PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز فون HTC یا گوشی آندروید

panther99
02-12-2013, 16:04
دوستان تقریبا تصمیم گرفتم گوشی بگیرم :n02:
یکی از انتخابهام گوشیه HTC Windows Phone 8X هست . تو خیلی سایتا نظرات اونایی که دارن رو هم دیدم . تقریبا 99% ایرادی از این گوشی گرفته نشده ، و اکثرا بسیار راضی هستن از این گوشی و الان بخصوص ، نسبت به قیمتش خیلی اون رو با صرفه میدونن و همینطور بخاطر امکانات فوق العاده اش . (سخت افزار و نرم افزار ). خودم هم خیلی خوشم اومده از این گوشی !
ولی تا چند وقت پیش نظرم فقط اندروید بود . و خب الان گوشیی مثل سامسونگ Galaxy S II Plus رو هم مد نظر دارم که یکی از فامیلامون هم داره و باهاش کار کردم خیلی خوبه .

حالا از دوستانی که این دوتا گوشی رو دارن و هم اونایی که از دو سیستم عامل استفاده کردن میخوام که راهنمایی کنن و با دلیل بگن کدوم تا ایشالا به یه جمع بندی برسیم . ممنون میشم .

دوستان بگم که یکی از گوشیا همین htc هست و ویندوزفون دیگه مدنظرم نیست .

mosicr77
02-12-2013, 16:24
دوستان تقریبا تصمیم گرفتم گوشی بگیرم :n02:
یکی از انتخابهام گوشیه HTC Windows Phone 8X هست . تو خیلی سایتا نظرات اونایی که دارن رو هم دیدم . تقریبا 99% ایرادی از این گوشی گرفته نشده ، و اکثرا بسیار راضی هستن از این گوشی و الان بخصوص ، نسبت به قیمتش خیلی اون رو با صرفه میدونن و همینطور بخاطر امکانات فوق العاده اش . (سخت افزار و نرم افزار ). خودم هم خیلی خوشم اومده از این گوشی !
ولی تا چند وقت پیش نظرم فقط اندروید بود . و خب الان گوشیی مثل سامسونگ Galaxy S II Plus رو هم مد نظر دارم که یکی از فامیلامون هم داره و باهاش کار کردم خیلی خوبه .

حالا از دوستانی که این دوتا گوشی رو دارن و هم اونایی که از دو سیستم عامل استفاده کردن میخوام که راهنمایی کنن و با دلیل بگن کدوم تا ایشالا به یه جمع بندی برسیم . ممنون میشم .

دوستان بگم که یکی از گوشیا همین htc هست و ویندوزفون دیگه مدنظرم نیست .
داداش اصلا سمتش 8x نرو چون سیستم عامل وینفون خیلی خسته کنندس و دست و پاتو از نظر نرم افزاری میبنده و نمیتونی ی فایل منیجر داشته باشی یا حتی 1 بازی درست(حالا دنگ و فنگ نصبش بماند)
آندروید خیلی بهتره
سقف بودجت چقدره داداش؟

panther99
02-12-2013, 16:51
تو همین مقداری که الان این HTC هست . 650 نهایت نهایت 700

abbas_dante2oo8
02-12-2013, 17:03
داداش اصلا سمتش 8x نرو چون سیستم عامل وینفون خیلی خسته کنندس و دست و پاتو از نظر نرم افزاری میبنده و نمیتونی ی فایل منیجر داشته باشی یا حتی 1 بازی درست(حالا دنگ و فنگ نصبش بماند)
آندروید خیلی بهتره
سقف بودجت چقدره داداش؟
دوست عزیز چرا اطلاعات غلط به مردم میدید .
کی گفته وینفون 8 خسته کننده و بازیو نرم افزار نداره ؟
به فایل منجیر احتیاج نداری ولی تو وینفون 8.1 که دو سه ماهه دیگه میاد وجود داره همین امروز تایید شده
درسته از نظر نرم افزار به اندروید نمیرسه ولی دست کمی هم ازا ون نداره
منم الان گوشیم لومیا 920 هست . هیچ گونه کمبودی هم ندارم
خواهشا برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنم یه سر به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزنید و اطلاعات کسب کنید

