PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشكال در رجيستري +غير قابل حل!!

ehsand1
21-08-2006, 06:09
سلام. من هر بار كه در منويrun چيزي تايپ مي كنم مثلا cmd - msconfig - skysys يا مثل اينها سيستم ريست ميشه. از طرفي اگه بخوام به رجيستري برم پيغام ميدهregistery editor has disable by administrator و باز ريست ميشه. در صورتي كه من خودم كاربر administrator هستم و كسي ديگر از سيستم استفاده نمي كنه. چرا؟

Programer
21-08-2006, 06:58
سلام. من هر بار كه در منويrun چيزي تايپ مي كنم مثلا cmd - msconfig - skysys يا مثل اينها سيستم ريست ميشه. از طرفي اگه بخوام به رجيستري برم پيغام ميدهregistery editor has disable by administrator و باز ريست ميشه. در صورتي كه من خودم كاربر administrator هستم و كسي ديگر از سيستم استفاده نمي كنه. چرا؟

دوست عزیز به احتمال 99% کامپیوتر شما به ویروس آلوده شده است و این نشانه هایی که ذکر فرمودید حاکی از آلودگی شما به ویروس می باشد.برای حل مشکل از یک ویروس یاب خوب استفاده نمایید یا در صورت امکان بهتر است درایو ویندوز را فرمت کرده و سپس ویندوز را از نو نصب نمایید

hamed2661
21-08-2006, 08:44
آره دوست عزيز سيستمت قطعا ويروسي شده قيد ويندوزتو بزني از نو نصب كني بهتره

Admiral
21-08-2006, 10:02
همونطور که دوستان گفتند سیستم شما تروجان گرفته !

mrt2007
21-08-2006, 11:17
شمابايد برنامه هايي كه داراي رج اديت مي باشند رو نصب كنيد مثلTune upياregeditor كه بتوني از يه راهي وارد رج اديت بشي
وقتي واردد رج اديت شدي به اين آدرس بروHKEY_CURRECT_USER\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS \CURRECT VERSION\POLICIES\SYSTEM
بعد مقدار DisableRegistryToolsرو صفر(0)بكن
حالا رج اديت فعال شد

Admiral
21-08-2006, 11:30
اگه اون تروجانی باشه که من دیدم با این کار هم درست نمیشه.

یه قسمتی از تروجان به محض باز شدن هر پنجره ای که Registry در اون باشه سیستم رو Log Off یا Restart میکنه.

در ضمن دوباره اون کلید رو باز سازی میکنه.

اگه آنتی ویروس هم نشناختش مطمئن ترین راه حل برای شما نصب مجدد ویندوز هست

موفق باشید.

kazemfdisk
21-08-2006, 12:10
منم یه دفعه رفتم مغازه دوستم همین مشکل رو داشت تنها کاری که تونستیم برای همون لحظه بکنیم سیستم ریستور بود
سیستمت یه ویروس گرفته که میگن ویروس یاب بیت دیفندر قابل پاک کردن اون هست

ehsand1
21-08-2006, 18:40
آقا با اين وضع كه دوستان فرمودند به نظر راهي جز حذف اين سامانه عمل كننده نيست اما مسالهُ:
حالا چطور ميشه يه ويندوز رو در مدت كوتاهي نصب نمود؟

AK1
22-08-2006, 00:21
آقا با اين وضع كه دوستان فرمودند به نظر راهي جز حذف اين سامانه عمل كننده نيست اما مسالهُ:
حالا چطور ميشه يه ويندوز رو در مدت كوتاهي نصب نمود؟

عزيزم سريع زدن ويندوز بستگي به قدرت كامپيوتر و اتنخاب گزينه نصب داره
ولي شما مي تتوني يه ويندوز با تمام درايو هاي سخت افزاري و نرافزاري و تمام تنظيمات تون نصب كني بعد ازش يه ايميج بگيري دفعه بعد كه مشكلي پيش امد در عرض 2 دقيقه ويندوزت رو مي زاري جاي اولش خيلي عالي يه جستجو كني آموزش و نرمافزار يهاي مورد نياز رو پيدا مي كني
اينم لينك يكي از اموزش ها
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]