PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل جزئی واریکوسل و تجویز دکتر

wooooow
08-12-2013, 10:50
سلام خدمت دوستان عزیز

2 تا سوال دارم اگه جواب بدید ممنون میشم (( خیلی خیلی فوریه ))

راستش من یه چند وقتی هست مشکل ادرار دارم
وقتی آب میخورم به فاصله کمی میرم دستشویی و این مشکل خیلی عذاب آور هست
بعدش رفتم پیش دکتر عمومی و گفت باید آزمایش سونوگرافی بدم
بعدش گفت مشکل واریکوسل دارم و باید برم پیش یه متخصص

رفتیم پیش متخصص و گفت مشکلت خیلی خیلی جزئی هست و اصلا جدی نیست
بعد 1 کپسول و قرص داد گفت به مدت یکماه مصرف کنم تا مشکل برطرف بشه

الان سوالم اینه

اون طوری که تو اینترنت خوندم مشکل واریکوس اصلا یه چیز دیگه هست و مشکلات دیگه ای داره
شاید این سوال اول خیلی خیلی ابتدایی و مسخره بیاد ولی دکتری که رفته بودم تازه مطب رو افتتاح کرده بود و میشه گفت تازه شروع به کار شده بود
میخواستم ببینم احتمال اشتباه دکتر وجود داره با توجه به تازه کار بودن ؟؟ (( البته دارای بورد تخصصی از علوم پزشکی تهران هست ))
سوال مسخره هست ولی منظور اینه به دکتری که تازه شروع به کار کرده میشه اطمینان کرد ؟؟

سوال دوم
خیلی از دوستان و رفقا میگن مصرف زیاد قرص و کپسول واسه کبد ضرر داره
در حالی که همین دکتر به مدت یکماه قرص و کپسول رو پیشنهاد داده (( هر کدوم روزی 1 عدد ))
سوال به نوعی به تجربه دکتر و سوال قبلی مربوط میشه
خواستم ببینم خوردن این همه قرص و کپسول در ماه مشکل ساز نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم جواب بدید

raana
08-12-2013, 16:52
سلام دوست عزیز.......

پیش متخصص اورولوژی رفتید؟؟؟معاینه فیزیکی هم انجام داد...یه نه فقط همون سونوگرافی رو نگاه کرد؟؟؟

مشکل تکرر ادرار ربطی به واریکوسیل نداره.....

شما به نظرم به متخصص دیگری مراجعه کنید....تا تشخیص دقیقی داده بشه.....مشکلتون به ظاهر چیز دیگری هست....
امکان اشتباه تو هر صنفی وجود داره..پزشکی هم از این قاعده مستثتا نیست...ممکنه تشخیصی هم که دادن درست بوده باشه...ولی برای اطمینان بیشتر توسط پزشک ها ی دیگری هم معاینه بشید بهتره....

دوست عزیز...وقتی به اون دارو نیاز داشته باشه....باید خورده بشه.....الان پدر من به خاطر مشکلات دستگاه ادراری که براش پیش اومده در روز چیزی حدود 16 تا قرص داره میخوره......و مجبور هست که این دوره درمان رو تکمیل کنه...چون در غیر این صورت
مشکلات بدتری براش پیش خواهد اومد.....

به غیر از تکرر ادرار...درد...سوزش..احساس پر بودن مداوم مثانه...تب یا هر علائم دیگه ای دارید؟؟داروی خاصی مصرف میکنید؟

wooooow
08-12-2013, 17:16
سلام دوست عزیز.......

پیش متخصص اورولوژی رفتید؟؟؟معاینه فیزیکی هم انجام داد...یه نه فقط همون سونوگرافی رو نگاه کرد؟؟؟

مشکل تکرر ادرار ربطی به واریکوسیل نداره.....

شما به نظرم به متخصص دیگری مراجعه کنید....تا تشخیص دقیقی داده بشه.....مشکلتون به ظاهر چیز دیگری هست....
امکان اشتباه تو هر صنفی وجود داره..پزشکی هم از این قاعده مستثتا نیست...ممکنه تشخیصی هم که دادن درست بوده باشه...ولی برای اطمینان بیشتر توسط پزشک ها ی دیگری هم معاینه بشید بهتره....

دوست عزیز...وقتی به اون دارو نیاز داشته باشه....باید خورده بشه.....الان پدر من به خاطر مشکلات دستگاه ادراری که براش پیش اومده در روز چیزی حدود 16 تا قرص داره میخوره......و مجبور هست که این دوره درمان رو تکمیل کنه...چون در غیر این صورت
مشکلات بدتری براش پیش خواهد اومد.....

به غیر از تکرر ادرار...درد...سوزش..احساس پر بودن مداوم مثانه...تب یا هر علائم دیگه ای دارید؟؟داروی خاصی مصرف میکنید؟

نه پیش متخصص بیماری های کلیه و مجاری ادراری رفتم (( پشت کارت نوشته بیماری های کلیه و مثانه ))

هم آزمایش رو نگاه کرد و هم آزمایش فیزیکی انجام داد و گفت مشکلتون خیلی جزئی هست

نه علایم دیگه ای ندارم
فقط پر بودن مثانه
البته الان 3 روز هست دارم دارو رو میخورم انگار یه ذره برطرف شده

داروی دیگه ای مصرف نمیکنم !!!!!

raana
08-12-2013, 17:27
خوبه..........پس مشکل خاصی نیست

شما این یک ماه همین دارو ها رو مصرف کنید.........خودتون اگر احساس بهبودی کردید که هیچ...اگر نه در اون صورت به پزشک دیگری مراجعه کنید.....

امیدوارم مشکلتون به زودی رفع بشه:n01: