PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك فوري! سيستم پشت سر همrestart مي كنه

mehdisahebi
21-08-2006, 01:02
تو را به خدا كمك كنيد !!
سيستم من وقتي بالا مي ايد صفحه ويندوزظاهر مي شود . دسكتاپ هم ظاهر مي شود اما سيستم مجدد راه اندازي مي شود. اين كار تا چند بار تكرار مي شود و من مجبور مي شم سيستم را خاموش كنم؟
علت چيست

Mohammad Modarresi
21-08-2006, 01:04
اشلت رم رو عوض كن يا اصلا رم رو عوض كن
كابل هاي برق اضافي رو بكش مثل سي دي رام و رايتر و فن ببين چي ميشه

Naeim
21-08-2006, 01:04
اشکال از ویندوزت به احتمال زیاد
یه بار عوضش کن اگه فرقی نکرد به سخت افزار مربوط میشه
دوباره خبرشو بده بهت بگم چی کنی

mehdisahebi
21-08-2006, 01:08
ويندوز را تازه عوض كرده ام سخت افزار را هم يكبار چك كرده ام

Mohammad Modarresi
21-08-2006, 01:10
كارهايي كه من گفتم انجام دادي ؟

mehdisahebi
21-08-2006, 01:12
بله انجام دادم

Mehdi_Full
21-08-2006, 01:19
من قبلا همين مشكل رو داشتم و مشكل از كارت گرافيكم بود بردمش گارانتي برام عوض كرد اگه ميتوني يه كارت گرافيك ديگه بنداز رو سيستمت و امتحانش كن اگه ري استارت نشد مشكل همونه
خبرش رو هم بزار

Naeim
21-08-2006, 01:20
چه ویندوزی نصب میکنی؟ SP2 xp
یه بار SP1 رو امتحان کن

snow chem
21-08-2006, 01:54
mehdisahebi عزيز
از آنتي ويروس استفاده ميكني؟
يه نوع ويروس وجود داره كه در صورت آلوده شدن سيستم به اون ، مرتبا و به محض بالا اومدن ويندوز دوباره سيستم رو ري استارت مي كنه .
ربطي هم نداره كه كي ويندوزت رو نصب كرده باشي .

EMPERATOUR
21-08-2006, 02:00
ممکنه از cpu یا کارت گرافیک باشه

EMPERATOUR
21-08-2006, 02:01
شایدم به قول دوستان رم

Blacklord
21-08-2006, 06:16
به احتمال زیاد ارور آبی معروف(!) مایکروسافته. این ارور یه لحظه ظاهر میشه و لحظه ی بعد سیستمو ریست میکنه.
دلیلش میتونه درایور جدید سخت افزار که نصب کردی باشه، یا
خراب شدن یکی از سخت افزارات(اگه سخت افزار جدیدی مثل مودم، کارت صدا و... نصب کردی قظعش کن ببین درست میشه؟)

برای این که ارور آبی رنگ نره و ببینی چی نوشته(اگه مشکل از درایورات باشه آدرس فایل خرابو ته ارور مینویسه) این مسیرو برو:
Control Panel -- System -- Advanced -- Start Up and Recovery -- Settings
تو این پنجره تو قسمت System failure چک گزینه ی Automatically Restart رو ور دار.
حالا به جای ایت که ریست بشه ارور آبی رو نشون میده. ببین اونجا چی نوشته بیار اینجا بنویس.

kazemfdisk
21-08-2006, 09:46
ببین دوست عزیز منم یه مشکلی داشتم قبلا به همین صورتی که شما می گید یادمه ویندوزم رو هم تازه نصب کرده بودم وقتی کامپیتر رو روشن کردم ویندوز تا بالامیومد و ایکن هم نشان داده میشد سیستم ریست میشد اعصاب منو بهم ریخته بود
تا جایی که یادمه سیتمم فکر کنم ویروس داشت مشکل شما هم همینه فکر کنم
من ویدوز رو در حالت safe mode بالا اوردم و در msconfig تیکهای مشکوک رو برداشتم و سیستم رو دوباره راه اندازی کردم ولی بازم
وقتی بالا اومد هم دوباره ریست میشد دوباره با safe mode اومدم بالا ولی ایندفعه با system Restor به 2 روز قبل برگشتم که وقتی دوباره ریست شد و اومد بالا دیگه درست شده بود شما هم همین کارها رو بکن شاید مشکلت مثل من بوده
یا حق

mrt2007
21-08-2006, 11:04
دوست عزيز به احتمال قوي فن سي پي يو سوخته براي همين سي پي يو داغ مي شه كامپيوتر فرمان ريست رو ميده

mrt2007
21-08-2006, 11:05
دوست عزيز به احتمال قوي فن سي پي يو سوخته براي همين سي پي يو داغ مي شه كامپيوتر فرمان ريست رو ميده

snow chem
21-08-2006, 12:11

نه عزيز
سيستم بايد يه مدتي روشن بمونه تا حرارتش بره بالا ، ولي با اين ويروس كه احتمالا هم همين طوره به محض بالا اومدن ويندوز ري استارت مي كنه !
البته اوني كه شما ميگي درسته ، منتها سوختن فن قبل از اينكه باعث ري استارت بشه ، منجر به قفل كردن موس و ... شده و بعد باعث خاموش شدن سيستم ميشه !
فكر نكنم به ري استارت برسه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kazemfdisk
21-08-2006, 12:11
اینم درسته شاید مشکل از فن سی پیوت باشه ولی درصدش کمه چون ریست کردن موقعیت زمانی خاصی نداره
ایشون میگن تا ویندوز میاد بالا این مشکل پیش میاد

mehdisahebi
22-08-2006, 00:14
با وجود اينكه ويندوز را همين چند روز ژيش عوض كردم . اما دو باره عوض كردم مشكل حل شد .
از ويندوز ايكس پي با سرويس پك 2 استفاده مي كنم . از انتي ويروس هم استفاده مي كنم اما up to date نبود . و فكر مي كنم كه سيستم ويروسي شده است . از كمكتون خيلي ممنون

chovalier
22-08-2006, 01:45
سلام
تاپیکتو توی انجمن مناسبی نزدی
برو اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]