PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در وصل شده به سرور smart hub سامسونگ

masoodkhansari
03-12-2013, 15:48
باسلام
من سه روزی هست که F8880 46 گرفتم و تمام تنظیمات شبکه و وایرلس رو درست انجام دادم حتی با browser صفحات وب رو هم پیموده ام و مشکلی نداشته ولی اصلا نمی تونم وارد اسمات هاب شوم
زنگ زدم به 8255 سام سرویس گفتند سروراشونو دارند آپدیت میکنند. بنظر شما درسته یا فقط خواستن مشتریو از سر خودشون وا کنند. حسابی رو اعصابمه 6 میل پولشو دادم اونوقت نمیشه از 70 درصد امکاناتش مثل اسمارت هاب استفاده کرد. :n23:

matinpour
03-12-2013, 20:30
باسلام
من سه روزی هست که F8880 46 گرفتم و تمام تنظیمات شبکه و وایرلس رو درست انجام دادم حتی با browser صفحات وب رو هم پیموده ام و مشکلی نداشته ولی اصلا نمی تونم وارد اسمات هاب شوم
زنگ زدم به 8255 سام سرویس گفتند سروراشونو دارند آپدیت میکنند. بنظر شما درسته یا فقط خواستن مشتریو از سر خودشون وا کنند. حسابی رو اعصابمه 6 میل پولشو دادم اونوقت نمیشه از 70 درصد امکاناتش مثل اسمارت هاب استفاده کرد. :n23:

دوست عزیز
خیر تا آنجای که من دارم از اسمارت هاب استفاده سایت مشگلی ندارد
برنامه های اسمارت هاب بسته به مدل تلویزیون و قابلیت های آن قابل دانلود واستفاده است و تلویزیون شما از آن دسته از مدل هاست که با قابلیت زیاد از تمامی برنامه ها می تواند استفاده کند و آیا از هیچ یک از آپشنهای اسمارت هاب تان نمی توانید استفاده کنید چون من هر روز امکانات اسمارت هاب را چک می کنم و مشگلی در هیچ زمینه ای ندارد و در ضمن اگر نمی توانید از آپلکیشنهای اسمارت هاب تان بهره ببرید شاید اسمارت هاب تان نیاز به روز رسانی دارد در اسمارت هاب روی هر آیتمی که مخواهید استفاده کنید بروید ولی آن را باز نکنید و از پایین صفحه اسمارت هاب روی آیتم دستگاه یا همان tools کلیک کرده و از منوی آن تنظیم مجدد را انتخاب و ok کنید

masoodkhansari
03-12-2013, 22:43
با تشکر
ولی مشکل اینجاست که من اصلا نمی تونم وارد اسمارت هاب بشم
موقع نصب اولیه نمیتونه به سرور وصل بشه و ارور میده

matinpour
03-12-2013, 23:02
با تشکر
ولی مشکل اینجاست که من اصلا نمی تونم وارد اسمارت هاب بشم
موقع نصب اولیه نمیتونه به سرور وصل بشه و ارور میده

دوست عزیز
اگر نمی توانید وارد اسمارت هاب شوید پس چگونه از browser صفحات وب می توانید استفاده کنید چون این در قسمت اسمارت هاب است.

masoodkhansari
03-12-2013, 23:08
ما که هنوز چشممون به جمال اسمارت هاب روشن نشده ولی تا اونجا که من فهمیدم در این مدل یه browser بیرون از اسمارت هاب وجود داره. :n19:

ibox
03-12-2013, 23:11
دوست من سوالی ازتون دارم: زمانی که تو منو دستگاه هستید هنگ یا گیری موقع کار کردن می بینید؟
یعنی تاحالاشده تو منو باشید و هنگ کنه؟

masoodkhansari
03-12-2013, 23:21
فکر نمی کنم.
منظورتون کدوم منو هست؟ اگه منظورتون دکمه منوهه خیر
کلا تا حالا هنگ نکرده.

ibox
03-12-2013, 23:25
فکر نمی کنم.
منظورتون کدوم منو هست؟ اگه منظورتون دکمه منوهه خیر
کلا تا هنگ نکرده.

منو معمولی دستگاه که رنگ و غیره را تغییر می دید

masoodkhansari
03-12-2013, 23:28
خیر. چطور؟؟

matinpour
03-12-2013, 23:30
ما که هنوز چشممون به جمال اسمارت هاب روشن نشده ولی تا اونجا که من فهمیدم در این مدل یه browser بیرون از اسمارت هاب وجود داره. :n19:

دوست عزیز
یعنی حتی وقتی که شما روی دکمه مکعبی شکل اسمارت هاب که روی کنترول تان است فشار می آورید تلویزیو نتان هیچ عکس العملی نشان نمیدهد؟ و آیا از طریق کنترول معمولی هم دکمه اسمارت هاب هیچ گونه عکس العملی نشان نمی دهد؟

masoodkhansari
03-12-2013, 23:42
دوست عزیز
یعنی حتی وقتی که شما روی دکمه مکعبی شکل اسمارت هاب که روی کنترول تان است فشار می آورید تلویزیو نتان هیچ عکس العملی نشان نمیدهد؟ و آیا از طریق کنترول معمولی هم دکمه اسمارت هاب هیچ گونه عکس العملی نشان نمی دهد؟
خیر - منظورم اینه که بعد از زدن دکمه اسمارت هاب در مرحله setup اولیه بعد از تنظیمات مرحله به مرحله و بعد از شبکه و وایرلس میگه که نمی تونه به سرور وصل بشه و خارج میشه.

matinpour
03-12-2013, 23:56
خیر - منظورم اینه که بعد از زدن دکمه اسمارت هاب در مرحله setup اولیه بعد از تنظیمات مرحله به مرحله و بعد از شبکه و وایرلس میگه که نمی تونه به سرور وصل بشه و خارج میشه.