mosicr77
02-12-2013, 17:28
دوست عزیز چرا اطلاعات غلط به مردم میدید .
کی گفته وینفون 8 خسته کننده و بازیو نرم افزار نداره ؟
به فایل منجیر احتیاج نداری ولی تو وینفون 8.1 که دو سه ماهه دیگه میاد وجود داره همین امروز تایید شده
درسته از نظر نرم افزار به اندروید نمیرسه ولی دست کمی هم ازا ون نداره
منم الان گوشیم لومیا 920 هست . هیچ گونه کمبودی هم ندارم
خواهشا برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنم یه سر به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزنید و اطلاعات کسب کنید
چه اطلاعات غلطی داداش
بگو تا من بگم
با اینترنت مشکل داره
نصب بازی رو که نگو
ی عکس واسه دسکتاپ نمیتونی بداری
4 تا اپه درست و حسابی نداره
اگه تو الان 920 داری من تازه 1 روز اومده بود تو بازار خریدم

mosicr77
02-12-2013, 17:32
تو همین مقداری که الان این HTC هست . 650 نهایت نهایت 700

در ضمن اگه خواستی وینفون بخری از سریه لومیا بخر چون شاپ نوکیا و ساپورتش بهتره تا htc
به نظر من samsung galaxy s3 mini یا همون sII plus

panther99
02-12-2013, 18:14
تا حالا از 10 تا مغازه دار ! هم که پرسیدم گفتن S III Mini !!!! :n02:
نمیدونم چه سریه این گوشی ؟؟؟؟؟؟ به اون سایت هم سر میزنم ظاهرا چیزای جالبی داره !
راستی بنظرتون تا 1 ماه دیگه قیمتا پایی تر هم میاد ؟؟؟؟؟

abbas_dante2oo8
02-12-2013, 18:30
چه اطلاعات غلطی داداش
بگو تا من بگم
با اینترنت مشکل داره
نصب بازی رو که نگو
ی عکس واسه دسکتاپ نمیتونی بداری
4 تا اپه درست و حسابی نداره
اگه تو الان 920 داری من تازه 1 روز اومده بود تو بازار خریدم
با اینترنت چه مشکلی داره ؟
نصب بازی و برنامه از طریق استور خودش هست این کجاش مشکل داره ؟
واسه لاک اسکرین که میشه گذاشت !!!!
اپ درست حسابی منظور شما چیه ؟
من نگفتم تازه دارم شماهم یه روز اومده بود خریدی کارت خوب بوده ولی چون شما بدتون میاد دلیل بر این نمیشه که دیگران هم بدشون میاد
بهرحال هرچی باشه از هنگروید بهتره :n02:

mosicr77
02-12-2013, 18:48
با اینترنت چه مشکلی داره ؟
نصب بازی و برنامه از طریق استور خودش هست این کجاش مشکل داره ؟
واسه لاک اسکرین که میشه گذاشت !!!!
اپ درست حسابی منظور شما چیه ؟
من نگفتم تازه دارم شماهم یه روز اومده بود خریدی کارت خوب بوده ولی چون شما بدتون میاد دلیل بر این نمیشه که دیگران هم بدشون میاد
بهرحال هرچی باشه از هنگروید بهتره :n02:
نصب بازی اول باید به هزار بدبختی :n02: با هزار بار قطع و وصلی اونم با نت شاتل :n02:دانلود کنی بعد هم ماکروسافت تائید کنه و تازه بازی های درست و حسابی یا پولیه یا نهایتش نسخه آزمایشیشو دان کنی
با نت مشکل داره چون سرورای استورش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش و با سرورای نت ما که http هست نمیسازه(یعنی تو ساعت های خلوت ترافیک راحتی)
منظورم از اپ اینه که مثلا یه پلایر درست نداره...خدایی داره...الان فایل mkv میتونی ببینی؟؟؟:n13:
اره آمار فروشش آندروید و محبوبیتش مشخصه که کدوم بهتره داداش گلم
من نگفتم واسه قفل صفحه نمایش و گفتم واسه دستکتاپش نمیشه عکس گذاشت
در ضمن من بدم نمیاد از وینفون و حقایق و تجربم رو گفتم

