PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Clueless Gamer

Arrowtic
09-12-2013, 20:34
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Clueless Gamer بخشی هست که چند ماهه که به برنامه های کمدین معروف Conan O'Brien اضافه شده . هر از چندگاهی ایشون به همراه یک شخص دیگه(که معمولا به قول خودش Nerd برنامه Aaron Bleyaert هست) یک بازی رو انتخاب میکنه و در حدود یک ربع بازی می کنن و آخرش هم دربارش نظر و نمره میده .(که اصولا نمراتش هیچ معنایی ندارن و برای خودش عدد میگه : دی)
در بیشتر برنامه هاش در اول میگه که :
من هیچ وقت خودم بازی نمی کنم . اصلا بازی بلد نیستم . حتی میشه گفت از بازی بدم میاد و برای همینه که شروع به نقد بازی ها کردم .
اصولا همه برنامه هاشون بار طنز بالایی دارن به خصوص برنامشون درباره Resident Evil 6 . این بازی در زمانی که هنوز دمو بازی منتشر نشده بود توسط شرکت کپکام به ایشون داده شد(در اوج حیرت خودش :دی) و اون شروع به بازی کرد که جز خنده دار ترین برنامه هاش هم بود .

در حال بازی کردن Outlast

لیست اپیزود های Clueless Gamer از جدیدترین به قدیمی ترین :
1 . در روز هالووین چراغ ها رو خاموش کردن و به سه بازی Outlast ، Amnesia و Slender پرداختن .
2 . GTA V
3 . Splinter Cell : Blacklist که همراهشون در این بازی J.Cole بود .
4 . Injustice : Gods among us
5 . Tomb Raider
6 . Halo 4
7 . Resident Evil 6
8 . Minecraft
9 . Skyrim
10 . Hitman : Absolution
11 . Just Dance 4 که همراهشون در این بازی برنده مدال طلای فوتبال المپیک ، Alex Morgan بودن .
12 . Kinect Star Wras
13 . Michael Phelps : Push The Limit
چند تا از جملات جالبشون درباره چند تا از این بازی ها :

Tomb Raider یه بازی خیلی قشنگه . شما در طول بازی عاشق لارا کرافت میشید و هی اون رو از دست میدید . پشت سر هم .(چندین بار به طرز فجیعی کشته شد تو بازی : دی)

[در حال بازی کردن با لئون در RE6] من یه آدم خوشتیپ ، خوش هیکل و تفنگ به دستم اونوقت یه سری میز و صندلی جلوی راهمو گرفتن :|

[بعد از مردن در GTA V و زنده شدن در بیمارستان] من به گلوله بسته شدم و توی نزدیک ترین و مزخرف ترین بیمارستان زنده شدم و دارم دوباره میدوئم . Obamacare موفق شد !
در حال بازی کردن Let's Dance 4

برای دیدن این ویدئو ها میتونید به لینک زیر برید و بدون نیاز به فیـــلتر شکن اون ها رو ببینید .

پیشنهاد می کنم که حتما و حتما این ویدئو ها رو ببینید .