دوست عزیز
قسمت اسمارت هاب شما باید صفحه های متعددی داشته باشد و بلاخره باید وارد یکی از صفحه ها بشود و شاید نیاز به آبدیت داشته باشد به اینترنت وصل شوید و از این مسیر در تلویزیونتان عمل کنید
منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار و نرم افزار یا همان فریمورتان را از طریق اینترنت تلویزیونتان آبدیت کنید ببینید عکس العملی نشان می دهد یا نه اگر دارای اینترنت پر سرعت هستید و به برق منزلتان هم اطمینان دارید بگذارید که آبدیت بطور کامل انجام شود در غیر این صورت باید از سایت استفاده کنید

masoodkhansari
04-12-2013, 00:07
می ترسم بعد از آپدیت مشکل پیدا کنه و از گارانتی خارج بشه. :n30:

matinpour
04-12-2013, 00:16
می ترسم بعد از آپدیت مشکل پیدا کنه و از گارانتی خارج بشه. :n30:

دوست عزیز
پس یک مدت کوتاهی تحمل کنید و هر روز یکی دوبار تست کنید ممکن است به سرور وصل تان کند

masoodkhansari
04-12-2013, 08:00
دوست عزیز
قسمت اسمارت هاب شما باید صفحه های متعددی داشته باشد و بلاخره باید وارد یکی از صفحه ها بشود و شاید نیاز به آبدیت داشته باشد به اینترنت وصل شوید و از این مسیر در تلویزیونتان عمل کنید
منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار و نرم افزار یا همان فریمورتان را از طریق اینترنت تلویزیونتان آبدیت کنید ببینید عکس العملی نشان می دهد یا نه اگر دارای اینترنت پر سرعت هستید و به برق منزلتان هم اطمینان دارید بگذارید که آبدیت بطور کامل انجام شود در غیر این صورت باید از سایت استفاده کنید

حتی آپدیتها رو هم نمیتونه دانلود کنه. :n14: ولی همچنان می تونم از browser در اینترنت استفاده کنم :n04:

masoodkhansari
04-12-2013, 08:03
از دوستانی که از این مدل استفاده می کنند خواهش می کنم چک کنند و در اینجا نظراتشون بگذارند. بلکه این مشکل حل شه. :question:
ممنون

matinpour
04-12-2013, 19:44
حتی آپدیتها رو هم نمیتونه دانلود کنه. :n14: ولی همچنان می تونم از browser در اینترنت استفاده کنم :n04:

دوست عزیز
نام گذاری ایران برای مدل شما f8880 و نام گذاری اصلی آن که در منوی سیستم شماست f8000 می باشد و می توانید از سایت امارات استفاده کنید و فریمورتان را دانلود و از آن استفاده کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoodkhansari
04-12-2013, 21:36
دوست عزیز
نام گذاری ایران برای مدل شما f8880 و نام گذاری اصلی آن که در منوی سیستم شماست f8000 می باشد و می توانید از سایت امارات استفاده کنید و فریمورتان را دانلود و از آن استفاده کنید

باتشکر از راهنمایتون
ولی امروز باز هم با سام سرویس تماس گرفتم و دوباره گفتند که سرور سامسونگ از چهارشنبه مورخ 92/09/06 در حال آپدیته و چون اسمارت هاب برای اولین بار باید به سرور وصل بشه و این سیستم ما اولین بارشه باید صبر کنم تا سرور اسمارت هاب دوباره آپ بشه. چند روزی صبر یکنم اگه نشد دستی آپدیت میکنم

ibox
04-12-2013, 23:53
باتشکر از راهنمایتون
ولی امروز باز هم با سام سرویس تماس گرفتم و دوباره گفتند که سرور سامسونگ از چهارشنبه مورخ 92/09/06 در حال آپدیته و چون اسمارت هاب برای اولین بار باید به سرور وصل بشه و این سیستم ما اولین بارشه باید صبر کنم تا سرور اسمارت هاب دوباره آپ بشه. چند روزی صبر یکنم اگه نشد دستی آپدیت میکنم

دوست عزیز من متاسفانه نمی تونم پیغام خصوصی بزنم
میشه خواهش کنم آدرس فروشگاهی که خرید کردید را برای من پیغام خصوصی کنید
ممنون

omidbodaghi
05-12-2013, 10:52
سلام
من يه هفته پيش به صورت اتومات از ورژن 1102 به 1110 آپديت كردم بعد از آپديت كلن سيستم فرمانگير صوتيش از داخل منو حذف شد و تلويزيون ديگه هيچ دستوري نميگيره و فقط با زدن دكمه ي ويس و ميكروفن روي كنترل ميشه بهش فرمان داد.
بعد رفتم از سايت سامسونگ امارات ورژن جديد 1111.2 رو دانلود كردم و با يو اس پي دوباره آپديتش كردم كه بازهم مشكل رفع نشد و همچنان سيستم صوتي غير فعاله
بعد وقتي ميخام از منوي پشتيباني بروزرساني رو بزنم خطاي 800 ميده،و وقتي ميخام برم تو سامسونگ اپ كه برنامه ي جديد نصب كنم به محض ورود و كانكت خطا ميده
تماس گرفتم با 8255 ميگه مشكل از سايت و سروره خود سامسونگه و هسچ كاري از دست تو بر نمياد و فقط بايد منتظر بموني كه سرور درست بشه واس نصب برنامه و ورژن جديدي براي رفع مشكلات سيستم فرمانگير صوتيش بياد كه دوباره بتوني بدون كنترل بهش فرمان بديو همينطور نميتوني به فريمور هاي نسخه ي پايينتر دانگريد بزني
6 تومن پول بده به سامسونگ آخرش سرورش مشكل داشته باشه و سيستم فرمان گير صوتيشم مشكل دار باشه

