PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید مادر برد حرفه ای (بودجه :حد ومرز نداره)

king.lord
25-11-2013, 14:51
سلام
من میخواهم یه مادر بورد حرفه ای بخرم برای بازی های سنگینننننننن
بودجه برام مهم نیست
انصافا یه مشاوره خفن کنید منو چون من تخصصم در زمین تبلت ها و گوشی هاست
و از قطعات pc چیزی سردر نمیارم
ویژگی هاش:
به روز باشه
برند معتبر باشه (من نمیشناسم برند هارو)
تا 5-6 سال دیگه قطعات رو ساپرت کنه
قیمتشم بگین
اگه مادربرد بخرم رم و cpu و گرافیک و هارد اینترنال رو داره یا باید جدا خرید
ممنون

king.lord
25-11-2013, 17:46
کیست مرا یاری کند

eshraghi2010
25-11-2013, 18:28
سلام
من میخواهم یه مادر بورد حرفه ای بخرم برای بازی های سنگینننننننن
بودجه برام مهم نیست
انصافا یه مشاوره خفن کنید منو چون من تخصصم در زمین تبلت ها و گوشی هاست
و از قطعات pc چیزی سردر نمیارم
ویژگی هاش:
به روز باشه
برند معتبر باشه (من نمیشناسم برند هارو)
تا 5-6 سال دیگه قطعات رو ساپرت کنه
قیمتشم بگین
اگه مادربرد بخرم رم و cpu و گرافیک و هارد اینترنال رو داره یا باید جدا خرید
ممنون

برادر مورد دوم ویژگی های ذکر شده غیر ممکن هست !! الآن هریکی دوسال داره سوکت ها عوض میشه و دوسه سال دیگه نسل حافظه های DDR4 و نسل چهارم PCI-Express میاد و روز به روز نسل ها جدید و جدید تر میشن و تکنولوژی های جدیدتری معرفی میشن !
بودجه محدودیت نداره معنی نداره عزیز من ! الآن نهایت قیمت حرفه ای ترین مادربردهای موجود توی بازار دو میلیون تومنه که این مادربردها اکثراً مادربردهای فول اورکلاکینگ هستند !
شما با یه مادربرد 700-800 تومنی هم می تونید نیازتون رو برآورده کنید توی گیم مگر اینکه قصد اورکلاک سنگین و رکورد زنی داشته باشید !
هر قطعه واسه خودش جداست و بقیه قطعات دیگه هم باید جدا بخرید ! مگه میشه این همه قطعه همون اول روی مادربرد باشن ؟!!!

TREASURES
25-11-2013, 18:28
سلام دوست عزیز
مادربرد که جداست بقیه ی قطعات هم که جدا باید تهیه بشه.....
برای بازی های به قول خودتون خیلی سنگین هم نیازی به برد های گرون قیمت نیست بلکه این GPU هست که باید گرون قیمت باشه.....
پس اگه بودجتون حد و مرز نداره پیشنهاد من:
Gigabyte Z87X-OC Force
هست با سوکت 1150 چیپ Z87 با قیمت 1900000 تومان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fimagem%2Findex%2F2644578%2FG%2F8034_big.jpg&ei=jmWTUo7eMsaDywPsrIHgCA&psig=AFQjCNE6I2ZL-tHS7AC9MHKcD-bDIjqIUw&ust=1385477902867752

king.lord
25-11-2013, 19:37
سلام
همونطور که گفتم من تو کار سیستم نیستم
ممنون
پس حالا که 2 میلیون ماله رکورد زنیه
پس من هم بودجه رو حد و مرز دار میکنم تا 1 میلیون حرف های من شاید خنده دار باشه ولی نخندید وگرنه به بابام میگم
خوب یه گرافیک یه cpu و رم و پاور و کیس بم بگید که با مادر بردی که پیشنهاد میدین مچ باشه
سی پی یو حتما اینتل باشه کوره ای 7 باشه با قابلیت اور جدید ترینش رو بگید
رم هم جدیدترینش (برند های رم رو نمیشناسم)
پاور هم مچ باشه با بقیه کیس هم همین طور
گرافیک هم توپ
یه هارد 2 ترا توپ
ممنون

eshraghi2010
25-11-2013, 19:48
سلام
همونطور که گفتم من تو کار سیستم نیستم
ممنون
پس حالا که 2 میلیون ماله رکورد زنیه
پس من هم بودجه رو حد و مرز دار میکنم تا 1 میلیون حرف های من شاید خنده دار باشه ولی نخندید وگرنه به بابام میگم
خوب یه گرافیک یه cpu و رم و پاور و کیس بم بگید که با مادر بردی که پیشنهاد میدین مچ باشه
سی پی یو حتما اینتل باشه کوره ای 7 باشه با قابلیت اور جدید ترینش رو بگید
رم هم جدیدترینش (برند های رم رو نمیشناسم)
پاور هم مچ باشه با بقیه کیس هم همین طور
گرافیک هم توپ
یه هارد 2 ترا توپ
ممنون

برادر شما که سیستم میخواستی باید توی بخش مشاوره و راهنمایی برای خرید سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تاپیک می زدی و بودجه کل و کاربرد که گیم هست رو اعلام می کردی تا همون اول اساتید تکلیف خودشون رو بدونند !
حرفتون خنده دار نیست عزیز ! به هر حال هرکسی توی چیزی تخصص داره ! شما تو کار تبلت و گوشی تخصص داری و استاد هستی ما هم توی بخش سخت افزار پیش اساتید بزرگ شاگردی می کنیم و اگه کمکی از دستمون بربیاد انجام میدیم ولی مثلاً توی همین کار گوشی و تبلت هیچ آشنایی ندارم ! بوق بوق !!! صفر کیلومتر !! :n02:
هیچ کس علم کامل نداره ! مخصوصاً توی حوزه کامپیوتر و دنیای فناوری !

king.lord
25-11-2013, 19:54
برادر شما که سیستم میخواستی باید توی بخش مشاوره و راهنمایی برای خرید سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تاپیک می زدی و بودجه کل و کاربرد که گیم هست رو اعلام می کردی تا همون اول اساتید تکلیف خودشون رو بدونند !
حرفتون خنده دار نیست عزیز ! به هر حال هرکسی توی چیزی تخصص داره ! شما تو کار تبلت و گوشی تخصص داری و استاد هستی ما هم توی بخش سخت افزار پیش اساتید بزرگ شاگردی می کنیم و اگه کمکی از دستمون بربیاد انجام میدیم !
هیچ کس علم کامل نداره ! مخصوصاً توی حوزه کامپیوتر و دنیای فناوری !
از جوابت خیلی کیف کردم :دی
اوکی بیا اونجا و مرا کمک کن الان تاپیک میزنم

eshraghi2010
25-11-2013, 20:02
از جوابت خیلی کیف کردم :دی
اوکی بیا اونجا و مرا کمک کن الان تاپیک میزنم

ما در خدمتیم !