PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازیابی پارتیشنهای از دست رفته قبلا از اینکه همه رو فرمت کنم راهی وجود داره

zamany
08-12-2013, 13:44
سلام من دیشب میخواستم ویندوز عوض کنم رفتم داخل برنامه ی هیرن بوت سیدی و پارتیش تولز وسوپر اف دیسک رو اجرا کردم بعد کلیدی زدم پارتیشن هام همه پرید حالا میگه پارتیشن بندی کن و فرمت کن من چیکار کنم کلی فیلم و عکس دارم من با برنامه هیرن بوت سیدی وارد پارتیش تولز شدم و وراد برنامه سوپر اف دیسک شدم 2 تا 3 تای کلید زدم اشتباهی فکر کنم erase mbr رو کلیدهای دیگه و منوهای دیگه رو هم زدم حالا چیکار کنم پارتیشتها همه رفتنند و حالا باید پارتیشن بندی بکنیم و فرمت ایا راهی وجود داره که قبل از اینکه پارتیش بندی بکنیم و فرمت بکنم اطلاعات رو برگردونی یا ریکاوری بکنی

parya_shilan
08-03-2014, 21:20
سلام
برنامه ......

Acronis Disk Director Home v11.0.216...... می تونه کمکتون بکنه البته با دقت بسیار می تونید از برنامه partition_recovery مقدار دقیق فضای استفاده شده برای پارتیشن هاتون رو مشاهد بکنید مثلا درایو سی 50 گیگ درایو دی 75 گیگ و ... اونوقت با استفاده از برنامه ........Acronis Disk Director Home v11.0.216........ می تونید اقدام به ساخت پارتیشن بکنید و باید توجه بکنید که مقدار فضای اختصاصی برای درایو سی باید دقیقا همون مقداری باشه که قبلا بوده وهمینطور سایر درایو هاتون رو دقیقا با اندازه های قبلی دوباره بسازید .دراین صورت فقط درصورتی که پارتیشن ها تون صدمه دیدن دوباره احیا خواهند شد. البته قبل از هر اقدام شتاب زده ای بیشتر مطالعه کنید حداقل اینکه برای رفع مشکل شما کمک خواهد کرد بنده هم مشکلی مشابه مشکل شما رو دارم البته با کمی تفاوت که ویندوز من قابل دسترس هست.موفق باشید