PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور هنگام اکسترکت کردن فایلهای بازی crysis3

david-ebi
26-11-2013, 20:29
سلام.من موقعی که میخواهم 16 تا فایل زیپ شده بازی crysis3 را با نرم افزار winrar اکسترکت کنم(این 16 فایل را از روی 4 تا دی وی دی روی هارد سیستمم کپی کردم) به من موقع اکسترکت شدن پارت 2و3 اروری میدهد که برایتان میگذارم.لطفا راه حل درست شدن این ارور را بگویید.البته با این وجود تا آخر کار همه پارتهای دیگر را به درستی اکسترکت میکند اما بعد از اینکه کرک مربوطه را در جای مشخص شده کپی میکنم و روی آیکون شروع بازی دابل کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افتد و هیچ پیامی هم نمی آید. ! F:\crysis 3\Cry3-Unlocked-[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part02.rar: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part02.rar:) Checksum error in the encrypted file Cry3-Unlocked-[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]\Crysis ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]\Crysis) 3 Digital Deluxe – FULL UNLOCKED\C3\Objects.pak. Corrupt file or wrong password.! F:\crysis 3\Cry3-Unlocked-[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part03.rar: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].part03.rar:) Checksum error in the encrypted file Cry3-Unlocked-[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]\Crysis ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]\Crysis) 3 Digital Deluxe – FULL UNLOCKED\__Installer\directx\redist\Apr2006_MDX1_x 86_Archive.cab. Corrupt file or wrong password.

MUSK£T££R
27-11-2013, 11:42
دوست من فایلاتون خرابه اون دو تا فایلو از سایت پی سی دی دانلود کنین فقط ببینین همین نسخه باشه ..!

Amir 3d
27-11-2013, 16:48
یا پسورد رو اشتباه زدی یا اینکه فایل های ناقص دانلود ‌شده اول یکجا دیگه کپی کن ببین جواب میده اپه نداد اون ۲ تا فایل فشرده رو یکبار ریپیر کن اگه بازم همین مشکل رو داشتنی دوباره همون ۲ پارت رو دانلود کن

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

david-ebi
27-11-2013, 18:45
با تشکر از دوستان.من این فایلها را دانلود نکردم.بلکه اصل دی وی دی های خود بازی را خریده ام و فایلها را از روی آنها کپی کردم روی سیستمم.در ضمن ریپیر کردن چطوری؟در نهایت بگم حالا فهمیدم که اصلا این بازی را سیستم من به علت قدیمی بودن نمیتونه اجرا کنه چون directx 11 نداره و 10 هستش.دوستان نمیدونن آیا برای حل این مشکل پچ جدیدی اومده یا نه؟اما در هر صورت مشکل ابتدایی چون در خیلی از بازیهای دیگر هم پیش میاد همچنان تقاضا دارم دوستان جواب بدهند.

Amir 3d
28-11-2013, 22:15
پس ناقص رایت شده تو دی وی دی و ازین مشکلا زیاد داشتم که دیگه 3_4 تا بازی چند دی وی دی ایم اینطوری یا کلا یه جور دیگه خراب بود که وقت و حوصله عوض کردنشونو نداشتم که کلا ازون موقع زدم به دانلود
حلا هرچقدر هم که طول بکشه اهمیت نمیدم :n02:
پچ که منم زیاد دنبالش بودم کلی ترافیک سوزوندم اما همش الکیه و یا ما ایرانی ها نمیتونیم از اون سرورا دانلود کنیم پس کلا بی خیال کرای3 شو ....:n30: