PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : WINDOWS DETECTED A HARD DISK PROBLEM Back up your files immediately to prevent.. مشکل هارد

alireza_
26-11-2013, 17:29
سلام
با همچین پیغامی مواجه شدم توی ویندوز ، بک آپ فایلهامو جمع کردم و حالا ویندوز از روی هارد بوت نمیشه

میخوام بدونم چرا همچی مشکلی به وجود امده و آیا میشه ویندوز رو ریکاوری کرد درست بشه و یا مشکل سخت افزاریه و هارد رو باید عوض کرد ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
26-11-2013, 17:52
سلام
با همچین پیغامی مواجه شدم توی ویندوز ، بک آپ فایلهامو جمع کردم و حالا ویندوز از روی هارد بوت نمیشه

میخوام بدونم چرا همچی مشکلی به وجود امده و آیا میشه ویندوز رو ریکاوری کرد درست بشه و یا مشکل سخت افزاریه و هارد رو باید عوض کرد ؟

یک عکس از تب health نرم افزار hd tune بدید

alireza_
27-11-2013, 09:09
یک عکس از تب health نرم افزار hd tune بدید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alireza_
27-11-2013, 10:42

alireza_
27-11-2013, 10:47
میخوام به کل هاردم رو فرمت کنم و از نو پارتیشن بندی کنم
به صورت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Unallocated hard
فکر میکنید اینطوری درست بشه یا بازم بد سکتورهاش بمونه ؟

EXTREME
27-11-2013, 11:08
میخوام به کل هاردم رو فرمت کنم و از نو پارتیشن بندی کنم
به صورت Unallocated hard
فکر میکنید اینطوری درست بشه یا بازم بد سکتورهاش بمونه ؟

این ها بدسکتور نیست و relocated sector است و تعدادشم خیلی زیاد شده و معمولا نرم افزاری قابل حل نیست ولی اگه میخواین فرمت و پارتیشن بندی مجدد رو هم تست کنید

alireza_
27-11-2013, 11:21
این ها بدسکتور نیست و relocated sector است و تعدادشم خیلی زیاد شده و معمولا نرم افزاری قابل حل نیست ولی اگه میخواین فرمت و پارتیشن بندی مجدد رو هم تست کنید

میدونید چرا این حالت پیش میاد ؟

EXTREME
27-11-2013, 15:41
میدونید چرا این حالت پیش میاد ؟

معمولا این نوع مشکلات به دلیل مشکلات سخت افزاری است که در تولید هارد بوده هارد گارانتی داره ؟