masoodkhansari
05-12-2013, 15:21
سلام
من يه هفته پيش به صورت اتومات از ورژن 1102 به 1110 آپديت كردم بعد از آپديت كلن سيستم فرمانگير صوتيش از داخل منو حذف شد و تلويزيون ديگه هيچ دستوري نميگيره و فقط با زدن دكمه ي ويس و ميكروفن روي كنترل ميشه بهش فرمان داد.
بعد رفتم از سايت سامسونگ امارات ورژن جديد 1111.2 رو دانلود كردم و با يو اس پي دوباره آپديتش كردم كه بازهم مشكل رفع نشد و همچنان سيستم صوتي غير فعاله
بعد وقتي ميخام از منوي پشتيباني بروزرساني رو بزنم خطاي 800 ميده،و وقتي ميخام برم تو سامسونگ اپ كه برنامه ي جديد نصب كنم به محض ورود و كانكت خطا ميده
تماس گرفتم با 8255 ميگه مشكل از سايت و سروره خود سامسونگه و هسچ كاري از دست تو بر نمياد و فقط بايد منتظر بموني كه سرور درست بشه واس نصب برنامه و ورژن جديدي براي رفع مشكلات سيستم فرمانگير صوتيش بياد كه دوباره بتوني بدون كنترل بهش فرمان بديو همينطور نميتوني به فريمور هاي نسخه ي پايينتر دانگريد بزني
6 تومن پول بده به سامسونگ آخرش سرورش مشكل داشته باشه و سيستم فرمان گير صوتيشم مشكل دار باشه
منم برای همین جرات آپدیت ندارم. البته من برای خرید تلوزیون خیلی تحقیق کردم. انواع و اقسام سایتها رو چک کردم و البته خیلی سخت پسندم وهیچ خریدی رو بدون تحقیق انجام نمی دم و می دونم انصافا هیچ برند و مدلی رو دستش نیومده و آخرشه. حتی تا اونجایی که فهمیدم بلندگوهای مدلهای قبلی سامسونگ کیفیت متوسطی دارند ولی در این مدل واقعا خیلی صداش عالیه. اما از قدیمم می گن عروس هرچی خوشگلتر فیس و افادشم بیشتر :n17:. به هر حال هرکی میخواد و میتونه اینقدر هزینه کنه هیچ توصیه دیگه ای بجز این تلوزیون نمیتونم بهش بکنم ولی باید این ادا و اصولاشم تحمل کرد.

bomfunk_mcs_2010
05-12-2013, 21:41
نکن برادر من نکن،به این دردسراش نمی ارزه
الانم که سرورش چیلتر شده اسمارت هابو که کانفیگ نکرده بودم کلن تعطیل شده
چطوری میشه با چیز پی ان یا پلاکسی دورش زد و اسمارت هابو تنظیم کرد و نرم افزار های ساسونگ اپ رو نصب کرد؟؟؟

masoodkhansari
07-12-2013, 13:06
نکن برادر من نکن،به این دردسراش نمی ارزه
الانم که سرورش چیلتر شده اسمارت هابو که کانفیگ نکرده بودم کلن تعطیل شده
چطوری میشه با چیز پی ان یا پلاکسی دورش زد و اسمارت هابو تنظیم کرد و نرم افزار های ساسونگ اپ رو نصب کرد؟؟؟

چرا ف ی ل ت ر ؟
اگه اینجور بود که باید سام سرویس اعلام می کرد!!!!!!!!!!
من چندبار تماس گرفتم ولی همش گفتن سرور سامسونگ در حال آپدیته.

bomfunk_mcs_2010
07-12-2013, 20:32
چرا ف ی ل ت ر ؟
اگه اینجور بود که باید سام سرویس اعلام می کرد!!!!!!!!!!
من چندبار تماس گرفتم ولی همش گفتن سرور سامسونگ در حال آپدیته.

شما باورت میشه برند معروف سامسونگ سرورش مشکل داشته باشه و درحال آپدیت باشه؟؟؟
اونم 10 روز؟؟؟
این همه شرکت دیگه تو کل دنیا وجود دارن با بی نهایت سرور،وقتی می خوان تو سروراشون تغییری بدن به همه اعلام می کنن و از همه عذرخوهی می کنن،ولی کجا دیدی سامسونگ بگه سرواش در حال آپدیتن یا اصلن مشکل دارن؟؟؟چه 1روز قبل از به وجود اومدن این مشکلا و چه 1 روز بعدش
مگه چطوری سرور رو آپدیت می کنن؟؟؟ سرویس رو قطع می کنن سورس جدید رو جایگزین سورس قدیمی میکنن و مجدد سرویس رو ران می کنن و اگه مشکلی داشته باشه برطرفش میکنن،نهایت 2 ساعت بیشتر زمان نمی بره،نه 2 هفته
مشکل چیز دیگه ایه،سام سرویس رو نمیکنه

matinpour
07-12-2013, 20:38
شما باورت میشه برند معروف سامسونگ سرورش مشکل داشته باشه و درحال آپدیت باشه؟؟؟
اونم 10 روز؟؟؟
این همه شرکت دیگه تو کل دنیا وجود دارن با بی نهایت سرور،وقتی می خوان تو سروراشون تغییری بدن به همه اعلام می کنن و از همه عذرخوهی می کنن،ولی کجا دیدی سامسونگ بگه سرواش در حال آپدیتن یا اصلن مشکل دارن؟؟؟چه 1روز قبل از به وجود اومدن این مشکلا و چه 1 روز بعدش
مگه چطوری سرور رو آپدیت می کنن؟؟؟ سرویس رو قطع می کنن سورس جدید رو جایگزین سورس قدیمی میکنن و مجدد سرویس رو ران می کنن و اگه مشکلی داشته باشه برطرفش میکنن،نهایت 2 ساعت بیشتر زمان نمی بره،نه 2 هفته
مشکل چیز دیگه ایه،سام سرویس رو نمیکنه

