PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعییر شکل دادن محتویات فلش

labkhand_65
10-12-2013, 01:56
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام من فلشم متاسفانه دچار ویروس شده و همه فایل ها که عکس یا فیلم بود به این شکل تغییر قیافه دادند و هیچ پوشه ای باز نمیشه
تورو خدا یکی یاری برسونه همه اطلاعات و عکسام توشه

جاسم کدخدایی بنت
18-12-2013, 21:25
سلام

برای بازیابی عکسها از ashampo getphoto back استفاده کن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%5D.exe

labkhand_65
30-12-2013, 18:21
یعنی اول فلش رو فرمت کنم بعد بازیابی کنم؟کلی پوشه و فایل با اسم های خرچنگ قورباغه اومده توی فلشم

جاسم کدخدایی بنت
30-12-2013, 20:42
سلام

نه شما فلش رو فرمت نکنیدتا اساتید بیان بررسی کنند.

1- وارد start بعد run رو باز کنید و cmd بنویسید.

حالا تو cmd بنویسید

*.*\:attrib -s -h -r /s /d x

بعد اوکی بزنید(دقت کنید بجای x حرف درایو رو بنویسید)

فلش رو باز کنید اگه فایلهاتونو آورد که خوب اگه نه از recuva استفاده کن البته برای عکسا از برنامه پست قبلی که دادم استفاده کن اما بقیه فایلها از نرم افزار زیر بنظرم استفاده کنی خوبه.

امیدوارم حل شه.

labkhand_65
31-12-2013, 01:42
سلام
هر دو راهی که گفتین امتحان کردم پست اولتون با برنامه ashampo یکم عکسام برگشت ولی فیلمام نه البته حدود نیمی از عکسام
من عکس لینک میدم ببینید این جوری شده فلش کلا پوشه ها اولش همونجوری بوده ورود که میکنیم همینجوری که عکس نشون میده در اومده
ضمنا فلشم 8 گیگ کینگ مکس هست ولی یه پوشه فقط نزدیک 73 گیگ حجمش نشون میده
ممنون دادا

جاسم کدخدایی بنت
31-12-2013, 10:35
سلام

شما فلش رو روی سیستمی دیگری هم آزمایش کنید(مثلا ویندوز ایکس پی یا 8 دسترس داشته باشی و روش تست کنی خوبه)

این راه رو هم تست کنید شاید جواب بده از disk management حرف path درایو رو تغییر بدید Change Drive Letter and Paths رو انتخاب کنید و حرفش مثلا اگه سیستم شما روی G هست بذارید روی حرفی دیگر مثل M

بعد از اینکه عمل بالا رو انجام دادید از disk management روی فلش درایو کلیک راست و به propertis برید. security رو انتخاب کنید. حالا به advanced برید به تب ownerبرید حالا روی یوزرadmin بذارید و ok کنید. بعد درایورو نگاه کنید.

labkhand_65
31-12-2013, 20:06
سلام
ممنون بابت راهنمایی هاتون
من patch رو عوض کردم رو حرف n گزاشتم
ولی تو propertis قسمت security نداره و باز نمیکنه بقیه درایور هام داره security ولی این درایور فلش نداره
الان فایل ها و پوشه های قدیمی که روشه همه مثل عکسای پست قبلم شده ولی چیز جدید روش میریزم درسته

جاسم کدخدایی بنت
01-01-2014, 07:26
سلام

روی سیستم دیگر که ویندوز xp داره تست میکردید فلشتون رو خیلی خوب می بود.

حتما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو دانلود و نصب کنید. و درایو فلشتونو اسکن بزنید.

regedit رو از run باز کنید و به آدرس زیر برید
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList
وهرچی پوشه هست s-1 همه رو پاک کنید.

اگه بالایی جواب نداد. cmd رو باز کنید و دستور زیر رو بزنید بجای x نام درایو فلش

*.*\:attrib -r -s -h -c x

پایینی هم تست کنید.
فرض کنید توی فلشتون سه تا پوشه هست که داخلشان فایلهای شماست. مثلا با نام های bent
و sipork و p30world

شما سه پوشه با نام های بالا دارید دقت کنید اون پوشه ای که کمتر فایل داره رو پاک کنید.

مثلا من bent رو پاک می کنم .
حالا دوباره یک پوشه بسازید و نامشو همون بذارید یعنی bent و فلش بکشید دوباره به سیستم وصل کنید.