PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فـیـلـم تـا نـصـفـه پـخـش مـیـشـه !

B3ni
12-12-2013, 11:54
سلام ، مـن یـه فـیـلـمـی دانـلـود کـردم ، 2 سـاعـت فـیـلـمـه ، تـا دقـیـقـه 20 پـخـش مـیـشـه ، کـیـفـیت 720 فـرمـت mkv بـعـدش دیـگـه قـطـع مـیـشـه ، بـا Km هـم فـقـط اجـرا مـیـشـه ، دقیقا اونجایی که قطع میشه ، کامپیوتر هنگ میکنه :| با Jet Audio که میخوام پخش کنم ، میره تو حالت ایندکس کردن Indexing ، تا 9 درصدش ایندکس میشه ، دیگه هیچ حرکتی نمیکنه ، کلا خرابه ، ولی مدتش رو زده 2 ساعت:n04::n28: 800 مگا حجمم بر فنا رفت:n28: ، کمکم کنید دوستان :n16:

ata.royalfalcon
12-12-2013, 20:24
سلام ، مـن یـه فـیـلـمـی دانـلـود کـردم ، 2 سـاعـت فـیـلـمـه ، تـا دقـیـقـه 20 پـخـش مـیـشـه ، کـیـفـیت 720 فـرمـت mkv بـعـدش دیـگـه قـطـع مـیـشـه ، بـا Km هـم فـقـط اجـرا مـیـشـه ، دقیقا اونجایی که قطع میشه ، کامپیوتر هنگ میکنه :| با Jet Audio که میخوام پخش کنم ، میره تو حالت ایندکس کردن Indexing ، تا 9 درصدش ایندکس میشه ، دیگه هیچ حرکتی نمیکنه ، کلا خرابه ، ولی مدتش رو زده 2 ساعت:n04::n28: 800 مگا حجمم بر فنا رفت:n28: ، کمکم کنید دوستان :n16:

واقعا چه انجمنه تـوپـی ، هـه

سلام .

دوست گرامی ؛ یا فیلم مورد نظر از ابتدا خراب بوده یا اینکه ناقص دانلود شده . چاره ای جزء دانلود مجدد آن ندارید . البته قبل از شروع به دانلود مجدد مطمئن بشید که فیلم مورد نظر مشکلی نداشته باشه (قسمت مربوط به نظرات کاربران در مورد فیلم مورد نظر را مطالعه کنید) .

این مشکل گهگاهی برای من هم پیش میاد ...

ATRGT3
12-12-2013, 20:26
داداش یا فایلش خراب بوده یا بد دانلود کردی