دوست عزیز
این آبدیت سرور را فکر می کنم دارند برای سری های F انجام می دهند وگرنه سری E و پایین تر از جمله تلویزیون خودم مشگلی ندارد و من هم از برنامه های APPS و هم از امکانات اسمارت هاب دارم استفاده می کنم

bomfunk_mcs_2010
07-12-2013, 21:07
دوست عزیز
این آبدیت سرور را فکر می کنم دارند برای سری های F انجام می دهند وگرنه سری E و پایین تر از جمله تلویزیون خودم مشگلی ندارد و من هم از برنامه های APPS و هم از امکانات اسمارت هاب دارم استفاده می کنم

یعنی چه اندیشه ای پشت اپدیت کردن سرورهای سری اف وجود داره که کل سرویس ها رو قطع میکنن تا آپدیت رو انجام بدن؟؟؟بدون اطلاع رسانی؟؟
و نکته ی جالب تر اینه که تو هیچ کدوم از فروم های خارجی هیچ اشاره ای به مشکل اسمارت هاب سامسونگ نشده

masoodkhansari
07-12-2013, 21:09
دوست عزیزاین آبدیت سرور را فکر می کنم دارند برای سری های F انجام می دهند وگرنه سری E و پایین تر از جمله تلویزیون خودم مشگلی ندارد و من هم از برنامه های APPS و هم از امکانات اسمارت هاب دارم استفاده می کنمخدا از زبونت بشنوه. خدا کنه مشکل بزودی حل بشه. من میگم بقیه دوستان هم چه سری F داشته باشند چه نه لطف کنند زنگ بزنند به ۸۲۵۵ تا تعداد شکایت زیاد بشه بلکه مشکلو حل کنند.
ممنون

masoodkhansari
09-12-2013, 15:25
سلام مجدد
خبری از این سرورهای سامسونگ نشد؟
هر کی خبری داره لطفا در این تاپیک قرار بده.
ممنون

bomfunk_mcs_2010
09-12-2013, 22:28
سلام مجدد
ممنون

سلام
نه هنوز
ماهم تو کفیم،میگن مشکل فقط واس سری افه

matinpour
10-12-2013, 20:52
سلام مجدد
ممنون

دوست عزیز

و لازم به ذکر است که با تماسی با منبع موثق سام سرویس داشتم به علت اشگالی که در سرور سایت سامسونگ بوجود آمده تا اطلاع ثانوی برای سری F اسمارت هاب قابل استفاده نمی باشد ولی از بروزر آن می توانید استفاده کنید

برای تغییر سرور وقتی که وارد اسمارت هاب می شوید این کلیدها را از روی کنترول بزنید
• دکمه►► سپس عدد 289 وبعد◄◄را روی کنترل فشار دهید smart hub info link وارد شده و کشور تان را انتخاب کنید به غیر از ایران چون سرور سایت مشگل دارد ببینید می توانید از سرورهای کشور دیگر استفاده کنید

و یا از منوی مخفی و با کنترول دست ساز منوهای دیگر در سرویس مخفی را باز کنید و از این مسیر
option---> contorl----> sub option ----> info linke country کشور دیگری را انتخاب و از اسمارت هاب استفاده کنید

zipzap
15-12-2013, 13:44
سلام ممنون از اطلاعات خوبتون
منهم اين مشكلو دارم با سام سرويس هم كه صحبت كردم همون جوابيو كه به دوستمون دادن به منم گفتن ،فقط اين دكمه هايي كه ناظر محترم گفتن ،توي كنترل هوشمند نداره كه بشه سرورها را تغيير داد، لطفا راهنمايي ميفرماييد

matinpour
15-12-2013, 21:00
سلام ممنون از اطلاعات خوبتون
منهم اين مشكلو دارم با سام سرويس هم كه صحبت كردم همون جوابيو كه به دوستمون دادن به منم گفتن ،فقط اين دكمه هايي كه ناظر محترم گفتن ،توي كنترل هوشمند نداره كه بشه سرورها را تغيير داد، لطفا راهنمايي ميفرماييد

دوست عزیز
به این تایپیک مراجعه کنید

sahmadsss
17-12-2013, 01:46
سلام من هم مدل 6450 دارم اسمارت اصلان بروز رسانی نمیشه وتا بروز رسانی نشه وارد صفحه اسمات هاپ هم نمیشه .

matinpour
17-12-2013, 20:20
سلام من هم مدل 6450 دارم اسمارت اصلان بروز رسانی نمیشه وتا بروز رسانی نشه وارد صفحه اسمات هاپ هم نمیشه .
دوست عزیز
در همین تایپیک مشگل را توضییح داده ایم صبور باشید

sahmadsss
22-12-2013, 22:07
سلام .دوست عزیز بیزحمت در مورد این قسمت [
• دکمه►► سپس عدد 289 وبعد◄◄] بیشتر توضیح بده من مدل 6450 دارم و روی کنترول عدد یا این علامتهارو نداره , بیزحمت بگو چه طور باید منو تغییر کشورهارو بیارم خیلی ممنون.:n27:

matinpour
22-12-2013, 23:24
سلام .دوست عزیز بیزحمت در مورد این قسمت [
• دکمه►► سپس عدد 289 وبعد◄◄] بیشتر توضیح بده من مدل 6450 دارم و روی کنترول عدد یا این علامتهارو نداره , بیزحمت بگو چه طور باید منو تغییر کشورهارو بیارم خیلی ممنون.
:n27:

