PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : منتظر بمونم یا برم بخرم؟

silent.
28-11-2013, 20:39
سلام دوستان:n16:به نظرتون من همین روزا برم گوشی بخرم یا منتظر بمونم قیمتا میاد پایین؟:n13:

daniel2013
28-11-2013, 22:07
صبر کن....
حد اقل تا 3 هفته دیگه...
ایپد ایر شده 1750000...
چه برسه به بقیه ...

silent.
29-11-2013, 13:15
مرسی daniel عزیز:n16:
باشه صبر میکنم:n20:
راستی من میخوام s3 بگیرم، ولی اینجا بیشتر sony و lg رو پیشنهاد میدن:n13:، s3 میخوام چون اونایی که دارنش راضین...
کیفیت صفحه نمایش، دوربین واسم مهمه، باهاش زیاد میرم نت، هنگم نکنه، قیمت ماکسبمم 1200....چی بخرم:23:

Mostafa NBA
30-11-2013, 01:27
کار درستی میکنند که بهتون میگن S3 نخرید، این گوشی خیلی قدیمی شده و ارزش خرید نداره.

شما اگر کمی هزینه کنید و Xperia Z بخرید عالیه، 1300 هزینه کنید و خیال خودتون رو راحت کنید.

در غیر اینصورت با بودجه ی حدود 1150 میتونید به دو گزینه ی LG Optimus G و Sony Xperia ZR فکر کنید که بهترین انتخاب ها هستند.

POROMA2008
30-11-2013, 01:46
صبر کن دوست عزیز میتونی تا اواسط برج 10 اگه ارزون تر نشد گرون نمیشد البته بازار خرید و فروش خیلی کساد!!!!!!!!!!!!!!!!!1

silent.
30-11-2013, 20:09
دوستان ممنون بابت وقتی که گذاشتین...
میگم شاید صبر کردم با این پولم تونستم iphone بگیرم:n06::n02:

1376MAXIMUM
30-11-2013, 21:03
سوالی که خیلی پرسیده میشه الان من یه جواب دارم براش شما یک مصرف کننده هستید دنبال استفاده کردن از دیوایس خودتون هستید و میخواهید لذت کار کردن باهاش رو داشته باشید حالا باز دوتا حالت داره که 1-نیاز دارید به این دیوایس و باید یکیش رو داشته باشید خوب جوابش سادس هر چه زود تر بخرید 2- شما به این دیوایس نیاز ضروری ندارید و نداشتنش مشکلی براتون پیش نمیاره پس اگه صبر هم بکنید مشکلی پیش نمیاد خوب صبر کنید اگه ارزون تر بشه به نفع شما ارزون تر خریدید ولی اگه گرون تر شد هم خوب شما باز ضرری نکردید قرار بود گرون بخرید حالا 5 -10 کم و زیادش خیلی تفاوتی به حالتون نداره فقط یه خورده مجبور شدید صبر کنید که کار ساده ای هم نیست
یه پیشنهاد کوچولو شما روی نکسوس 4 هم فکر کن اونم بد نیست به نظر من حتی بهتره البته اگه حد اکثر 12.9 گیگ حافظه براتون کافیه توجه داشته باشید که بازی و نرم افزار نمیتونید بریزید روی مموری کارت مگر این که روت کنید

reza_electronic
30-11-2013, 21:44
من که شخصا تصمیم گرفتم تا یه سال دیگه صبر کنم تا تحریم ها کامل برداشته شه ، ولی اونوقت میدونی مشکل چیه ، تا یه سال دیگه باید تو کف بمونم و فقط گوشی ها رو ببینم و تا اون موقع گوشهای خیلی حرفه ای تری اومده که احتمالا قیمتشون حول و حوش 3 میلیون باشه ، والا گیر افتادیم :n13::n14::n09:

شاید هم زن بم دادن به جا گوشی!!!!!:n28:

panther99
01-12-2013, 14:31
خب منم دقیقا همین سوال رو داشتم . ینی ممکنه تا بهمن ماه ینی حدودا 40 روز تا دو ماه دیگه حتی تا 200 تومن هم کم بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خودم دنبال s3 یا s2 plus هستم که تو همین 2 ماه 200 تومنی کم شدن تقریبا!!! اگه تا بهمن همین قدر کم بشه واقعا صبر میکنم . هاااااااااااااااا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Jang Bogo
01-12-2013, 15:22
مرسی daniel عزیز:n16:
باشه صبر میکنم:n20:
راستی من میخوام s3 بگیرم، ولی اینجا بیشتر sony و lg رو پیشنهاد میدن:n13:، s3 میخوام چون اونایی که دارنش راضین...
کیفیت صفحه نمایش، دوربین واسم مهمه، باهاش زیاد میرم نت، هنگم نکنه، قیمت ماکسبمم 1200....چی بخرم:23:
به هیچ عنوان اس 3 نخر که اکثرا مشکل cpu پیدا میکنن. من خودم تو شرکت تعمیرات موبایل نرم افزارکار هستم. میدونم مشکلات گوشی هارو.
اصلا xperia z نخر ، یعنی اصلا سونی نخر. واقعا پولتو میریزی دور. اکسپریا زد میومد برامون آب خورده. به نظر من اگه تونستی iphone بگیر ، اگه هم نشد LG ها بهترن ، مثلا Optimus G2 که شاخ ترینشونه.

