PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد خرید تبلت

Abbas3zaar
09-12-2013, 12:56
.
سلام. قصد خرید تبلت دارم خودم یه چند تایی مد نظرم هست خواستم از شما م راهنمایی بگیرم. بودجه حداکثر تا 1 تومن هست.

نیاز هایی که من از تبلت دارم به این صورت هست:

بازی
فیلم
موزیک و ویدئو

کیفیت اجرای بازی برام مهمه.
کیفیت ال سی دی مهمه
صدای اسپیکرهاش ضعیف نباشه

--------------------------------

اینارو هم نیاز ندارم

دوربین نمیخوام
سیم کارت و مکالمه نمیخوام برای اینترنت wifi کافیه

من نظرم روی Asus Google Nexus 7 32GB هست که قیمتی حدود 650 تومن داره. نظر شما چه؟

.

dannyfox
09-12-2013, 13:03
اگه نخوردن سیمکارت و رم برات مهم نیست بهترین تبلت گیم زیر 1 تومن، نکسوس 7 که همکاری مشترک گوگل و اسوس ا.
بهترین صفحه نمایش رو هم داره ( گوریلا گلس ). برای گیم عالیه. سی پی یوش تگرا هستش که محصول انویدیاست...

Abbas3zaar
10-12-2013, 17:45
Asus Google Nexus 7 32GB بازی های HD مانند بازی Asphalt 8 و دیگر بازی هارو براحتی اجرا میکنه؟

dannyfox
10-12-2013, 19:11
Asus Google Nexus 7 32GB بازی های HD مانند بازی Asphalt 8 و دیگر بازی هارو براحتی اجرا میکنه؟
آره. مطمئن باش زیر ا میلیون تومن بهترین گزینه همینه. کافیه یه سری به یوتیوب بزنی و ویدئو هایی که از این تبلت در مورد گیمینگ موجوده ببینی.
بهترین سی پی یو برای تبلت همین تگرا هستش. گوگل هیچوقت نمیاد با یه تبلت خودش رو زیر سوال ببره. حتما ارزشش رو داره که از اسمش استفاده کرده.
اگر مردد هستی یه سرچی تو سایت های گجت بده و کاملا مطمئن شو بعد اقدام به خرید بکن.

Abbas3zaar
11-12-2013, 16:36
ممنون. از نظر سایز 7 اینج مناسبه برای بازی؟ نظرت در مورد 8 اینچ ها چیه؟ بهترین 8 اینچ کدومه؟ LG G Pad 8.3 جدید اومده اونم به نظرم خوبه

dannyfox
11-12-2013, 18:29
بنظر خودم بهترین سایز صفحه نمایش برای تبلت 7 اینچ ا. چون هم استاندارد نسبت به 8 اینچ هم اینکه سبکتره نسبت 11 اینچ. اندازه برای خوندن کتاب و دیدن فیلم و بازی خیلی خوب و مناسبه.
بزرگتر از 7 رو سخت میشه جابجا کرد و اینکه اگه بخوای زیاد بگیری دستت بعد از مدت کوتاهی دستات خسته میشه.
راستی گوگل نکسوس یکی از بهترین باتری ها رو هم داره که خودش یه مزیت خیلی خوبه نسبت به گلکسی تب.