دوست عزیز
این علایم روی کنترول معمولی است و شما باید از این نوع کنترول استفاده کنید
تمامی کنترول های معمولی سامسونگ با هم سازگار هستند و مدل کنترول معمولی شما
TM1360C است که می توانید از نمایندگی ها و یا کنترول فروشی ها تهیه نمایید.

mrrahimi2012
23-12-2013, 02:05
سلام دوستان
من دو روز قبل به اسمارت هاپ وصل شدم و وارد اسكايپ و اپيكشين هواشناسي ACCWATER وچندتا ديگر دانلود كردم كارميكرد.
مدل تلويزيون UA40F5300 از خارج خريدم زبان انگلسي بود.
امروز كه وارد منومخفي شده ام ((( البته با كمك آقاي متين پور))) و منو ان تلويزيون فارسي كردم ديگر اسمارت هاپ كار نميكنه ؟
اينترنت وصل ميشه ومروگر كارميكنه اما اسمارت هاپ نه هواشناسي ؟ اسكايپ ؟صرافي؟
به نظر شما تلويزيون را به حالت اول بازگرددانم درست ميشه؟؟

matinpour
23-12-2013, 10:50
سلام دوستان
من دو روز قبل به اسمارت هاپ وصل شدم و وارد اسكايپ و اپيكشين هواشناسي ACCWATER وچندتا ديگر دانلود كردم كارميكرد.
مدل تلويزيون UA40F5300 از خارج خريدم زبان انگلسي بود.
امروز كه وارد منومخفي شده ام ((( البته با كمك آقاي متين پور))) و منو ان تلويزيون فارسي كردم ديگر اسمارت هاپ كار نميكنه ؟
اينترنت وصل ميشه ومروگر كارميكنه اما اسمارت هاپ نه هواشناسي ؟ اسكايپ ؟صرافي؟
به نظر شما تلويزيون را به حالت اول بازگرددانم درست ميشه؟؟

دوست عزیز
می تونید امتحان کنید و جواب تان را برای ما هم بگذارید و ممکن است موثر باشد چون کد کشور شما قبلا روی کشور دیگر بوده و شما با تغییر زبان کد کشور را هم تغییر دادید و خود بخود وارد سیستم ایران شدید که در حال حاضر سایت سامسونگ ایران مشگل دارد

tabestangarm
23-12-2013, 11:28
سلام
من هم از دبی سری f8000 اوردم به سرور وصل نمیشد با منو مخفی تیونر دیجیتال و زبان فارسی رو اضافه کردم ولی مهم برام سمارت هاب است که کار نمیکنه
نمیدونم چکارش کنم.تنظیماتی هست که بشه تو منو مخفی انجام داد تا به سرور وصل بشه

matinpour
23-12-2013, 12:59
سلام
من هم از دبی سری f8000 اوردم به سرور وصل نمیشد با منو مخفی تیونر دیجیتال و زبان فارسی رو اضافه کردم ولی مهم برام سمارت هاب است که کار نمیکنه
نمیدونم چکارش کنم.تنظیماتی هست که بشه تو منو مخفی انجام داد تا به سرور وصل بشه
دوست عزیز
یا باید صبر کنید که سرورهای ایران درست شود ویا اینکه سیستمتان را به حالت قبل از فعال سازی دیجیتال و فارسی ساز تان برگردانید و امتحان کنید ببینید به اسمارت هاب وصل میشوید یا نه؟ و یا از تایپیک زیر استفاده کنید ببیند در سیستم شما موثر است یا نه؟

tabestangarm
23-12-2013, 15:07
دوست عزیز
یا باید صبر کنید که سرورهای ایران درست شود ویا اینکه سیستمتان را به حالت قبل از فعال سازی دیجیتال و فارسی ساز تان برگردانید و امتحان کنید ببینید به اسمارت هاب وصل میشوید یا نه؟ و یا از تایپیک زیر استفاده کنید ببیند در سیستم شما موثر است یا نه؟
ممنون از راهنمایی
قبل از نصب فارسی هم وصل نمیشد چند بار هم کشورها عوض کردم بدون فایده بود
این روش بالا هم نمیشه یعنی به اون قسمت توافقنامه نمیرسه که دکمه ها رو زد
اگه مشکل برای چند روزه که درست ولی میترسم دایمی باشه و اصلا نشه که اونجوری خیلی بد میشه

matinpour
23-12-2013, 19:57
ممنون از راهنمایی
قبل از نصب فارسی هم وصل نمیشد چند بار هم کشورها عوض کردم بدون فایده بود
این روش بالا هم نمیشه یعنی به اون قسمت توافقنامه نمیرسه که دکمه ها رو زد
اگه مشکل برای چند روزه که درست ولی میترسم دایمی باشه و اصلا نشه که اونجوری خیلی بد میشه

دوست عزیز
نه دایمی نیست منتها زمان بر است

mrrahimi2012
23-12-2013, 21:44
سلام دوستان من قبل از تبدیل به فارسی که وصل میشد. درقسمت توافقنامه که میامد نوشته به که این سایت متلحق هست سامسونگ امریکا اما الان که میخواهم ان کشور را انتخاب پیدا نمیکنم در منومخفی...

matinpour
23-12-2013, 23:59
سلام دوستان من قبل از تبدیل به فارسی که وصل میشد. درقسمت توافقنامه که میامد نوشته به که این سایت متلحق هست سامسونگ امریکا اما الان که میخواهم ان کشور را انتخاب پیدا نمیکنم در منومخفی...

