PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قرص تستسترون

Bromide
25-11-2013, 16:48
سلام

میخوام این قرص رو از داروخانه بخرم

میخوام بدونم هستش؟ باید برم چی بگم؟بدون نسخه میدن؟

قرص دیگه ای هست که تستسترون داشته باشه؟

Bromide
27-11-2013, 20:20
کسی نیست جواب منو بده؟

raana
28-11-2013, 12:17
سلام دوست عزیز.....

بدون تجویز پزشک میخواین این دارو رو استفاده کنید؟؟؟
آزمایش دادین؟؟مشکل کمبود این هورمون رو دارید که می خواین استفاده کنید؟؟؟

اگر مشکلی ندارید و تجویز پزشک هم نیست ...خواهشا خود درمانی تو این قضیه نکنید.....مسائل هورمونی شوخی بردار نیست.....

Iloveu-ALL
28-11-2013, 12:27
سلام دوست عزیز.....

بدون تجویز پزشک میخواین این دارو رو استفاده کنید؟؟؟
آزمایش دادین؟؟مشکل کمبود این هورمون رو دارید که می خواین استفاده کنید؟؟؟

اگر مشکلی ندارید و تجویز پزشک هم نیست ...خواهشا خود درمانی تو این قضیه نکنید.....مسائل هورمونی شوخی بردار نیست.....

@Bromide: حتما اول آزمایش بدین و نتیجه رو به پزشک نشون بدین.
چون ممکنه اون علایم که دارید مربوط به کمبود تستسترون نباشه و شما با خوردن این قرص مشکلات قبلیت کم نمیشه هیچ، اضافه هم میشه.

Bromide
28-11-2013, 18:20
سلام

بنده باشگاه پرورش اندام میرم میخواستم درصد پایینی از این قرص رو مصرف کنم

دوستان اطلاع دارین داروخانه این قرص رو میده یا نه؟

raana
30-11-2013, 19:32
بله....همون طور که حدس مسزدم.....خیلی جدی بهتون توصیه میکنم این کار رو نکنید......عوارض بدی رو به دنبال داره....

برای افزایش حجم عضلات ...پروتئین هم میشه استفاده کرد....

قرص های هورمونی رو بارها از داروخانه بدون نسخه تهیه کردم.....

Bromide
18-12-2013, 14:35
سلام

قرص andriol testocaps رو خریدم
پشت قرص نوشته: testosterone undecanoate
معنیش یعمی چی؟

سوال داشتم

هورمون تستسترون مگه هورمون مردانه نیست؟؟؟

پس چرا میگن تستسترون تبدیل به استروژن هورمون زنانه میشه؟؟؟

raana
23-12-2013, 13:07
نام تجاری:
andriol testocaps

نام شیمیایی و دارویی:
testosterone undecanoate

تستسترون به مقدار بیش از حدش در بدن خانم ها باعث بروز صفات مردانه میشه.......و بالعکس در بدن آقایون به میزان بیش از حدش باعث بروز صفات زنانه و از بین رفتن صفات مردانه میشه.....از جمله:تحلیل بیضه ها....بزرگ شدن سینه ها (ژنیکوماستی).......بزرگ شدن پروستات.......و در نهایت از همه مهمتر عقیمی.....

و عوارضی دیگر شامل:آکنه......فشارخون......افس دگی......تومورهای کبد و کلیه......

بنده همچنان نظرم بر این هست که استفاده نکنید.....عواقب خوبی نداره...

اگر سنتون پایین هست...یا سابقه بیماری قلبی یا کبدی دارید ...یا فشارخون و دیابت...به هیچ باید مصرف کنید...

saeedfr123321
17-01-2017, 12:53
سلام کسایی که خود ارضایی میکنند وبدنسازی میروند میتوانند این قرص تستسترون رابخورند؟؟؟؟؟؟

M.R.S.
17-01-2017, 18:53
سلام کسایی که خود ارضایی میکنند وبدنسازی میروند میتوانند این قرص تستسترون رابخورند؟؟؟؟؟؟
فقط در صورتی که عقلش رو از دست داده باشه یا بخواهد به خودش آسیب برسونه؛
البته منظور صرف مصرف این دارو بصورت خودسرانه هست اون هم برای بدنسازی!!،نه خودارضایی!!!!!

