PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی فوری

VAHID321
06-12-2013, 12:01
سلام.دوستان من باید برای یکی از استادام طرح شامپو صراحی کنم.
تا الان خوب پیش رفتم و فقط یجای کار گیر کردم.
برای عکسی که روی شامپو قراره بزارم میخام هاله ای از نور یا درخشندگی یا نمیدونم هر چی که میشه اسمشو گزاشت بزارم اما نمیدونم به چه شکل باید این کارو در فتوشاپ یا کرل انجام بدم
میخام مثل این عکس در بیاد"
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون نوری که دور سیر ایجاد شده رو چجوری میتونم ایجاد کنم؟
سپاس

ninjetsow
06-12-2013, 12:51
من فکر می کنم که این نور از ترکیب چند لایه ایجاد شده که باد فیلتر Blur ایجاد شده باشه و بقیشم فکر کنم ابتکاریه!!

VAHID321
06-12-2013, 14:32
دوستان نبود کسی بیشتر راهنمایی کنه؟

unicef
06-12-2013, 16:46
با سلام...

دوست عزیزمون ninjetsow درست فرمایش کردند... طراحی نور و درخشندگی با ترکیب چند لایه مجزا و افکت های مانند بلور و... و با بکار گیری سلیقه و ابتکار یه کار زیبا بدست میاد

که زمان بره... بهترین راه و راحترین راه استفاده از براش های آماده هست که توی نت جستجو کنید راحت پیدا میکنید...

دنبال براش های light یا حتی براش های smoke هم میتونه خوب باشه بگردید.

موفق باشید... :11:

Aligfx
06-12-2013, 19:05
با سلام...

دوست عزیزمون ninjetsow درست فرمایش کردند... طراحی نور و درخشندگی با ترکیب چند لایه مجزا و افکت های مانند بلور و... و با بکار گیری سلیقه و ابتکار یه کار زیبا بدست میاد

که زمان بره... بهترین راه و راحترین راه استفاده از براش های آماده هست که توی نت جستجو کنید راحت پیدا میکنید...

دنبال براش های light یا حتی براش های smoke هم میتونه خوب باشه بگردید.

موفق باشید... :11:

تکمیل فرمایشات دوستان پلاگین هم میتونه کمکت کنه

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

VAHID321
18-12-2013, 23:55
سلام مجدد.دوستان کمکای قبلیتون خیلی بدرد خورد و خداروشکر کارم تحویل استاد دادم و خیلی راضی بود
حالا باز یه مشکل مبتدیانه ی دیگه دارم.من کرل زیاد کار نکردم و یه کار برای یه استاد دیگه باید میزدم که تقریبا"70 درصد کار رو رفتم و چون باید چاپ بشه تازه یادم افتاده که فرمتی کار کردم چی بوده!!!
الان من باید از کجا و کدوم قسمت بفهمم که RGB کار کردم یا CMYK؟
ببخشید سوالم به این بخش مربوط نیست ولی چون عجله دارم و شنبه باید تحویل بدم مجبور شدم...

Aligfx
19-12-2013, 13:53
سلام مجدد.دوستان کمکای قبلیتون خیلی بدرد خورد و خداروشکر کارم تحویل استاد دادم و خیلی راضی بود
حالا باز یه مشکل مبتدیانه ی دیگه دارم.من کرل زیاد کار نکردم و یه کار برای یه استاد دیگه باید میزدم که تقریبا"70 درصد کار رو رفتم و چون باید چاپ بشه تازه یادم افتاده که فرمتی کار کردم چی بوده!!!
الان من باید از کجا و کدوم قسمت بفهمم که RGB کار کردم یا CMYK؟
ببخشید سوالم به این بخش مربوط نیست ولی چون عجله دارم و شنبه باید تحویل بدم مجبور شدم...

یه خروجی بگیر بعدش مینویسه!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2