دوست عزیز
همانطور که در پستهای قبلی هم گفتم زمانی که شما سیستم تان را فارسی می کنید یعنی که دارید از کد ایران استفاده می کنید
صبور باشید و تلویزیونتان را دستکاری نکنید

DAMEDOME
24-12-2013, 15:57
سلام دوستان عزیز. در مورد امارت هاب سامسونگ . الان چند وقتیه که مشکل داره . یه بارم درست شد ولی باز هم همینجور شد. اگه میخواین الان ازش استفاده کنین میتونین با شیلتر وارد شن.

mrrahimi2012
25-12-2013, 11:57
سلام دوستان عزیز. در مورد امارت هاب سامسونگ . الان چند وقتیه که مشکل داره . یه بارم درست شد ولی باز هم همینجور شد. اگه میخواین الان ازش استفاده کنین میتونین با شیلتر وارد شن.
سلام اگه میشه لطفا بیشتر توضیح بده-**کجا باید وارد کنم ٪اگه خلاف قانون سایته به ایمیل بفرست

DAMEDOME
26-12-2013, 01:46
سلام اگه میشه لطفا بیشتر توضیح بده-**کجا باید وارد کنم ٪اگه خلاف قانون سایته به ایمیل بفرست

سلام و خسته نباشید. سامسونگ f8000 دارم. حدود دو سه ماه میشه که خریدم. روز اول که روشنش کردم خیلی راحت با این اینترنت همه چیزاش فعال شد . و خیلی راحت میرفتم تو فروشگاه سامسونگش برنامه ها رو نصب کردم. بعذ از یک ماه دیدم وارد فروشگاه سامسونگ نمیشه . فرداش نگاه کردم بازم همینطور ولی دست از تلاش مضاعف خودم بر نداشتم:n02: اومدم از شیلتر استفاده کردم دیدم باز شد. الانم با شیلتر وارد میشه .
حالا چجوری اینترنت شیلتر بهش دادم.... 1. شیلتر packetix رو لتابم نصب کردم بعد اینترنت شیلتر شده رو با برنامهconnectiy شر کردم واسه تی وی. قصه ما به سر رسید کلاغه رو نمیدونم به خونش رسید یا نرسید.
قصه ما ب

tabestangarm
26-12-2013, 17:38
سلام و خسته نباشید. سامسونگ f8000 دارم. حدود دو سه ماه میشه که خریدم. روز اول که روشنش کردم خیلی راحت با این اینترنت همه چیزاش فعال شد . و خیلی راحت میرفتم تو فروشگاه سامسونگش برنامه ها رو نصب کردم. بعذ از یک ماه دیدم وارد فروشگاه سامسونگ نمیشه . فرداش نگاه کردم بازم همینطور ولی دست از تلاش مضاعف خودم بر نداشتم:n02: اومدم از شیلتر استفاده کردم دیدم باز شد. الانم با شیلتر وارد میشه .
حالا چجوری اینترنت شیلتر بهش دادم.... 1. شیلتر packetix رو لتابم نصب کردم بعد اینترنت شیلتر شده رو با برنامهconnectiy شر کردم واسه تی وی. قصه ما به سر رسید کلاغه رو نمیدونم به خونش رسید یا نرسید.
قصه ما ب
سلام
دوست عزیز ممنون از راهنمایی شما اگه محبت کنید یه کم بیشتر توضیح بدهبد
ممنون میشم شمارتون را به ایمیلم بفرستی تا باهاتون تماس بگیرم
دیگه خیلی اعصایم خورد شده از دست این موضوع
ممنون

arthes
28-12-2013, 11:42
آقا ممنون میشم یه راهنمایی بکنید دقیقا چی کار کردید؟ منم همین مشکلو دارم.
یعنی یه شیلتر رو شیر بکنم و با اون وصل بشم مشکل حل میشه؟
اگه نمیشه اینجا گفت اگه میشه پیغام خصوصی بدین. رو اعصاب من داره راه میره این مشکل.

masoodkhansari
28-12-2013, 14:48
آقا من امروز با سام سرویس تماس گرفتم. بلاخره یه تاریخ اعلام کردند. گفتند تا 10 ژانویه صبر کنید. :n08: :n19: :n20:

mrrahimi2012
29-12-2013, 01:58
شبکه کردن کامپیوتر و تلویزیون و share کردن اینترنت
راه حل دیگه اینه که یک کارت شبکه ی دیگه توی کیس کامپیوترم نصب کنم و از اونجا یک خروجی بگیرم و وصل کنم به پورت Lan تلویزیون. و بعد کانکشن PPPoE در کامپیوترم رو share کنم. حالا سوالم اینه که به نظر شما آیا تلویزیون امکان شناختن کانکشن شیر شده از طرف یک کامپیوتر رو داره؟ آیا به نظر شما این روش عملی هست؟ (((دانگل ندارم:n03:)) مدل UA40F5300

matinpour
29-12-2013, 07:28
شبکه کردن کامپیوتر و تلویزیون و share کردن اینترنت
راه حل دیگه اینه که یک کارت شبکه ی دیگه توی کیس کامپیوترم نصب کنم و از اونجا یک خروجی بگیرم و وصل کنم به پورت Lan تلویزیون. و بعد کانکشن PPPoE در کامپیوترم رو share کنم. حالا سوالم اینه که به نظر شما آیا تلویزیون امکان شناختن کانکشن شیر شده از طرف یک کامپیوتر رو داره؟ آیا به نظر شما این روش عملی هست؟ (((دانگل ندارم:n03:)) مدل UA40F5300

دوست عزیز
چرا میشه من با V*P*N وصل شدم مشکلی نداره

کافیه کانکشنV*P*N رو باز کنید برید تو قسمت properties بعد قسمت advanced گزینه
َ Allow other network users to connect through this computer internet connection رو تیکش رو بزنید
بعد قسمت زیر home networking connection رو local area connection میزارید و ok میکنید