panther99
01-12-2013, 17:58
آخه شما بگید آیفون با قیمت فضاییش می ارزه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خب معلومه که نمی ارزه !

reza_electronic
01-12-2013, 18:07
آخه شما بگید آیفون با قیمت فضاییش می ارزه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خب معلومه که نمی ارزه !

من هم یه چند مدت تو کفشون بودم ولی بدی محصولات اپل اینه که انگار یه تاخته جدا بافتن و هماهنگی خوبی با سایر گوشی ها ندارن ، مثلا توی لپتاپهاشون میگن کلید cntrl ندارن ، به نظر من هم نسبت به پولی که آدم میده یه چیزی بخره که واقعا به صرفه باشه ، فعلا هم صبر کن که خداوند با صبرکنندگان است ، ایشالله روابط با دشمنان(شون) خوب بشه

reza_electronic
01-12-2013, 21:24
تازش هم توی سایت دیجی کالا هر روز و 3 4 ساعتی یه پیشنهاد شگفت انگیز میذاره که تقریبا 50 تومن ارزونتر میده ، این هم نکته شک برانگیزیه ، قبلا هم همینجوری بوده یا جدیدا اینجوری شده ، الان وقتی نیست تو سایتش که پیشنهاد شگفت انگیز نداشته باشه

Iloveu-ALL
01-12-2013, 21:27
من هم یه چند مدت تو کفشون بودم ولی بدی محصولات اپل اینه که انگار یه تاخته جدا بافتن و هماهنگی خوبی با سایر گوشی ها ندارن ، مثلا توی لپتاپهاشون میگن کلید cntrl ندارن ، به نظر من هم نسبت به پولی که آدم میده یه چیزی بخره که واقعا به صرفه باشه ، فعلا هم صبر کن که خداوند با صبرکنندگان است ، ایشالله روابط با دشمنان(شون) خوب بشه

LOL :n08:

خدا کنه ارزون شه! :)

تازش هم توی سایت دیجی کالا هر روز و 3 4 ساعتی یه پیشنهاد شگفت انگیز میذاره که تقریبا 50 تومن ارزونتر میده ، این هم نکته شک برانگیزیه ، قبلا هم همینجوری بوده یا جدیدا اینجوری شده ، الان وقتی نیست تو سایتش که پیشنهاد شگفت انگیز نداشته باشه

پیشنهاد ویژه دیجی کالا 3-4 ساعت نیست ! یک روزه که ساعت 12 شب شروع میشه و تا 24 ساعت میمونه :n26:

silent.
02-12-2013, 19:48

اگه قیمتش پایین بیاد چرا که نه:n05:

silent.
02-12-2013, 19:51

اخه روابطشون خوبم میشه بازم فرقی به حال ما نمیکنه....:n28:

silent.
03-12-2013, 00:30
به هیچ عنوان اس 3 نخر که اکثرا مشکل cpu پیدا میکنن. من خودم تو شرکت تعمیرات موبایل نرم افزارکار هستم. میدونم مشکلات گوشی هارو.
اصلا xperia z نخر ، یعنی اصلا سونی نخر. واقعا پولتو میریزی دور. اکسپریا زد میومد برامون آب خورده. به نظر من اگه تونستی iphone بگیر ، اگه هم نشد LG ها بهترن ، مثلا Optimus G2 که شاخ ترینشونه.

optimus جدیده:n27:، به نظرم یه کم طول میکشه تا دستمون بیاد واقعا چجور گوشی هست، یه عیبش اینه که مموری نمیخوره...
فکر نمیکنین درصد بالای خرابیای s3 این باشه که تعداد مصرف کننده اش بیشتره:n13:
همشوت یه ایرادایایی دارن انتخاب سختیه، آخه من اینو بگیرم لاقل تا 5 سال عوضش نمیکنم...:n01:
راستی من تازه واردم نمیدونم تشکر کنم، دکمه لایکش کوجاس پس:38:

panther99
03-12-2013, 09:34
واقعا چرا S III رو همه میگن درصد خرابیش بالاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arad_56
03-12-2013, 10:22
بچه ها من یه نکسوس 5 سفارش دادم 32 گیگ مشکیشو یکی از دوستان که تو US هست از خود گوگل پلی خریده و تا دو هفته دیگه میرسه دستم. البته یه بامپر اورجینال هم همراش هست. احتمال خیلی زیاد میفروشمش چون شرکت بهمون گوشی داده! اگه کسی خواست در خدمتیم.