PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز 7

ba maram
04-12-2013, 21:55
سلام ودوستان من این مشکل رو قبلنا داشتم الان هم که اومدم ویندوز 7 رو نصب کنم سد راهم شد.
اونم این هست که من روی هیچ درایوری از لپ تاپم نمی تونم ویندوز رو نصب کنم الا و الا روی درایو c نصب میشه و در نصب گزینه ی next فقط در صورت انتخاب درایو c خواهد آمد و بس !
مشکل از کجاست دوستان کمک کنید خواهشا
عجله دارم
اینم عکس:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Rainbow
04-12-2013, 22:27
پیام خطا به این مطلب اشاره داره که تعداد دیسک های داینامیک سیستم شما بیشتر از حد معمول می باشد ... با برنامه های مدیریت پارتیشن بندی مثل Acronis Disk Director ابتدا پارتیشن مورد نظر رو از وضعیت Dynamic بحالت Basic تبدیل کنید البته ممکنه اطلاعات موجود بر روی هاردتون رو از دست بدید ... بنابراین قبل از هرگونه عملیات تبدیل ابتدا بکاپ تهیه کنید .

ba maram
05-12-2013, 12:11
بکاپ بلد نیستم بگیرم متاسفانه!

ba maram
05-12-2013, 12:14
ممنون دوست عزیز
من می خوام روی درایو ویندوزم رو نصب کنم که خالی هیت و تازه درستش کرده بودم،پس فقط همین رو basic کنم ؟؟با basic کردنش اطلاعات موجود در درایو های دیگه که از بین نمیره ؟؟؟

Rainbow
05-12-2013, 17:51
قبل از BASIC کردن درایو ها حتما از اطلاعات نسخه بکاپ بگیرید ... حتما الزامی نیست از نرم افزارهای بکاپ گیری استفاده کنید ... اگر با این کار آشنایی ندارید ، اطلاعات خودتون رو بر روی یک هارد دیگه کپی کنید .

ba maram
05-12-2013, 19:04
ممنون اما نمیشه basic کردش:(
وقتی روی درایو جدیدی که ساختم از طریق disk managment ، توی برنامه کلیک راست می کنم و copy volume رو می زنم ، از مرحله دوم به بعد جلوتر نمیره و این error رو میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Rainbow
06-12-2013, 16:06
بهتر بود از همین برنامه البته نسخه تحت داس استفاده می کردید که داخل مجموعه Hiren موجود هست ... چنانچه اونجا هم به نتیجه ای نرسید ، هیچ راهی ندارید بجز اینکه کل پارتیشن های هارددیسک رو پاک کنید و هارد رو از ابتدا پارتیشن بندی کنید ( البته این بار دیگه مراقب باشد که Dynamic نباشن و حتما Basic شده باشن ) البته باز هم تاکید می کنم که از اطلاعات کپی تهیه کنید