mosicr77
02-12-2013, 18:57
تا حالا از 10 تا مغازه دار ! هم که پرسیدم گفتن S III Mini !!!! :n02:
نمیدونم چه سریه این گوشی ؟؟؟؟؟؟ به اون سایت هم سر میزنم ظاهرا چیزای جالبی داره !
راستی بنظرتون تا 1 ماه دیگه قیمتا پایی تر هم میاد ؟؟؟؟؟
شاید ارزون تر بشن ولی خوب مشخص نیست
گوشیه خوبیه خداییش sIII mini
سونی اکسپریا ال هم خوبه

panther99
02-12-2013, 19:18
خب ینی فایلای MKV یا DIVX رو نمیشه با ویندوز فون دید ولی با آندروید میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (حتما جواب بدید )

V i r u s e r
02-12-2013, 20:08
سلام دوست عزیز
بحث سیستم عامل کاملا سلیقه ای هست.
بنده HTC 7 Mozart دارم، یعنی اولین سری ویندوز فون! واقعا صادقانه می تونم بگم که بعد از اینکه نیم ساعت گوشیو دستم گرفتم دیگه نتونستم با اندروید کار کنم. اون موقع که این گوشیو گرفته بودم هروقت گوشیه اندروید رفیقام رو دستم گرفتم احساس کردم گوشی اسلو موشن داره کار می کنه!
خواهرم هم امسال Xperia Z گرفته، وبعد از این همه تفاوت زمان ساخت احساس می کنم گوشی من روون تره. حالا ویندوز فون 8 که بماند.
چیزی که در مورد ویندوز فون وجود داره این هست که هنوز اونقدری جا نیفتاده که هرکی با مامانش قهر کرد بشینه براش برنامه ی بدرد نخور بنویسه (دقیقا مصداق اندروید)
اما 99% برنامه های ضروری یک گوشی همراه رو داره. حالا شما از یک گوشی چه انتظاراتی داری بگو تا بهت بگم اون برنامه ی مورد نظرت موجوده یا نه.
ریختن برنامه و بازی هم کار بسیار راحتی هست، این دوستمون بدون اطلاعات نظر میدن (جسارت نباشه :n01:) البته بنده بازی نمی کنم با گوشی. به اعتقاد من گوشی برای بازی کردن نیست (نظر شخصی) برای بازی می تونید یک دستگاه 3DS تهیه بفرمایید از 100 تا اندروید بهتر (نظر شخصی)
اما گوشی بنده MKV پخش نمی کنه. در مورد Windows Phone 8 اطلاعی ندارم اما میدونم که از WP7 خیلی بهتر شده. فرمت MKV رو موقع ریختن برنامه خودش تبدیل میکنه. ( باز هم میگم ممکنه تو WP8 فرق کنه)
یه مزیت دیگش داشتن دکمه ی Camera هست. واقعا چرا گوشی های اندروید دکمه ی Camera ندارن؟!:n08: البته بعضیاشون فکر کنم داشته باشن

در کل این نظر بنده بود نسبت به ویندوز و اندروید. دوستان می تونن بیشتر راجع به اندروید توضیح بدند
در نهایت پیشنهاد من اینه که تصمیم نهایی رو خودتون بگیرید و خیلی روی نظر دیگران تصمیم گیری نکنید

موفق باشید

abbas_dante2oo8
02-12-2013, 21:35
خب ینی فایلای MKV یا DIVX رو نمیشه با ویندوز فون دید ولی با آندروید میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (حتما جواب بدید )

با برنامه Moliplaye میشه نگاه کرد من با نت مخابرات دان میکنم بدون مشکل

panther99
03-12-2013, 09:38
فعلا تو سریع بودن و روان بودن ویندوزفون شک ندارم.اینو از هزار نفری شنیدم. اگه MKV و DIVX هم بدون مشکل پخش کنه که عالیه . .اندرویدیا کجان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n06:

panther99
03-12-2013, 12:35
ببینید گزینه هایی که من دارم واسه گوشی ایناست
یک طرف HTC WINPhone 8X
و طرف دیگه :
HTC One SV
Samsung SII Plus
Sony Xperia C
Sony Xperia TX
اولی ویندوز فون و بیه اندروید . بین اندرویدا میخوام به 2 تا گزینه نهایی برسم و البته تا زمانی که بگیرم امیدوارم قیمتا همچنان بشکنه ! :n06: