PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال ابتدایی درباره ipad

AqAqzZA
04-12-2013, 12:55
سلام دوستان. من به محصولات اپل هیچ اشرافی ندارم و با ios کار نکردم. حالا یک ipad دوستی به من داده تا براش برنامه بریزم. آیا فقط کابل رو وصل کنم و بریزم میشه؟ اصلا چجوری میشه برنامه ریخت و نصب کرد؟ راه خیلی ساده داره؟ تو اندروید مثلا برنامه رو میریزیم و راحت نصب میکنیم. تو این هم میشه؟ بعد ممکنه خراب بشه؟ قفل بشه؟ از این ایرادات ممکنه پیدا بکنه؟

hormozan m
04-12-2013, 13:15
سلام دوستان. من به محصولات اپل هیچ اشرافی ندارم و با ios کار نکردم. حالا یک ipad دوستی به من داده تا براش برنامه بریزم. آیا فقط کابل رو وصل کنم و بریزم میشه؟ اصلا چجوری میشه برنامه ریخت و نصب کرد؟ راه خیلی ساده داره؟ تو اندروید مثلا برنامه رو میریزیم و راحت نصب میکنیم. تو این هم میشه؟ بعد ممکنه خراب بشه؟ قفل بشه؟ از این ایرادات ممکنه پیدا بکنه؟

سلام اگر جيلبريك باشه ميتوند هم با خود آيپد برنامه نصب كنيد هم از روي كامپيوتر ... ( app vv ) اگر هم نباشه ميتونيد با اپل آيدي با خود آيپد دانلود كنيد يا از روش هاي جديد نصب اپ كرك شده بدون جيلبريك استفاده كنيد ( در نت آموزش هاش ريخته )

AqAqzZA
04-12-2013, 15:33
با تشکر. آیا ممکنه خراب بشه؟ حین ریختن برنامه؟

hormozan m
04-12-2013, 18:32
خواهش ميكنم.... خير

ibox
05-12-2013, 11:42

خیالت راحت باشه خرابی نداره
مشکلی پیش نمی یاد

AqAqzZA
05-01-2014, 12:10
دوستان از کجا بفهمم این ipad mini که دستم هست jailbreak شده یا نه؟ با چه روشی باید روش برنامه بریزم؟
من هیچی نمیدونم از این دستگاه. الان یه ایپد مینی و یه کابل usb هست فقط حالا با چه روشی روش برنامه بریزم؟

hormozan m
05-01-2014, 17:22
دوستان از کجا بفهمم این ipad mini که دستم هست jailbreak شده یا نه؟ با چه روشی باید روش برنامه بریزم؟
من هیچی نمیدونم از این دستگاه. الان یه ایپد مینی و یه کابل usb هست فقط حالا با چه روشی روش برنامه بریزم؟

سلام ... ببینید cydia نصب هست یا نه ؟

اگر بود یعنی جیلبریک هست ...
اگر اپل آیدی دارید میتونید از اپ استور نصب کنید ... اکر جیلبریک هست میتونید با نصب توییک app sync برنامه کرک شده از اینترنت بگیرید و با آیتونز نصب کنید ...
روش های زیادی هست که سرچ کنید در نت آموزش زیاد هست ...

Sent from my iPhone 5

AqAqzZA
05-01-2014, 19:15
یعنی ایکونی به اسم cydia روش باشه؟ نیستش متاسفانه.

hormozan m
05-01-2014, 20:30
یعنی ایکونی به اسم cydia روش باشه؟ نیستش متاسفانه.

بله ... خوب جیلبریک نیست ... اگر ios7 هست میتونید جیلبریک کنید ... یا از روش های دیگه اپ نصب کنید ...

Sent from my iPhone 5

nesvapc
05-01-2014, 22:23
باید اول apple id داشته باشی وبعدی میتوانی براحتی از app store هربرنامه ای راکه خواستی بصورت مجانی دانلود کنی
برای گرفتن وداشتن apple id به تاپیکهای مربوطه دراین تالار مراجعه کن