PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم شناسایی lan - کارت شبکه آنبورد در ویندوز7

900913
28-11-2013, 11:44
سلام
در ویندوز 7 و بخش nwtwork adaptors کارت شبکه آنبورد (lan) شناسایی نمیشه و در نتیجه هیچ کانکشنی برقرار نمیشه و به 192.168.1.1 و 127.0.0.1 هم پینک نمیکنه. ربطی به مودم نداره چون مودم به سیستم دیگه وصله و یه پورت هم به این سیستم وصله به عنوان روتر استفاده میشه.. حتی با کابل کراس مستقیم بین دو سیستم هم lan پیدا نمیشه!
قبلا وصل میشد و یک روزه اینطوری شده! درایور چیپست اینتل رو نصب کردم. درایور کارت شبکه رو هم نصب کردم اخرش پیام میده کارت شبکه پیدا نشد!
دیشب که سیستم روشن کردم یک بوق بلند و دو کوتاه زد رفتم کارت گرافیک رو برداشتم تمیز کردم جا زدم دوباره تا بالا اومد ولی متوجه شدم lan شناسایی نشده! توی بایاس هم فعاله.

لطفا بگید چکار کنم ؟
msi p67a-c45

EXTREME
28-11-2013, 12:05
تو دیوایس مینیجر علامت تعجب داره ؟ اگه داره کد ارور چنده ؟

900913
28-11-2013, 12:52
توی دیوایس مینیجر بخش مربوط به کارت شبکه چیزی به عنوان realtek نیست انگار! علامت تعجبی هم نیست!
الان هم رمها رو خارج کردم دوباره جا زدم همون ارور یه بوق طولانی دو بوق کوتاه دوباره اومد و بالا نمیاد!

EXTREME
28-11-2013, 17:42
توی دیوایس مینیجر بخش مربوط به کارت شبکه چیزی به عنوان realtek نیست انگار! علامت تعجبی هم نیست!
الان هم رمها رو خارج کردم دوباره جا زدم همون ارور یه بوق طولانی دو بوق کوتاه دوباره اومد و بالا نمیاد!

این بوق مال گرافیک است اسلات گرافیک رو تمیز کنید و با یک گرافیک دیگه تست کنید درست نشد حتما سیستم با یک پاور ئیگه تست بشه در آخر مین باید بررسی بشه
بایوس مین هم آپدیت باشه

absineh
28-11-2013, 19:40
یک بوق بلند ودوبوق کوتاه همان طوری که دوست واستادگرامی فرمودند ازگرافیک سیستم میباشد با یک گرافیک دیگه سیستم را تست کنید وبرای لن سی دی مادربورد را درون درایو بزارید وداریورمربوط به لن را نصب کنید معمولا ویندوز 7 اتوماتیک لن را شناسایی میکنه کاری که عرض کردم انجام بدید وبد نیست یکبار سیستم را دیفالت کنید.

VOLORIN
05-10-2016, 01:55
منم همین مشکل رودارم کد ارور من 10

This device cannot start.(code 10(
این ارور برا من اومده لطفا کمک کنید مرسی