کابل lan رو از پشت pc میزنید به tv بعد که V*P*N وصل شد کار تمومه ولی خوب مجبور میشید مودم رو از طریق پورت usb به pc وصل کنید یا این که مودم رو از طریق وایرلس به pc وصل کنید تا پورت lan پشت pc خالی بمونه که کابل بزنید به تلویزیون ضمن این که بعضی از کانکشن های v*P*n این گزینه شیر کردن رو ندارن باید از یه جایی بگیرید که این امکان رو داشته باشه کانکشنشون.

mrrahimi2012
30-12-2013, 02:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام
اگه ميشه مراحل شير كردن (اشتراگ گذاشتن )) اينترنت بين كامپيوتر و تلويزيون ((lan )) توضيح بدين
تنظيمات كه ip دركامپيوتر وتلويزيون چي وارد كنيم با تصاوير .....

1muz
30-12-2013, 21:02
دوست عزیز
چرا میشه من با V*P*N وصل شدم مشکلی نداره

کافیه کانکشنV*P*N رو باز کنید برید تو قسمت properties بعد قسمت advanced گزینه
َ Allow other network users to connect through this computer internet connection رو تیکش رو بزنید
بعد قسمت زیر home networking connection رو local area connection میزارید و ok میکنید

کابل lan رو از پشت pc میزنید به tv بعد که V*P*N وصل شد کار تمومه ولی خوب مجبور میشید مودم رو از طریق پورت usb به pc وصل کنید یا این که مودم رو از طریق وایرلس به pc وصل کنید تا پورت lan پشت pc خالی بمونه که کابل بزنید به تلویزیون ضمن این که بعضی از کانکشن های v*P*n این گزینه شیر کردن رو ندارن باید از یه جایی بگیرید که این امکان رو داشته باشه کانکشنشون.

سلام دوست گرامی ممنونم که به مشکلات کاربران رسیدگی میکنید منم به این درد گرفتارم تمامی این کارها رو انجام دادم ولی توی Lan اینترنتی وجود نداره یه عکس قرار دادم توجه کنید لطفا من فک منیکنم بصورت دستی باید آی پی وارد کرد که لن دارای نت بشه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

matinpour
30-12-2013, 21:35
سلام دوست گرامی ممنونم که به مشکلات کاربران رسیدگی میکنید منم به این درد گرفتارم تمامی این کارها رو انجام دادم ولی توی Lan اینترنتی وجود نداره یه عکس قرار دادم توجه کنید لطفا من فک منیکنم بصورت دستی باید آی پی وارد کرد که لن دارای نت بشه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز
دستی وارد کنید و ببینید فعال میشود در ضمن شما اگر نتوانستید از این روش وصل شوید روی تمامی مودم های شرکت tplink شما نمیتوانید VPN ست کنید فقط بر روی دستگاه های Access point Router شما میتوانید این کار را انجام دهید
باید یک روتر در سطح حرفه ایی داشته باشید که بتونید توش کانکشن وی پی ان بزنید والا حتی مودم روتر ها هم قادر به این مورد نیستند که بشه توش اکانت وی پی ان زد
پیشنهاد ام به شما استفاده از روتر میکروتیک هست البته باید کلی اموزش هاش رو بخونید تا وارد بشید (میکروتیک مدل rb750 ارزان ترین میکورتیک هست

1muz
30-12-2013, 23:25
عزیزان من دو روز پیش تماس گرفتم شرکت سامسونگ قول 10 ژانویه 2014 داده سرورها درست میشه اگر هم نشد نهایت پیشنهاد من اینه که از این روتر وایرلس شرکت Tp link که ارزان هستش قیمتش سوال کردم از نمایندگی 75 تومان هستش و از قابلیت هایی که داره
TP-Link 150Mbps Wireless N Router TL-WR741NDاز مهمترین قابلیت این روتر

Dynamic IP/Static IP/PPPoE/ PPTP/L2TP/BigPond هستش پیشنهاد منم اینه حتما بخرین و جوابش رو در همین قسمت قرار بدین . :n01:

mrrahimi2012
31-12-2013, 02:09
من دستگاه tp-link td-w8951nd دارم یک کارت شبکه روی مادربرد جدا نصب کردم وبا کابل به تلویزیون (ua40f5300)وصل کردم ویک دانگل سامسونگ خریدم...حال اگه میشه توضیحات درباره اشتراگ اینترنت بدین البته با تصاویر ممنون میشم.
بعد كلي بازي با آي پي و دستكاري يه بار نوشته به شبكه محلي وصلي اما اينترنت نه..:n22:
تنظيمات DNS در IP اشكال دارد.:n13:

البته بصورت عادي از مودم tp-linkراحت وصل ميشه.:n08:اما اينكار بخاطر اسمارت هاب(vpn) هست:n16:

1muz
31-12-2013, 12:37
دوست عزیز
دستی وارد کنید و ببینید فعال میشود در ضمن شما اگر نتوانستید از این روش وصل شوید روی تمامی مودم های شرکت tplink شما نمیتوانید VPN ست کنید فقط بر روی دستگاه های Access point Router شما میتوانید این کار را انجام دهید
باید یک روتر در سطح حرفه ایی داشته باشید که بتونید توش کانکشن وی پی ان بزنید والا حتی مودم روتر ها هم قادر به این مورد نیستند که بشه توش اکانت وی پی ان زد
پیشنهاد ام به شما استفاده از روتر میکروتیک هست البته باید کلی اموزش هاش رو بخونید تا وارد بشید (میکروتیک مدل rb750 ارزان ترین میکورتیک هست

