PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از مودم به جای اداپتور وایرلس و بلعکس (کمک کنید پلیز)

nexnema
02-12-2013, 17:21
سلام.

من یه مودم وایرلس بلا استفاده دارم که می خوام به عوض اداپتور وایرلس ازش استفاده کنم عین همینایی که یو اس بین میزنی به پی سی میتونی وایرلسای اطرافو باهاش بگیری. می خوام اینطوری بشه علاوه می خوام تنظیمات وایرلس اداپتور هم تو کنترل پنل بغل لوکال ارئا ، وایرلس ارئا هم بیاد.

حالا تغریبا بر عکی این کار یه اداپتور وایرلس دارم یو اس بی هست. پی سی هم خودش نت داره. حالا میخوام این نتو با این اداپتوره ارسال کنم به گوشیم. مسلما گوشی سرچ میزنی اینو پیدا نمیکنی چون تا حالا اسمی نداده شده بهش که پیدا کنه چطوری اون اداپتورو به فرستنده وایرلس تبدیل کنم؟ میتونی هم زمان اون اداپتور از یه سرور وایرلسو بگیره از این طرفم بده به محیط و گوشیم بگیره؟ اگه همزمان این کار نمیشه با فرستادن وایرلس هم کارم را میفته چون به زودی لب تاپ میخرم.

لب تاب که فک کنم به راحتی با اداپتوره بشه شبکه کرد اره؟

FerineFast
06-12-2013, 09:35
اولی امکان خاضی هست به اسم Access Point Mode که توی تعداد محدودی از روتر های وایرلس هست و شما باید مدل مودمتون رو بگید ببینم داره یا نه!

دومی رو هم می تونید از دستورهای ویندوز یا برنامه های جانبی مثل Connectify استفاده کنید ولی نمی شه روی یک باند به دوتا شبکه وصل بود.

بله راحت شبکه میشه.