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Capitan karimi
03-03-2017, 22:56
اگه بخوایم تستسترون بدن کم بشه باید چه دارویی بخوریم ؟؟؟؟؟

وطننننننننننننننن
22-05-2017, 12:18
اگه کسی خود ارضای بکنه و پشتش خالی باشه میشه برا جبرانش از این هورمون استفاده کنه

sepehrnsp
04-06-2017, 18:26
سلام دوستان .... یه سوال داشتم ممکنه مثلن این قرص تو بدن یک مرد ب جای تولید هورمون مردانه زنانه تولید کنه؟

M.R.S.
05-06-2017, 17:18
اگه کسی خود ارضای بکنه و پشتش خالی باشه میشه برا جبرانش از این هورمون استفاده کنه
اصلا نیاز به این کار نیست،بعد از انزال بدن انسان میتواند بزاحتی روز بعد انزال داشته باشد حتی انزال دوباره در همان روز هم ممکن هست

سلام دوستان .... یه سوال داشتم ممکنه مثلن این قرص تو بدن یک مرد ب جای تولید هورمون مردانه زنانه تولید کنه؟

بلی دقیقا امکان دارد چنین اتفاقی بیافتد

rramrram
27-06-2018, 23:16
تستسترون برای بدنسازی واقعن لازمه. خودم چندتا دوره زیر نظر دکتر تغذیه رفتم. نه تنها هیکل بلکه کیفیت سلامتی زندگی رو هم بالا برده. فقط باید بدونی چه هرمونی داری مصرف میکنی و چقدر. هرمون هایی هستن که تحریک کننده هرمون زنانه هم هستند و برا چربی سوزی خانم ها استفاده میشن.
برای شروع از تستسترون یا دیانابول شروع کنید ولی قبلش باید یه چکاپ پیش یک کارشناس بدنسازی و تغذیه برید
بعضی از هرمون ها اثر ناباروری موقت(تا یک هفته بعد از دوره) در اسپرم دارند بعضی هم تاثیری رو این موضوع ندارند. ولی بدونید چیزایی مثل فشار خون بالا ریزش مو یا پوست چرب اگه تو خودتون میبینید بدونید هرمون مردانه اینارو در صورت وجود تشدید میکنه. خلاصه هیچوقت سر خود هرمون مصرف نکنید چون اول از هرچی باید بدونید هر هرمون با شما چیکار میکنه.

hamid3369
28-06-2018, 09:15
نکن اینکارو برادر من این همه مکمل غذایی اورجینال ..اصلا به حرف مربی و دوستان غیر از تمرین گوش نکن این دارو هارو دکتر تجویز میکنه اونم برای شرایط خاص ..

rramrram
28-06-2018, 13:27
این که من گفتم حاصل تجربه ده سال خودم بوده. واقعن هم تو 36 سالگی از ده سال پیش هم دوره هام هم سر حال ترم چه تو توانایی چه تو ظاهر. حد اقل 20 دوره رفتم از تستسترون تا آناوار هنوز هم چکاپ میرم و یبارم مشکل برا سطح هرمون های دیگم پیش نیومده یا عقیم نشدم و موهام هم نریخته. این که شماها میگین مثل اینه که بگی قارچ نخور سم داره. دیدم کسایی رو که هر هرمونی و مصرف کردن و یه سرچ ساده نزدن ساید افکت فلان هرمون رده پایین چی بوده. خودم که خیلی محتاط بودم و هستم بعد گرفتن برنامه دوره "هر بار" 6 ساعت اینترنت و سایتای معتبر دنیارو زیر و رو میکنم و هرمون هام رو در صورت مورد اطمینان بودن از مربی یا حتی از داروخونه هم نخریدم. یا از آمازون یا استانبول خرید زدم. نهایتن به هیچ وجه استروید هایی مثل اوکسی یا استروید دارو خونه ای 5000 تومنی نخرید. بیدلیل نیست یچیز مثل تستو مکس 500،000 تومن قیمت داره. بعد هر دوره هم مثل زمان شروع دوره چکاپ برید.