PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبلت گرین

ni1
06-12-2013, 13:17
سلام کسی تبلت گرین داره یا اطلاعاتی از کیفیتش داره؟به نظر تبلتهای خوبی میان.

solidworm
06-12-2013, 19:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظر من نمی ارزه که با این قیمت بالا تبلت چینی بگیرین.

ni1
06-12-2013, 21:43
مگه تبلت غیر چینی هم هست؟؟؟؟؟؟؟؟به نظر شما چی بگیرم که بیرزه؟

solidworm
06-12-2013, 23:30
تبلت چینی به تبلتی می گن که چیپ های اون ساخت برادر چین باشه. یک وقت هست شما تبلت سامسونگ و ایسوس می خرین و چیپ cpu, gpu ... اون ساخت شرکت های معتبر مثل Qualcomm و NVidia و Intel , سامسونگ و PowerVR هست . هیچ کس به همچین تبلتی لقب چینی نمی ده. یک وقت هم هست که تبلت های متفرقه می خرین که تمام چیپ ها و سنسور ها و اجزای داخلی اون ساخت شرکت های بی نام و نشان چینی هست. اون دیگه ال حق چینی هست!
اینا یک سری از تبلت های اندرویدی هست که به نظر من هم خیلی خوبن و هم قیمت خوبی دارن ، آخریش سیم کارت خوره:
LG Gpad
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Nexus 7 32GB
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])G alaxy Note 8. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
(بجای - تایپ کنید دیجی کالا دات کام)

ni1
07-12-2013, 16:08
ممنون از توضیحت من این نکته رو نمیدونستم.نظرت راجع به asus fonepad 7 چیه؟رزولوشن تصویرش با گلکسی نوت یکیه و تراکم صفحش 216 ppi هست در حالی که گلکسی 189 ppi هست.با این تفاوت قیمتی که دارن چرا باید سامسونگ بگیرم؟

solidworm
07-12-2013, 18:04
ممنون از توضیحت من این نکته رو نمیدونستم.نظرت راجع به asus fonepad 7 چیه؟رزولوشن تصویرش با گلکسی نوت یکیه و تراکم صفحش 216 ppi هست در حالی که گلکسی 189 ppi هست.با این تفاوت قیمتی که دارن چرا باید سامسونگ بگیرم؟
این جا مقایسه کرده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فرقش اینه که note 8 قلم s-pen داره باهش می تونی دست خط و شماره تلفن بنوسی و اون تبدیل به حروف واعداد تایپ شده می کنه. همچنین برای نقاشی و فتوشاپ خوبه چون حساس به فشاره، فشار کم خط باریک میده، فشار زیاد ضخامت رو افزایش میده. ، 1 گیگ رم بیشتر داره در نتیجه امکان مولتی تسکینگ بالاتری داره یعنی بدون اینکه سیستم رم کم بیاره می تونه تعداد برنامه بیشتری رو روی رم لود کنه و بدون این که برنامه ها رو ببنده بین برنامه ها سویچ کنه.4 هسته ای هست در حالی که fone pad دو هسته ای در نتیجه سریع تر و روان تره و توی بازی های سنگین کم نمیاره. همچنین نوت 8 سنسور ژیروسکوپ داره که در اندروید 4.2.2 امکان عکسبرداری 3 بعدی کروی رو میده. مثل عکس های streetview در گوگل مپ، یک اینچ هم که قطر صفحه نمایشش بزرگ تر هست. ولی در کل fone pad 7 هم با توجه به قیمتش خوب به نظر میاد.

ni1
07-12-2013, 20:16
از کجا میشه فهمید دوهسته ایه یا 4؟نظرت راجع به ipad mini wifi چیه؟چه کار سختیه انتخاب!

solidworm
08-12-2013, 08:16
از کجا میشه فهمید دوهسته ایه یا 4؟نظرت راجع به ipad mini wifi چیه؟چه کار سختیه انتخاب!
ipad mini هم خوبه ولی فکر کنم باید برای نصب برنامه هاش باید چیز پی ان استفاده کنی. و از جایی غیر از app store هم برنامه نمی نونی بریزی مگر اینکه jail break کنی، ورژن جدید ios هم که اومده (7) ولی فکر نکنم jail break براش اومده باشه. در نتیجه محدود میشی به برنامه های مجانی app store.
دو هسته ای و چهار هسته ای بودن cpu هم که در همون لینک بالا مشخصات رو نوشته. برای fone pad :
Dual-core 1.6 GHz،Intel Atom Z2560
و برای Galaxy note 8:
Exynos 4412، Quad-core 1.6 GHz Cortex-A9