PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در استفاده از بلوتوث hp4540s

bigilo
26-11-2013, 21:55
سلام
چند تا مشکل با بلوتوث لپتاپم داشتم.
1. بعضی وقتها دستگاه ها مثلا موبایلها رو پیدا میکنه و بعصی وقتها پیدا نمیکنه و باید کامپیوتر رو ریستارت کرد.
2. با اینکه موبایلم با لپتاپم جفت شده ولی نه میتونم فایل ارسال کنم نه دریافت کنم.(البته یه بار شانسی فایل ارسال کردم یه بار هم دریافت کردم)
3.بعضی اوقات قابلیت discovery فعال میشه خیلی اوقات هم غیر فعاله و من هم که میخوام فعالش کنم ارور زیر رو میده.( اون یه بار هم که فایل از گوشیم به لپتاپم فرستادم discovery خودش فعال شده بود.)
4.و در کل با اینکه گوشیم با لپتاپ جفت شده و بلوتوث هر دو وسیله روشنه. ولی انگار اتصال برقرار نیست و از هر قسمت که میخوام استفاده کنم ارور میده که بلوتوث وسیله دیگر رو روشن کنید. مثلا با گوشیم میخوام به اینترنت وصل بشم ولی ارور زیر رو میده.
راستی از طریق برنامه Driver Reviver هم درایورها رو آپدیت کردم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeidmasti
28-11-2013, 12:45
با نرم افزار drivermax درایورای مربوط به بلوتوث و آپدیت کن احتمالا درست میشه
واسه من اینجوری درست شد
البته همه ی درایورای بلوتوثو باید آپدیت کنی

bigilo
28-11-2013, 20:30
با نرم افزار drivermax درایورای مربوط به بلوتوث و آپدیت کن احتمالا درست میشه واسه من اینجوری درست شد البته همه ی درایورای بلوتوثو باید آپدیت کنی من قبلا توسط برتامه Driver Reviver درایورهامو آپدبت کردم. با این حال این برنامه رو نیز نصب کردم ولی پس از سرچ کردن این درایورها رو پیدا کرد که عکسشو گذاشتم ولی هیچکدوم درایور بلوتوث نیست. حالا باید چکار کنم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])