PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش شدن ناگهانی لپتاپ

mr.gn
28-11-2013, 16:27
سلام مدل لپتاپ من acer 5750g هست ، وقتی میخوام بازی کنم ، وسط بازی سریع خاموش میشه بدون هیچ مقدمه ای . میشه بگید باید چیکار کنم ؟
اینم بگم که هم شاژر وصل هست هم باتری لپتاپم فوله . فن هم دارم اسمشم WIND COOLER هست.
اسم بازیم Dota2 هست .

TREASURES
28-11-2013, 18:37
سلام مدل لپتاپ من acer 5750g هست ، وقتی میخوام بازی کنم ، وسط بازی سریع خاموش میشه بدون هیچ مقدمه ای . میشه بگید باید چیکار کنم ؟
اینم بگم که هم شاژر وصل هست هم باتری لپتاپم فوله . فن هم دارم اسمشم WIND COOLER هست.
اسم بازیم Dota2 هست .
سلام
فقط تو اون بازی خاموش میشه ؟
درایور گرافیک رو آپدیت کردید؟
دمای سیستم رو هم چک کنید با نرم افزار HWMONITOR

ham33d
29-11-2013, 02:29
ایا سیستمت ویروسی نیست
ایا دایور c بیش از حد پره
ایا زیاد نرم افزار نصب کردی روی ویندوز
شاید سیستمت بازی را نمی کشه
چند تا بازی دیگه هم تست ببین همین مشکل را داری

mr.gn
29-11-2013, 14:55
ایا سیستمت ویروسی نیست
ایا دایور c بیش از حد پره
ایا زیاد نرم افزار نصب کردی روی ویندوز
شاید سیستمت بازی را نمی کشه
چند تا بازی دیگه هم تست ببین همین مشکل را داری
نه ویروسی نیس
درایو c هم از 194 گیگ 97 گیگش آزاده
نرم افزار دارم ولی نه اونقد زیاد
بله . با بازی ها دیگه هم اینطوری میشه
اینم بگم که حتی تو بازی هایی که لپتاپ 10 سال پیش هم میاره بالا ، ان بازم وسط بازی خاموش میشه!
اینم مشخصات سیستمم:
geforce gt 630 m 2gb
intel core i5-2430m
4gb ddr3 bebory
500 gb hdd
اینم بگم که حتی تو بازی هایی که لپتاپ 10 سال پیش هم میاره بالا ، ان بازم وسط بازی خاموش میشه!

TREASURES
29-11-2013, 15:22
نه ویروسی نیس
درایو c هم از 194 گیگ 97 گیگش آزاده
نرم افزار دارم ولی نه اونقد زیاد
بله . با بازی ها دیگه هم اینطوری میشه
اینم مشخصات سیستمم:
geforce gt 630 m 2gb
intel core i5-2430m
4gb ddr3 bebory
500 gb hdd

دوست عزیز کارایی که گفتم انجام دادید؟
احتمال هم داره که ویندوز ویروسی باشه یا فایل های سیستمی مشکل داشته باشن....

mr.gn
29-11-2013, 15:54
اینم عکس از دمای لپتابم در حالت عادی
الان آنتی ویروس هم اسکن میکنم.
ورژن کارت گرافیکمم آپدیت بود که اینطور شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Internet Files\Content.IE5\N2K52BJK\CA937YID.gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hossein_R70
29-11-2013, 15:56
سلام دوستان خوب هستید؟
چند هفتس برق منطقه ما ناگهانی قطع میشه و من همون مواقع دارم با لپ تاپ کار میکنم! باتری لپ تاپ رو هم جدا میکنم همیشه!
تاحالا 4 بار در عرض 1 ماه این اتفاق افتاده! به نظرتون میتونه آسیبی بزنه؟یا اصلا تاحالا آسیبی زده؟
ممنون میشم راهنمایی کنین لپ تاپ هم hp g6 1325

TREASURES
29-11-2013, 16:01
اینم عکس از دمای لپتابم در حالت عادی
الان آنتی ویروس هم اسکن میکنم.
ورژن کارت گرافیکمم آپدیت بود که اینطور شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Internet Files\Content.IE5\N2K52BJK\CA937YID.gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب دماها که مشکلی ندارند....
یه احتمال هم هست ممکنه آداپتور و یا باتری نتونن واتاژ مورد نیاز سیستم رو تامین کنن و مشکل داشته باشن....

TREASURES
29-11-2013, 16:05
سلام دوستان خوب هستید؟
چند هفتس برق منطقه ما ناگهانی قطع میشه و من همون مواقع دارم با لپ تاپ کار میکنم! باتری لپ تاپ رو هم جدا میکنم همیشه!
تاحالا 4 بار در عرض 1 ماه این اتفاق افتاده! به نظرتون میتونه آسیبی بزنه؟یا اصلا تاحالا آسیبی زده؟
ممنون میشم راهنمایی کنین لپ تاپ هم hp g6 1325
سلام
بهتر بود تاپیک جدا میزدید....
اگه تا حالا لپتاپ به مشکل نخورده پس فعلا مشکلی نداره اگه هم احساس میکنید برق نوسان داره از یه محافظ خوب استفاده کنید....

hossein_R70
29-11-2013, 16:12
سلام
اگه تا حالا لپتاپ به مشکل نخورده پس فعلا مشکلی نداره اگه هم احساس میکنید برق نوسان داره از یه محافظ خوب استفاده کنید....

خیلی ممنون. حتما ازین به بعد جدا میزنم.
فقط حالا که اینجا پست زدم اینم بپرسم.اتفاقا محافظم دارم ولی موقعی که خاموش میشه تق صدا میده(به محافظ وسایل دیگه هم وصله)
بهتر نیست باتری همیشه تو لپ تاپ باشه تا ازین مشکلات پیش نیاد؟یا با وجود محافظ دیگه نگرانی نیست؟
ببخشید بازم که اینجا پست زدم

TREASURES
29-11-2013, 16:17
خیلی ممنون. حتما ازین به بعد جدا میزنم.
فقط حالا که اینجا پست زدم اینم بپرسم.اتفاقا محافظم دارم ولی موقعی که خاموش میشه تق صدا میده(به محافظ وسایل دیگه هم وصله)
بهتر نیست باتری همیشه تو لپ تاپ باشه تا ازین مشکلات پیش نیاد؟یا با وجود محافظ دیگه نگرانی نیست؟
ببخشید بازم که اینجا پست زدم
میتونید با باتری شارژ شده هم کار کنید ولی برای پردازش سنگین خب مسلما به آداپتور نیاز هست.....
محافظ هم صدمات احتمالی رو به حداقل میرسونه.....

mr.gn
29-11-2013, 16:31
یکی از فامیلام گفت شاید لپ تاپت تو دمای نسبتا پایین خاموش میشه ، گفت برو از تو کنترل پنل ببین اگه پاییین بود ببرش بالا .
کجای کنترل پنل باید برم تا اینکارو کنم و چجوری؟

mr.gn
29-11-2013, 16:32
سلام

یکی از فامیلام گفت شاید لپ تاپت تو دمای نسبتا پایین خاموش میشه ، گفت برو از تو کنترل پنل ببین اگه پاییین بود ببرش بالا .

mr.gn
29-11-2013, 16:33
خب دماها که مشکلی ندارند....
یه احتمال هم هست ممکنه آداپتور و یا باتری نتونن واتاژ مورد نیاز سیستم رو تامین کنن و مشکل داشته باشن....

ببخشید چنبار رپلی کردم

TREASURES
29-11-2013, 17:33

ببخشید چنبار رپلی کردم

خب این حرف صحیحی نیست چون مگه شما تو سیبری زندگی میکنید که دما پایین باشه ؟
دماها رو که چک کردیم مشکلی نداشت از این لحاظ ولی من شکم هنوز روی تامین نشدن واتاژ سیستم هست....

mr.gn
29-11-2013, 18:26
خب این حرف صحیحی نیست چون مگه شما تو سیبری زندگی میکنید که دما پایین باشه ؟
دماها رو که چک کردیم مشکلی نداشت از این لحاظ ولی من شکم هنوز روی تامین نشدن واتاژ سیستم هست....

منظورم رو خوب متوجه نشدید ، من میگم شاید لپ تاپم تو دمای 70 درجه خاموش میشه ، چجوری میتونم کاری کنم که تو 80 یا 90 خاموش شه؟

TREASURES
29-11-2013, 19:45
منظورم رو خوب متوجه نشدید ، من میگم شاید لپ تاپم تو دمای 70 درجه خاموش میشه ، چجوری میتونم کاری کنم که تو 80 یا 90 خاموش شه؟
آها خب اینطور که به قطعات خسارت وارد میشه که .....
دمای سیستم شما هم فکر نکنم مشکل داشته باشه....
میتونید با نرم افزار های تست قطعات از سی پی یو یا گرافیک تست بگیرید مثل prime 95 .... با این نرم افزار تو حالت blend تست بگیرید تا دما تو فول لود مشخص بشه....

pedramch
09-07-2014, 16:39
آقا منم دقیقا همین مشکلو دارم دیوانم کرده
وسط بازی خاموش میشه
لپتاپم Dell Inspiron N5010 هستش
باطریم از کار افتاده و مستقیم به برق وصله
کارت گرافیکمم آپدیت کردم اما نشد
لطفا کمک کنید و بگیر مشکل از کجاست
اینم عکس دمای سیستم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون/ :5: