PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشغول شدن بیهوده فضای رم لپ تاپ

esikley
07-12-2013, 18:35
سلام خدمت دوستان پی سی ورلد

عرضم به حضورتون که رم لپ تاپ من موقع روشن شدن لپ تاپ معمولی هستش یعنی رمم که 4 هستش 1.5 معمولی پر بعد طی زمان 20 الی 30 دقیقه دست هم که بهش نزنم میره رو 2.8 تا 3 بدون باز کردن برنامه خاصی ، چک که میکنم بببینم کدوم برنامه رم گرفته جمع که میزنم میبینم عدد زیادی نمیشه و فوقش باید بشه 1.8 نه یه گیگ زیاد تر
چند روزی هست که اینطور شده
ویندوزم 7 هستش
انواع رم کلینیر ها رو تست کردم ولی زیاد اثر نداره در حد 100 مگ بعدش دوباره بر میگرده سر جاش

انواع تسک منیجر ها رو تست کردم ولی برنامه خاصی اجرا نبود که رم به خودش اختصاص داده باشه.

EXTREME
07-12-2013, 19:21
تو منو استارت تایپ کنید resiurce monitor ببینید در قسمت رم چه پروسسی بیشترین استفاده را دارد اگه برنامه های اضافه بسته شده ببینید اخیراچه نرم افزاری یا برنامه ای نصب کردید اینطوری شده پس ریستور کنید به تاریخی که سیستم درست بشه
علت بعدی متیونه از ویروس باشه و خرابی ویندوز

esikley
08-12-2013, 01:30
سلام دوست عزیز از توجهت به مشکل بنده بسیار سپاسگذار
همونطور که گفتی انجام دادم
الان رمم باز رفته بالا بعد از یه مدتی
ولی اون قسمتی که گفتی چیزی خاصی پیدا نکرم
برنامه هام 100 مگ یا 200 مگ گرفته که سرجمع میشد 1.5 و الان باز رم رو 2.5 تا 2.8 رفته

این اروری بود که یه بار که سیستم روشن کردم این رو داد و من نمیتونستم کاری بکنم نه به این نت وصل بشم نه کار خاصی دیگه

Failed to connect to a windows service
Windows could not connect to the System Event
Notification Service service. This problem prevents
standard users from logging on to the system.
As an administrative user, you can review the System
Event Log for details about why the service didn't
respond

بعد از اجرای کردن دستوری تو داس درست شد ولی مشکل رم همچنان باقی هست .

EXTREME
08-12-2013, 12:26
شما ریستور و تعویض ویندوز و اسکن ویروس هم تست کردین ؟

esikley
11-12-2013, 10:05
ریستور تاثیری نداشت -تعویض ویندوز فعلا نمیتونم انجام بدم برنامه های مهمی رو ویندوز هست-اسکن ویروس انجام دادم ولی نتیجه ای نگرفتم

EXTREME
11-12-2013, 14:05
به هر حال این مشکل نرم افزاری است که بیشتر از ویندوز و نرم افزارهای نصب شده است