دوست عزیز مشکلم با این روتر حل میشه Dlink Dap-1150

mrrahimi2012
02-01-2014, 01:55
براي اشتراگ گذاري اينترنت بين رايانه وتلويزيون
ابتدا يك مودم خارجي و كارت شيكه داخلي براي ارتباط تلويزيون وكابل

بعد روي مودم اينترنت به آن وصل هست شير مي كنيد بروي كارت شبكه كه تلويزيون بشه وصله....
براي شير كردن فقط بايد قبل دبوار آتش و يروس ياب غيرفعال باشه....
بعد تنظيمات IP در كارت شبكه وتنظيمات IPتلويزيون باكنترل مال من روي خودكار جواب دارد.
(((البته من با امتحان وتجربه بين اطلاع دست يافتم :n01: شايد دوستان بهتر بلد باشند....))
اما گام مهم براي اتصال به اسمات هاب سامسونگ نصب vpn وشير كردن آن روي كارت شبكه است...تمام تلاشم ميكنم تا اطلاعاتي از ان بدست اورم /// ازدوستان كسي اطلاع داره كمك كنه:n16:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mrrahimi2012
03-01-2014, 02:22
امروز با کمک یکی از دوستان وی پی ان شیر کمک کارت شبکه دوم ومشکل وصل نشدن اسمارت هاپ حل شد...وفکرکنم ارزانترین راه باشه یک کارت دسته دوم پیداکنید........ اما جالب اینکه برای برنامه ها اینرنت قبلی کار میکنه ......

morteza rasouli
04-01-2014, 16:58
سلام مژده به همه دوستان مشکل اسمارت هاب حل شد وبه سرور وصل میشه دیگر احتیاج بهvpnیا وارد شدن. به منوی مخفی تغییر کشور را نمیخواد از قدیم گفتند گر صبر کنی زه غوره حلوا سازی:n02:

omidbodaghi
05-01-2014, 10:01
سلام مژده به همه دوستان مشکل اسمارت هاب حل شد وبه سرور وصل میشه دیگر احتیاج بهvpnیا وارد شدن. به منوی مخفی تغییر کشور را نمیخواد از قدیم گفتند گر صبر کنی زه غوره حلوا سازی:n02:

هنوز مشكل داره،اسمارت من وصل نميشه

morteza rasouli
06-01-2014, 20:19
سلام دوست عزیز من دو روز پیش ساعت۴عصر روی اسمارت هاب رفتم دیگه پیغام اینترنت شما ثابت نیست نیامد وفورا به صفحه شرایط حریم خصوصی رفتش واسمارت هاب نصب شد واپلکیشن سامسونگ اپ هم کار میکرد میشد اپ دانلود کرد قسمت بروز رسانی نرم افزار را هم چک کردم دیدم دیگه پیغام800نمیاد به سرور وصل میشه مشکلی نداره به خودم گفتم دیگه حل شد ولی ۲ساعت هم دوام نیاورد

morteza rasouli
06-01-2014, 20:37
سلام دوست عزیز فقط دو روز پیش ساعت۴بعد برای چند ساعت از فیلتر خارج شد که من هم شانسی اسمارت هاب نصب شد

ghariban
07-01-2014, 11:09
سلام
دوستان با تماسی که با سام سرویس گرفتم فقط سری F به خاطر لاینای جدید با شرکت زیرساخت مشکل پیدا کردند به خاطر استفاده از چیز پی ان. قول دادن که دارن با مسوولای مخابرات و زیر ساخت صحبت مکینن و گفتنند که تا 10 ژانویه حل میشه. البته امیدوار بودن

omidbodaghi
09-01-2014, 08:41
ديروز مورخ 1392/10/18 ساعت 18 تست كردم تا آخر شب وصل بود،ايشالا كه ديگه وصل بمونه

masoodkhansari
09-01-2014, 09:15
سلام
من امروز صبح ساعت 6 چک کردم درست بود

چشم تون روشن :n14:

programmer69
31-01-2014, 03:10
الان ورژن جدید داده 1113 که من اپدیت کردم و گزینه کنترل صوتی از سیستم حذف شده چطوری می تونم این مشکل رو حل کنم ؟؟

فقط از طریق کنترل میشه صوتو بهش انتقال داد

AM1R95
31-01-2014, 10:47
الان ورژن جدید داده 1113 که من اپدیت کردم و گزینه کنترل صوتی از سیستم حذف شده چطوری می تونم این مشکل رو حل کنم ؟؟

فقط از طریق کنترل میشه صوتو بهش انتقال داد

دوستان من هم همین مشکل برام پیش اومده. آپدیت تلویزیون روی خودکار بود و آپدیت شد و الآن کنترل صوتی کار نمی کنه.
به نمایندگی زنگ زدم گفتن این مشکل رو با یه آپدیت دیگه سامسونگ حل می کنه.

حالا نمیشه دوباره تلویزیون رو به آپدیت قبلی برگردونم؟

matinpour
31-01-2014, 12:46
دوستان من هم همین مشکل برام پیش اومده. آپدیت تلویزیون روی خودکار بود و آپدیت شد و الآن کنترل صوتی کار نمی کنه.
به نمایندگی زنگ زدم گفتن این مشکل رو با یه آپدیت دیگه سامسونگ حل می کنه.

حالا نمیشه دوباره تلویزیون رو به آپدیت قبلی برگردونم؟
دوست عزیز
خیر اینکار برای شما شدنی نیست و این آیتم با آبدیت در منوی سرویس خاموش شده است پس منتظر آبدیت بعدی باشید.

B I J A N EBL
11-05-2014, 23:07
سلام

یه 3.4 روزی است اسمارت من می نویسه به سرور متصل نیست به نظر شما مشکل از کجا میتونه باشه ؟؟
تنظیمات مجدد هم زدم اما نمیتونه وصل بشه به سرور سامسونگ و اکانتم .