PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوری خرید لبتاب لنوو - تاپیک تکمیلی

peyman_nn
01-12-2013, 12:41
سلام
عنوان رو حال کردید ؟؟ :n08:
من چندین بار تو سایت تاپیک زدم و کلی هم به این سایت و اون سایت زدم تا بالاخره تصمیم گرفتم از برند لنوو انتخاب کنم
لطفا این مشخصات رو در نظر داشته

1 - قیمت تا 1600 یا 1700 یا نهایت 1800
2 - زمخت نبودن - سنگین نبودن - راحتی کیبورد برای تایپ - کیبورد اعداد بغل رو هم داشته باشه:n10:
3 - رنگ کاملا مشکی یا کامل سفید نمیخام . اگر نقره ای یا نوک مدادی هم باشه قشنگه
4 - لبتاب کاری میخام چون از صبح باید تو شرکت روشن باشه تا غروب
5 - حدود 50 درصد کار اداری و اینترنت - 30 درصد فیلم و موسیقی - 20درصد هم بازی های نیمه سنگین
6 - رم 4 به بالا نباشه چون فکر کنم ضرورتی نداره . و cpu i5 و هارد کمتر از 500 نباشه - گرافیک هم نیمه قوی
7 - زیاد داغ نکنه که حالگیری هستش

و اینکه لطفا به این سوالات من جواب بدین

1 - سری های g و v احتمالا اختلافشون در مدلهاشون باشه . کدوم یکی جدیدتر و اسمبل قطعاتش بهتره ؟؟
2 - کدوم سری خرابی کمتری داشته ؟
3 - اینکه بیشتر دوستان میگن صفحه مات میخان یعنی چی ؟ مگه صفحات دیگه چی جورین ؟

حتما راحتی کیبورد برای تایپ و قشنگی رو مدنظر داشته باشید
خواهشا سوالات رو کامل جواب بدین چون شهر ما شهر کوچیکی هستش و الان شاید 30 لبتاب بیشتر تو مغازه ها نباشه برای فروش
اونم از نوع ارزوناش و نمیشه اونای دیگه رو که ندیدم پسند کنم مگر از روی حرف های شما
پس از دوستان تهرانی خواهش میکنم دقیق جواب بدن که این دفعه دیگه چیزی دستم بیاد
خیلی خیلی خیلی ممنونم :n16:

peyman_nn
03-12-2013, 11:16
,واقعا ادم ناراحت میشه میبینه نزدیک به 40 نفر تاپیک رو دیدن ولی حتی یک جمله راهنمایی نکردند
یادش بخیر سال 2006 وقتی اومدم تو این سایت ، وقتی یک قطعه کامپیوتر میخواستی بخری چندین نفر در عرض یک ساعت راهنماییت میکردند
ولی الان کسی حوصله به خرج نمیده دو جمله بنویسه
خب برادر چرا اومدی تو تاپیک ؟؟؟؟
3 روزه تاپیک زدم ، از کارام عقب افتادم و منتظر تو p30world مشاوره فوری بگیرم
واقعا که :n03:

میرم acer v3 571g i5 میگیرم ، ندیده و نشناخته

Xerxes-I
03-12-2013, 13:14
دوست عزیز امروز‌ تنوع قطعات و لپ تاپ ها به محدودیت سال ۲۰۰۶ نیست و اینطوری نیست که هر قطعه ای یا لپ تاپی که میگید رو چند نفر داشته باشند.به نظر من بچه ها کم کاری نمی کنند ولی اینجا تالار لپ تاپ های مالتی مدیا و مخصوص بازی هست که رنج قیمتی شون خیلی بالاتره به نظرم بهتر بود تو تالار لپ تاپ های خانگی تاپیک می زدید در ضمن شما شرایطی که گفتید یکم سخته مثلا شما به رنگ لپ تاپ هم اشاره کردید.البته این حق طبیعی تون هست ولی مسلما انتخاباتونو خیلی محدود تر میکنه.به نظرم بودجه تونو حداقل تا ۲ تومن افزایش بدید یا صبر کنید که لپ تاپ ارزونتر بشه تا بتونید سیستم خوبی تهیه کنید.به هر حال تو بودجه شما تنوع لپ تاپ زیاده و اکثر شون هم تفاوت معنا داری با هم نمی کنند.این ۲ تا سری که گفتید سری های خوب و در عین حال ارزان قیمتی از لنوو هستند.اینکه آمار خرابی کدوم سری کمتره مشخص نیست و معمولا اطلاعاتی که داده میشه صرفا بر اساس شنیده های غیر موثق هست.در ضمن مزیت صفحه مات نسبت به صفحات براق این هست که در محیط خارجی میشه باهاشون کار کرد.اما صفحات براق در محیط خارجی مثل آیینه هستند و کارکردن باهاشون سخته.

peyman_nn
03-12-2013, 15:51
تشکر ولی اونجا هم تاپیک زدم و کسی جواب نداد
اینجا تا 2 تومان هم مینویسند
بالاخره

acer v3 571g i5

رو انتخاب کردم که صفحه اش هم فول اچ دی هستش و از کیمیا میگیرم که 100 تومان از خود بازار ارزونتره
من اولش گفتم که تو شهر ما اصلا لبتاب نیست که مقایسه کنم ، دیگه لپتاب حرفه ای بماند

Xerxes-I
04-12-2013, 22:51
به سلامتی.مبارک باشه. معمولا acer ها نسبت به لپ تاپ های هم رده دیگر صفحه نمایش بهتری دارند.در مورد سیستم کولیینگ شون هم تحقیق کن.

mhv_kntu
04-12-2013, 23:05
تشکر ولی اونجا هم تاپیک زدم و کسی جواب نداد
اینجا تا 2 تومان هم مینویسند
بالاخره

acer v3 571g i5

رو انتخاب کردم که صفحه اش هم فول اچ دی هستش و از کیمیا میگیرم که 100 تومان از خود بازار ارزونتره
من اولش گفتم که تو شهر ما اصلا لبتاب نیست که مقایسه کنم ، دیگه لپتاب حرفه ای بماند
این لپ تاپ به نسبت کاراییش خوبی داره. performance بالا تو رنج قیمت خودش. کولینگش خوبه. باتریش متوسط هست.
کیفیت ساختش از ظاهر خوب به نظر نمیرسه. تاچ پدش جالب نیست. دکمه کلیکش سفت هست. صفحه نمایشش یه مقدار Grainy هست ! (اگه خیلی دقت کنی نقطه نقطه های ریز می بینی) که معمولا بخاطر Anti reflect ها اینطوری میشه. ولی کلا برای کارای گرافیکی خوب جواب میده.