدل داره الان ATIV S NEO که خیلی گوشیه شاخیه ولی اصلا قیمت ندارم . هوواوی هم مدل W1 رو داره که اونم کانفیگ خوبی داره .
اما HTC مدل WINDOWS Phone 8x رو داره که عین همون رو ( تقریبا ) نوکیا هم داره با مدل لومیا 820 . htc از همه نظر کلا میشه گفت بهترین گوشیه موجود تو بازار به نسبت قیمت و امکانات هست . الان 640 شده فقط برو تو سایت GSMARENA وgsm.ir مشخصاتش رو و نظرات اونایی که این گوشی رو دارن بخون . لومیا 820 هم عالیه ولی دقیقا 100 تومن گرونتره الان !
ولی اولویتهات میتونه همین HTC و بعد نوکیا و بعد هوواوی باشه .

Life24
12-12-2013, 13:32
سامسونگ یه مدل داره الان ATIV S NEO که خیلی گوشیه شاخیه ولی اصلا قیمت ندارم . هوواوی هم مدل W1 رو داره که اونم کانفیگ خوبی داره .
اما HTC مدل WINDOWS Phone 8x رو داره که عین همون رو ( تقریبا ) نوکیا هم داره با مدل لومیا 820 . htc از همه نظر کلا میشه گفت بهترین گوشیه موجود تو بازار به نسبت قیمت و امکانات هست . الان 640 شده فقط برو تو سایت GSMARENA وgsm.ir مشخصاتش رو و نظرات اونایی که این گوشی رو دارن بخون . لومیا 820 هم عالیه ولی دقیقا 100 تومن گرونتره الان !
ولی اولویتهات میتونه همین HTC و بعد نوکیا و بعد هوواوی باشه .

سلام،
درسته خواستم اول همین HTC رو بخرم اما کم کم همه دیگه خریدنش!!!!
میگم ویندوز 8.1 کی میاد؟ برای موبایل؟ اولش گران هست؟

mosicr77
12-12-2013, 15:12
سلام،
داداش گلم گوشی وینفون خواستی بخری فقط و فقط از سری لومیا بخر
چون پشتیبانی مستقیم ماکروسافت رو داره

delmajid
12-12-2013, 17:14
فقط لومیا 925
خیلی خوشگله

soranstar
12-12-2013, 21:13
دوست عزیز، گوشی قیمت مناسب وین‌فون، میتونی مشخصات لومیا520 رو یه نگاه بندازی.
خیلی بصرفه هستش.

Sent from my HTC One SV using Tapatalk

D o l f i n
13-12-2013, 15:04
شما رنج قیمت رو مشخص نکردی عزیز
برای وین فون اولویت رو همیشه بزارید رو لومیا چون اولین آپدیتها براش میاد بهترین کیفیت ساخت رو داره تکنولوژی و نرم افزارهای اختصاصی نوکیا روش هست
اگه تا 1 تومن میتونید هزینه کنید 920 و 925
زیر 1 تومن لومیا 820
و در آخر 8x

Life24
13-12-2013, 19:29
ممنون از پاسخ همه سپاس گزارم
بعد اگر 8.1 ویندوز اومد . ایا میشه اپدیتشون کرد؟ باید پول داد؟

h!tman
14-12-2013, 01:25
نیازی به پول نیست ،البته اگر مایکروسافت رو ول کنی برا همینم پول میگیره
اگر اولویت با وینفونه ،لومیا های سری جدید رو بگیرید، بستگی به بودجه داره

panther99
14-12-2013, 12:46
سلام،

دوست عزیز تعجب میکنم . ینی الان از هر 10 نفری که میبینی چند نفر گوشیشون وین فونه ؟ و چند نفر اندروید ؟؟ من به شما میگم 9.5 نفر اندروید دارن :n02: . هیچ وقت مثل گوشیای اندروید زیاد نشده و نمیشه ( حالا دلایل عجیب غریب و به اصطلاح کارشناسان "منطقی" که تو این فروم هم بسیارند :n02: بماند ). نوکیا هم خیلی خوبه ( من هم منکر نیستم به هیچ وجه)ولی از نظر قیمت به نسبت امکانات مطمئن باش به 8X نمیرسه . بازم گفتم مشخصاتش رو تو اون سایتا ببین .
درضمن ملت با آپدیت جدید چیکار میکنن که اینقدر آپدیت رو به رخ میکشن . :n02: بگید شاید ما پشت کوهییا هم از آپدیت جدید چیزی درآوردیم . :n06:
واقعیت اینه که دوست عزیز ما تو این مملکت بقدری دهن بین و چشم و هم چشمی میکنیم که حتی به آپدیت گوشی همدیگه هم گیر میدیم . درصورتی که من فامیل دارم تو اسپانیا که این چیزا رو که بهش میگفتم فقط میخندید !!! :n02: یه گوشیه و حالا شما دوبار هم آپدیت کن . چه تغییری تو زندگیت رخ میده ؟؟؟؟ :n02: