PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل شبکه ..

mohsensh1990
28-11-2013, 13:39
سلام به همه .. من از طریق مودم وایرلس 4 پورت وکابل لپ تاپ و سیستمم شبکست .. با لپ تاپ میتونم فایل های سیستم دسترسی داشته باشم اما وقتی میخام از طریق سیستم فایلای لپ تاپ دسترسی داشته باشم نمیتونم فقط پوشه هایی که share شدن رو نشون میده اما نمیشه بازشون کرد وقتی رو پوشه دبل کلیک میکنم پیغام زیر میاد .... سیستم عامل لپ تاپ 7 و سیستم دیگم xp ...
ضمن توی لپ تو قسمت تنظیمات شبکه همه رو رو on و enable گذاشتم....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

FerineFast
28-11-2013, 21:06
چند مورد رو چک کنید :

1- لپ تاپ پسورد داشته باشه و در Advanced setting در Network and sharing تنظیمات مثل شکل زیر باشه.

2- روی فولدری که Share اش کردید رایت کلیک و Properties بگیرید و در بخش sharing گزینه Share... رو بزنید و چک کنید مثل عکس زیر باشه:

mohsensh1990
28-11-2013, 23:35
چند مورد رو چک کنید :

1- لپ تاپ پسورد داشته باشه و در Advanced setting در Network and sharing تنظیمات مثل شکل زیر باشه.

2- روی فولدری که Share اش کردید رایت کلیک و Properties بگیرید و در بخش sharing گزینه Share... رو بزنید و چک کنید مثل عکس زیر باشه:

من پسورد رو غیر فغال کردم ایراد داره ؟؟ تنظیمات همین شکلیه اما بازم موقع باز کردن همین پیغام میاد... وقتی رمز میخاد user name رو چی باید بزنم؟؟؟... بازم همون پیغام میاد تنظیماتم هم همین شکلی بود ..

FerineFast
29-11-2013, 00:23
username کامپیوتر مقصد رو بزنید با پسورد اون! پسورد رو هم بر ندارید چون از لحاظ امنیتی مشکل دار میشه.

mohsensh1990
29-11-2013, 01:27
username کامپیوتر مقصد رو بزنید با پسورد اون! پسورد رو هم بر ندارید چون از لحاظ امنیتی مشکل دار میشه.
USER و PASS کامپیوتر مقصد رو از کجا باید چک کنم که چیه نمیدونم ...

FerineFast
29-11-2013, 02:01
یوزر پس ویندوز 7 رو از توی کنترل پنل و بخش user accounts می تونید چک کنید.

mohsensh1990
29-11-2013, 02:59
یوزر پس ویندوز 7 رو از توی کنترل پنل و بخش user accounts می تونید چک کنید.
بازم درست نشد همون پیغامه میاد نمتونم از طریق سیستم دسکتاپم به پوشه های لپ تاپ دسترسی داشته باشم... فقط اسمشونو میاره .. اما وقتی دبل کلیک میکنی که باز کنی همون پیغامه میاد :(

FerineFast
06-12-2013, 09:25
به کجا رسیدین نتیجه داد یا هنوز ارور میده؟!

mohsensh1990
06-12-2013, 12:42
به کجا رسیدین نتیجه داد یا هنوز ارور میده؟!
سلام نمیدونم یه چند روزیه که وقت نکردم چک کنم ... نمیدونم در اولین فرصت میگم .. فقط یه اتفاقی افتاده چرا اسم شبکم خود بخودت عوض شده ؟؟ میشه همچین چیزی ؟؟ :(:n29: