PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در مادربرد یا cpu

amir_k2m
11-12-2013, 17:56
سلام من مشخصات سیستمم اینه
GIGABYTE S SERIES LTERA DURABLEمادربرد
INTEL PENTIM D CPU 3.00GHZ 3.00GH
G-FORCE 8600 GT 512گرفیک
رم 4 گیگ ddr2
در همه بازیا چه گرافیک پایین یا بالا کند هست سیستم مشکل چی هست ؟ همه درایورها نصب هستن و آپدیت ویندوزم هم 8.1 64بیت هست

EXTREME
11-12-2013, 17:59
تو کار ویندوزی سرعتتون چطور است ؟
البته سی پی یو و گرافیکتون برای بازی های امروزی زیاد خوب نیست ولی شما وارد بازی شدید با نرم افزار fraps یک فریم گیری بکنید ببینید فریم در چه سطحی است

تنظیمات بازی رو پایین بیارید علاوه بر آپدیت بودن درایور از سالم بودن بازی هم مطمئن بشید
دمای قطعات هارد و پاور سیستم هم مطمئن بشید که سالم است

amir_k2m
11-12-2013, 18:04
تو کار ویندوزی سرعتتون چطور است ؟
البته سی پی یو و گرافیکتون برای بازی های امروزی زیاد خوب نیست ولی شما وارد بازی شدید با نرم افزار fraps یک فریم گیری بکنید ببینید فریم در چه سطحی است

سرعت تویه سیستم خوبه اما فریم در بازی افتضاح هست سی پی یو هم خیلی کار مییکنه در گیم 99% هست دمای cpu بالاس نمیدونم چرا کیسم مثل بخاریه البته فنو خوب تمیز کردم بازم گرما زیاده تنظیمات پایین هست بازی هم سالمه

EXTREME
11-12-2013, 18:16
سرعت تویه سیستم خوبه اما فریم در بازی افتضاح هست سی پی یو هم خیلی کار مییکنه در گیم 99% هست دمای cpu بالاس نمیدونم چرا کیسم مثل بخاریه البته فنو خوب تمیز کردم بازم گرما زیاده تنظیمات پایین هست بازی هم سالمه

با اون نرم افزار فریم چقدر است ؟

دمای پردازنده در حالت بیکاری ولود چقدر است ؟ دمای گرافیک چطور

پردازنده smart fan باید براش فعال باشه از بایوس که با بالا رفتن دما دورش افزایش پیدا کنه یک خمیر خوب هم به سی پی یو. بزنید قطعات کیس رو خاک گیری کنید و تهویه کیس رو هم بهتر کنید

amir_k2m
11-12-2013, 18:31
هر ثانیه 1 فریم
دما 73
smart fan فعال هست

ess_1362
11-12-2013, 21:25
یک شات از تب hw monitor بذار و از تب های مموری و پردازنده و spd برنامه cpuz هم شات بذار
همچنین یک شات هم از نرم افزار gpuz

amir_k2m
13-12-2013, 10:49
فقط میخوام بدونم چرا کوچکترین کاری میکنم cpu تا آخرین توانش کار میکنه؟کلا cpuهای اینتل اینطوری هستن؟من قبلا amd داشتم اینطوری نبود

EXTREME
13-12-2013, 13:59
فقط میخوام بدونم چرا کوچکترین کاری میکنم cpu تا آخرین توانش کار میکنه؟کلا cpuهای اینتل اینطوری هستن؟من قبلا amd داشتم اینطوری نبود

این مشکل بیشتر از ویندوز یا یک پروسس خاص است یا نرم افزاری است که اینطوری میشه یا ویروس