PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از وای فای برای دو دسکتاپ

شـیـفــو
12-12-2013, 01:57
سلام دوستان
ما تو اداره وای فای داریم برای استفاده گوشی و تبلت و ... مشکلی نداریم ، قبلا یکی از بچه ها با لپ تاپ از وای فای اینترنت میگرفت و بین دو دسکتاپ دیگه شیر میکرد ، حالا این بنده خدا رفته و ما می خوایم از اینترنت روی این دوتا استفاده کنیم .
الان یدونه آنتن گیرنده USB داریم ، من میخواستم این آنتن رو به یکی از سیستم ها وصل کنم و از طریق اون اینترنت رو برای سیستم دیگه شیر کنم ، حالا :
اولا این کار عملیه ؟ سیستمی که قراره آنتن بهش وصل بشه ویندوزش سون هست ، مشکلی نداره ؟
دوما چطور باید اینکارو بکنم ؟
خیلی ممنونم :n16:

hraeissi
18-12-2013, 09:02
سلام دوستان
ما تو اداره وای فای داریم برای استفاده گوشی و تبلت و ... مشکلی نداریم ، قبلا یکی از بچه ها با لپ تاپ از وای فای اینترنت میگرفت و بین دو دسکتاپ دیگه شیر میکرد ، حالا این بنده خدا رفته و ما می خوایم از اینترنت روی این دوتا استفاده کنیم .
الان یدونه آنتن گیرنده USB داریم ، من میخواستم این آنتن رو به یکی از سیستم ها وصل کنم و از طریق اون اینترنت رو برای سیستم دیگه شیر کنم ، حالا :
اولا این کار عملیه ؟ سیستمی که قراره آنتن بهش وصل بشه ویندوزش سون هست ، مشکلی نداره ؟
دوما چطور باید اینکارو بکنم ؟
خیلی ممنونم :n16:

اول اینترنت را به سیستم بدهید و سپس با یه برنامه کوچک مثل ccproxy اینترنت را پخش کنید

FerineFast
20-12-2013, 09:10
احتیاجی به برنامه جانبی نیست، شما فقط گیرنده وایفای رو به یک سیستم وصل کنید و اینترنت رو روش فعال کنید و سپس روی کانکشن وایفای در کنترل پنل بخش network and sharing -> adapter settings راست کلیک و در تب sharing تیک اول رو فعال کنید و سپس از لیست Local Area Connection رو انتخاب کنید و پس از تایید پیغام مبنی بر تغییر آیپی به رنج 192.168.137 سیم ethernet بین دو سیستم رو وصل کنید و بزارید اتومات آیپی بگیره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تمام

موفق باشید