PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن ویندوز قبلی

damned one
29-11-2013, 14:02
سلام ویندوز اصلی من (7) روی هارد قبلی ام نصب شده بود که با خرید هارد اضافه فروشنده روی اون ویندوز دیگه نصب کرد که ویندوز قبلیه با این که سالمه ولی بالا نمیاد انگار اصلا ویندوز قبلی رو نمیشناسه حالا؟

FerineFast
29-11-2013, 14:35
سلام ویندوز اصلی من (7) روی هارد قبلی ام نصب شده بود که با خرید هارد اضافه فروشنده روی اون ویندوز دیگه نصب کرد که ویندوز قبلیه با این که سالمه ولی بالا نمیاد انگار اصلا ویندوز قبلی رو نمیشناسه حالا؟

ویندوز احتمالا از بوت منو حذف شده برنامه زیر رو دانلود کنید و مراحل زیرش رو انجام بدید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6SA&Expires=1385726452&Signature=GpxqO7z6ZFHydk7qzPQeSJbHgwE%3D&response-content-disposition=attachment;%20filename=%22EasyBCD%202. 2.exe%22

1- از منوی سمت چپ برنامه Add new entry رو انتخاب کنید.
2-در بخش Drive درایو محل نصب ویندوز 7 اصلی رو انتخاب کنید.
3- دکمه Add Entry را بزنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

damned one
29-11-2013, 16:56
ویندوز احتمالا از بوت منو حذف شده برنامه زیر رو دانلود کنید و مراحل زیرش رو انجام بدید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6SA&Expires=1385726452&Signature=GpxqO7z6ZFHydk7qzPQeSJbHgwE%3D&response-content-disposition=attachment;%20filename=%22EasyBCD%202. 2.exe%22

1- از منوی سمت چپ برنامه Add new entry رو انتخاب کنید.
2-در بخش Drive درایو محل نصب ویندوز 7 اصلی رو انتخاب کنید.
3- دکمه Add Entry را بزنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام این کارو کردم ولی درست نشد مشکل من اینه که یارو درایو c رو که ویندوز روش نصب بود و مال هارد قبلی بود تغییر نام داده به I و روی هارد جدید یه درایو C دیگه درست کرده و ویندوز رو روی اون نصب کرده حالا مشکل اینه که نمیتونم letter درایو رو عوض کنم که ویندوز قبلی بالا بیاد نرم افزاری هست که اینکارو بکنه؟

vissoto
30-11-2013, 07:10
به disk managment بروید .
ببینید ایا درایو cسابق شما (Iفعلی ) پارتیشن بوت است؟ چون اگر هنگام نصب ویندوز با خود ویندوز اقدام به پارتیشن سازی کنید ویندوز در یک درایو ویندوز را نصب میکند و اگر دوست داشت درایو boot را در درایو دیگری فعال میکند !!! در هر صورت امکان تغییر letter برای پارتیشن های boot وsystem وجود ندارد.

damned one
30-11-2013, 11:44
درست شد در هر صورت ممنون از راهنماییتون