PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل فوری هارد

erfanmix
08-12-2013, 01:06
با سلام
بنده روی یک سیستم 2 ویندوز 7 و 8 رو نصب دارم که استفاده بیشتر من از ویندوز 7 می باشد
مشکلی که دارم جدیدا هاردیسک اکسترنال بنده روی ویندوز 7 شناسایی میشه یعنی در مای کامپیوتر هست اما وضعیت ظرفیت رو صفر نشون میده و با کلیک بر روی آن ارور میده یا پیغام فرمت دیسک رو میده
نکته : در ویندوز 8 اصلا مشکلی ندارم و براحتی شناسایی و قابل استفاده میباشد لطفا کمک کنید دوستان

لطفا راهنمایی لازم رو بکنید

عکس درایو با نام - I
عکس خطای ان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در این قسمت همه موارد بخوبی شناسایی شده

EXTREME
08-12-2013, 12:23
با سلام
بنده روی یک سیستم 2 ویندوز 7 و 8 رو نصب دارم که استفاده بیشتر من از ویندوز 7 می باشد
مشکلی که دارم جدیدا هاردیسک اکسترنال بنده روی ویندوز 7 شناسایی میشه یعنی در مای کامپیوتر هست اما وضعیت ظرفیت رو صفر نشون میده و با کلیک بر روی آن ارور میده یا پیغام فرمت دیسک رو میده
نکته : در ویندوز 8 اصلا مشکلی ندارم و براحتی شناسایی و قابل استفاده میباشد لطفا کمک کنید دوستان

لطفا راهنمایی لازم رو بکنید

عکس درایو با نام - I
عکس خطای ان

در این قسمت همه موارد بخوبی شناسایی شده

احتمالا فایل سیستم هارد به حالت raw رفته یک عکس از disk managment بزارید اگه یک پارتیشن از هارد است با نرم افزار fin and mount راحت میتونید اطلاعات رو بکشید بیرون و هارد رو فرمت کنید درغیر اینصورت اگه با چک دیسک هم درست نشد با نرم افزار eases data recovery در مود complete recovery اطلاعات پارتیشن رو ریکاوری کنید برای اینکار حجم اضافه میخواین